Strona 961 z 1487 PierwszyPierwszy ... 461 861 911 951 959 960 961 962 963 971 1011 1061 1461 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,601 do 9,610 z 14862
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Saguś jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Dziewczynki - Kruszynki Kochane - miłych Świąt Narodzenia Pańskiego , SPOKOJU, odpoczynku ,bogatego Mikołaja .

gf-MTPH-PZZW-2njB_wesolych-swiat-bozego-narodzenia-zyczenia-swiateczne-po-rosyjsku-i-ukrainsku-6.jpg

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Mania48 Zobacz posta
    Anoola no w czarna noc kawy wołasz a tu kawiarki szykuja zarełko i nawet pewnie czasu myslec o kawie nie mają

No to jak tu wlazlas to nie moglas Optusi wyreczyc? Wszyscy wiedza ze mnie nie lubisz ale to jest zwyczajna potwarz!
    Optusiu, dziekuje!!!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dziękuję za życzenia - i wzajemnie wszystkim Kruszynkom życzę miłych chwil z najbliższymi

i do poklikania już po kolacji wigilijnej !

Awatar AnekSadek

Przyznam sie, przesadzilam w kuchni. Pol nocy nie spalam tak mnie plecy bolaly i bola dalej. Nie wiem, ratowac sie Mersyndolem czy jeszcze nie. Bo jeszcze troche musze postac, jak sie znieczule to niby nie bedzie bolalo a moge gorzej sie uszkodzic.
    SKS psiamac!
    Nutka w naszym wieku to juz chyba nikt nie lubi swiat bo jest w nas wariactwo swiateczne a juz nie dajemy rady…
    Yoana juz przestan gadac ale chlopa nie ubijaj bo w ciupie slubu brac nie bede. Ja od dawna na weselisko gotowa a Ty dalej w Kleszczu zakochana to co mam robic? Cierpliwie czekam!
    Ciekawa jestem jak ten sernik gotowany sie robi bo jak malo roboty to moze kiedys mnie nauczysz i bede se dogadzac?
    U mnie nie ma nic miesa. Podejrzewam ze tymi wigilijnymi potrawami cale swieta opedze. W koncu to tylko dwa dni…
    Mania no jak nic, nawet przed swietami ze swojej wrednosci nie chcesz ustapic. Zamiast sie nade mna litowac! Wiem, nad glupota litosci nie ma i sama sobie kuku zrobilam ale w koncu swieta, tez KCEM cos zjesc.
    Optusiu jeszcze raz dziekuje za swiateczna kawe.
    Ja wczoraj bylam na shoppingu. Niby po ryby chcialam dzis jchac ale wlasnie jak zobaczylam tyle ludzi z rozwrzeszczanymi dzieciakami to mi sie normalnie srac zachcialo! Ja nie rozumiem, czy jeden rodzic nie moze z dzieciakami w domu zostac a tylko jeden po zakupy wpasc? W koncu wczoraj byla niedziela, nie ma wytlumaczenia ze praca…. Ale przynajmiej tym sposobem nie musze sie zrywac bo rano jeszcze zlapie sie parkng a tak od 10 rano to najpierw dlugie szukanie parkingu a potem ta cala reszta. A pewna jestem ze ryby dzis beda te same co wczoraj, nie mysle ze w nocy dowiezli swiezsze od swiezych. A jakby co to wszyscy bedziemy mieli sraczuche.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

A ja znowu po grzańcu spać poszłam i dopiero teraz się obudziłam. I pewnie nie będę mogła zasnąć, a rano do roboty. I też nie lubię świąt. Już kombinuję, że w przyszłym roku oleję całkowicie, w wigilię dyżur wezmę, MDM córkę ma, to niech mu wyszykuje. U SIEBIE.
    Nutka, z moim chłopem nie da się pokłócić, więc i godzenia nie ma.
    Za życzenia wypada podziękować. No to dziękuję. Chociaż wiem, że ani wesołe, ani spokojne, ani nawet rodzinne nie będą. Oby tylko zdrowe były.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

O rany znowu grzaniec mi tu smak robi
    Anoola dzis sie nie wyzywamy bo dzis wigilia i jak tu mówia nie wolno sie kłocic bo potem cały rok taki sam , hihi to ja same miłe
    słowka bede wyciagać z mego słownictwa

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Czyli ja cały rok będę chodziła nabzdyczona ?

krystyna2201 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    lubuskie

Zdrowych i wesołych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
    Dawno nic nie pisałam,tylko was podczytuję. Na przeprosiny wkleję moją choinkę, której ubranie zajeło mi wczoraj pół dnia ale i tak jakoś mało ozdób48379536_2100981536676754_8197609726310088704_n.jpg
    Cały dzień gotowałam ,piekłam a i tak na jutro zostały mi do zrobienia gołąbki z tartych ziemniaków, ryby posmażyć i śledzie w śmietanie, i będzie można świętować.48408111_2398295753576404_2780093925103239168_n.jpg
    Ostatnio edytowane przez krystyna2201 ; 23-12-2018 o 23:21

Awatar AnekSadek

Ja tez grzecznie dziekuje za zyczenia.
    Nawet z moja kochana blizniaczka pogaworzylysmy sobie. Dzis bylysmy dla siebe mile zeby przyszly rok byl lepszy.
    Ale w sumie czemu jaka wigilia taki nastepny rok?
    Mi bardziej by pasowalo jaki 1 styczen taki caly rok... ale moze nie, moze to ma sens bo przeciez jakby caly rok taki jak 1 stycznia to wiekszosc bylaby albo jeszcze pijana albo na kacu...

Krysiu, choineczka sliczna. Ten zapach.. a Ty tez artystka i sama bombki robilas czy sama kupowalas?
    Golabkow z ziemniakow nidy nie jadlam,pewnie w moim rejonie nie byly w zwyczaju.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Kochana Blizniaczko i jak minela wizyta hihi zyje dziad
    A ja juz luzik i teraz idziemy karmic ptaszorki

Uprawnienia umieszczania postów