Strona 963 z 1631 PierwszyPierwszy ... 463 863 913 953 961 962 963 964 965 973 1013 1063 1463 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,621 do 9,630 z 16302
Like Tree355Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Wesoło było w domku i mnie na Wigilii.Zawsze tak jest jak najstarszy syn przyjedzie to z zieciem jak na wyścigi z humorem gadają!
    Córka z rodzinką w południe pojechała dalej w odwiedziny, wrócą wieczorem i wnusia zostanie na dłużej. Czekamy teraz na syna z rodzinką a przed chwila wrocilismy z obchody wokół domu i mamie pokazywalismy co się zmieniło.
    Anoolka pięknie Ci kwiatek zakwitł!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

kawa potrzebna ?

pewnie każdego ranka się przyda.
    Wielkie świąteczne szaleństwo na półmetku.

Awatar opty55

Anulko - pięknie z kwiatkami gadasz, że Ci się tak odwdzięczają. Śliczne !
    A to ptasie mleczko jest na biszkopcie ?
    Tak myślałam, że ścięcie takich wielgachnych pni nie jest łatwym zadaniem. Trzeba by po kawałku ścinać - żeby całość na dom Twój czy sąsiada nie runęła. Nie dziwię się, że B. z rezerwą do takiej roboty podchodzi.
    Yoanko - przeszło ?
    Mimo że ciągle coś przeżuwam - jeszcze daję radę się podnieść.
    Nie robię sobie żadnych ograniczeń, ale jutro sfolguję. Tym bardziej - że jutro "w gościach" - to trzeba innych smakołyków spróbować.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Pewnie ze kawa sie przyda, dziekuje.
    Troche kiepsko spalam bo wszystkie trzy MAUPY na jednym lozku...
    Porzadku musialam pilnowac.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

A ja zdecydowanie jem normalnie znaczy za duzo dawki kalorycznej nie przekraczam tylko wnerwia mnie to lenistwo a tv to nawet nie łaczyłam dziś , a teraz słucham płyte Celinskiej i bardzo mi sie podoba tak mi pasuje ten nastroj .
    Optus no wiadomo w gosciach to trza posmakowac ale objadac sie to nie uchodzi U nas rano pieknie biało ale juz jak szlismy karmic ptaszki to jeno mokro i zimno było a snieg zniknął
    Bonusiu i co pochwaliła Mama te zmiany .
    Krysiu no to babunia musi szykowac sie na wnusię
    Anoola no mały taki czasem jest za wrazliwy i łezki mu polecą czesto na wspomnienie osob ktore odeszły , wczoraj wspommniał kuuzyneczke z naprzeciwka no i rozczulił sie strasznie ,no to trza była jakos to złagodzić .
    No a ja jestem dumna z mojej siostry blizniaczki ze z kwiatkami gada , az dziw jak na Ciebie podziałąła wizyta turystek , bakcyla Ci zawlokły .
    A ja z lenistwa zrobiłam przez te ostatnie dni taki recykling tacy ze smietnika
    48414677_2450714258303628_8803718113871790080_n.jpg

Awatar opty55

Myślę, że Anulka zawsze za kwiatkami była. Tyle że za wiele czasu na uprawianie ogródka nie miała. Praca, imprezy (pamiętam te ilości ludzi na fotkach) - to przecież czas zabierało. A teraz - fajnie ładnymi rzeczami się otaczać.
    A ta taca co się tak zesmuciła ? Tak na nowomodne szarości ?
    Różyczek mi tam brakuje, nie musiałyby być czerwone !
    A wiesz, że u mnie na kanapie leży biała narzuta ? Powoli z wściekłej czerwieni wychodzę !
    Anulko - też źle spałam, a nikt mi po łóżku się nie kręcił... Pójdę dzisiaj wcześniej.
    TV mogłabym oglądać, bo zapobiegliwie wcześniej sporo filmów sobie nagrałam - ale już mi się znudziło. Mam nowe sudoku - to pomęczę.
    W gościach to ja mam zamiar wszystkiego spróbować ! Ale i tak najbardziej smakuje mi tam kawa ! Mają taki wypasiony ekspres - i kawa z niego naprawdę jest rewelacyjna !
    Bonusiu - to życie i humor do domku wprowadziłaś ! Fanie - że było wesoło.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

No to widze Krysiu ze wnusia (oby) jako present swiateczny Ci sie trafila.
    Ja juz tez mam czysciutko w domu.. ale ze mnie klamczucha. Lola upodobala sobie kafelki w ubikacji i pomazane sa. Tyle ze dla mnie balagan przez pieski zrobiony do balaganu nie zaliczam.

psy.jpg

Bonusia na pewno cieszy pokazywanie co sie w domu zmienilo. Ja w dalszym ciagu, mimo ze juz minelo 8 lat to sie ciesze jak cos zrobie i dobrze wyjdzie. A jeszcze jak jest komu pokazac…
    Opty no tak szalenstwo bo zal zeby sie zmarnowalo to co sie zrobilo. Ale tak w domu jak i w goscinie... szczegolnie polecam ten maly druk na dole...

wodka.jpg

Tak, to ptasie mleczko jest na biszkopcie.
    Jaka Ty dla mnie wyrozumiala a ja po prostu dawniej nie dostrzegalam nic poza wielka woda. To bylo jest i bedzie dla mnie najwspanialsze mimo ze grozne i czasami wstretne.
    Zgadzam sie, taca za malo koorowa.
    No wiesz, z calej trojki MAUPOW to najbardziej ja sie krecilam. One spaly grzeczniutko.
    Mania mnie tez wkurza lenistwo i nicnierobienie, gdzies bym pojechala. Musze troche posiedziec z futrzakami zeby sie bardziej do siebie przyzwyczaily. Lola coraz smielsza a Ajsa wyciszona chociaz widze, ze czasami lebek podnosi jak kobra, gotowa do ukaszenia. Pewnie ze nie pozwole zeby sie za lby braly, w koncu swieta !

Awatar opty55

do nowego roku będzie "świąteczna" kawa

spokojnego "po świętach" !

Awatar opty55

Anulka - małego druku nie mogę zastosować, niestety sama się muszę zawieźć i przywieźć.
    Ale nie wiedziałam, że na taki "spęd" zostałam zaproszona, niektórych gości widziałam pierwszy raz na oczy, a to też rodzina...
    Było gwarno, ale do wspólnego śpiewania kolęd też się towarzystwo dało przekonać.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no nastepna ktora chce kolorowe badziewiaki :P a ja coraz czesciej wolę takie stonowane badziewiaki bo z kolorami zawsze mozna przesadzic a spokojne zawsze jakos wygladają,
    Hihi jak Lola pudelek to madra psina i napewno z Ajska sie jakos dogada
    A Ty nie krec sie po wyrku i daj pieskom spac .
    Optus hoho to była taka wielka imprezka a przynajmniej poznałas troche członkow rodizny I co wszystkiego posmakowałas a co najbardziej smakowało i jakie bajerki były hihi ja juz jakos tego spiewania kolęd nie bardzo pragnę .
    No rozyczki przecie na tacy sa tylko tez popielate teraz robie nastepną tacę jeszcze bardziej ponurą ale teraz okragła taca , to wsio takie zbiory staroci i trza sie za nie zabrac .
    dzis na działke poszliśmy piechota i z powrotem kawałek tez bo trz bylo spalic te zarełko .
    Jutro mam sprawdzian oczkow bo mi caly czas lata waryjot w oku co mnie w nerwia strasznie ale to chyba moja wina bo za duzo sie na działce wiosną schylałam no i był mały wylew do oka no i chyba nie ma szans na likwidacje tego paskudy
    No a popołudnie spedzone w tej pozycji bardzo mi pasowało
    49082518_373993046741445_6840520422937591808_n.jpg
    takiego amarylisa jeszcze nigdy nie miałam zeby dwa pedy zakwitły jednoczesnie i to maja po 6 kwiatow kazdy
    49115053_1858940684214461_3650243905451982848_n.jpg
    Ostatnio edytowane przez Mania48 ; 26-12-2018 o 20:15

Uprawnienia umieszczania postów