Strona 971 z 1739 PierwszyPierwszy ... 471 871 921 961 969 970 971 972 973 981 1021 1071 1471 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,701 do 9,710 z 17384
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    Czemu do góry nogami ? Nie wiem, pewnie Anoolka JEST do góry nogami.
    to czemu u mnie tez widac do gory nogami?

Awatar AnekSadek

Yoana hibiscus w tym roku zarzuca kwieciem. Codziennie po kilka a dawniej dwa, trzy najwyzej.
    Jak zmienie lokalizacje to niektore osoby, w tym ON nie dostana adresu!
    Samo wklejanie nie takie zle ale zmniejszanie do wymaganej wielkosci jest wkurwiajace. Moze tam wypadaloby napisac? Niech zrobia tak system co by sam zmiejszal do wymaganego rozmiaru.

propo.JPG

Ty wypada Ci zyczyc malo totezy!
    Odwyk od kawy bo Mania nie chce postawic a Opty nie zawsze pod reka!
    Nuta z ta przeprowadzka to nie tak latwo. Wiesz jak jest, chcialabym a zarazem sie boje.
    Biedna Mania!!!! A od czego cisnienie zwariowalo? Tabletki bierze paskuda??? Na cisnienie to jedyny lek jaki ja zawsze biore.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzisiaj nigdzie nie byłam, ani nikt u mnie - a dopiero teraz do kompa mogłam się dostać.
    W południe coś tam w necie musiałam sprawdzić, więc sobie na zamkniętej klapce bez wyłączania zostawiłam. Poprzedni bez problemu po podniesieniu pokrywy się aktywował, a z tym jakieś hece... Najpierw długo nic, potem kręcił i kręcił kółkiem... Już myślałam, że nie wystartuje. Ponad godzinę.
    Dobrze, że Yoanka z kawą była, bo naprawdę futrzak na odwyk by poszedł.
    Pogoda dzisiaj do wielkiej doopy, o wychodzeniu na spacery to mi się nawet nie śniło. Ale sobie filmów zgrałam - to było co oglądać. No i nowe sudoku jest - nie ma strachu, nie nudzę się.
    Anulka - fajnego masz sąsiada ! Może zamiast na siłownię - to wolał na Twoim spłachetku się wyżyć ?
    A hibiskus się rozrósł i ma więcej gałązek - to i więcej kwiatków na nich więcej. Urośnie na duży krzaczor, to dopiero będzie fajnie.
    Jak adresu mieć nie będzie ? A żoneczka ?
    Jak masz takie zdecydowane plany przeprowadzkowe - to daruj sobie kłopot z palmami !
    Ta znajomość z właścicielką może być fajna - i Ty jej się przydasz, i ona Tobie - właśnie na czas wyjazdów. Zaczyna to mieć sens.
    Tylko niech ta jałmużownia się w końcu odezwie.
    Yoanko - SPOKOJNEGO dyżuru. Toteże niech gdzieś do innego miejsca trafiają....

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Nutko - miło, że masz takiego kochanego człowieka przy sobie !
    Też jestem ciekawa, cóż to za fajne rzeczy Ci w oko wpadły ?
    Ja jeszcze jutro muszę jechać "spieniężyć" bon, który mi się dostało w prezencie. Szkoda - że tylko w jednym sklepie można go zrealizować. No ale chyba coś wybiorę.
    Maniu - to nie pogoda Cię zmogła, chyba coś innego Ci nie podpasowało. Ale dobrze, że odpoczynek pod kocykiem pomógł.
    Na jutro już widzę w prognozach trochę słoneczka za chmurką, może da się futrzaka przegonić.

Awatar AnekSadek

A ja marze, tak, znowu....

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Oby dwa to obok siebie. Chyba ten pierwszy lepiej mi sie podoba

Awatar AnekSadek

Opty, prawdopodobnie komputerek potrzebowal aktualizacji.
    Ja tez mam nowe sudoku, ksiazeczka do konca lutego ma starczyc!!! A ja juz 1/3 mam rozwiazane. Nic, to kupie inna, trudniejsza jak bedzie trzeba.
    Wiesz, to jest jakies 300 km od Sydney, nie mysle ze zoneczka bedzie wpadac na kawe wiec i pewnie o adres nie bedzie pytac. Wiesz jak jest, najpierw wszyscy beda obiecywac, wybierac sie a pozniej roznie bedzie. Jedno wiem 1,5 km do oceanu i podobny dystans nad rozlewisko a tam duzo miejsc do spacerow.
    Mysle ze jalmuzownia zaraz po nowym roku zaplaci, tak mysle i oby!

Awatar AnekSadek

Ostatni raz w Booti Booti bylam w 2009...
    Czy ktos sie dziwi ze ja chce tak miec zawsze???

100_1333.jpg

IMG_0931.jpg

Booti Booti 2009 164.jpg

Awatar AnekSadek

Kurcze NO!

Awatar AnekSadek

Cóż, znowu mi pierwszej roczek przybędzie!
    Dziewczyny,
    Dla Was i Waszych rodzin - szczęśliwego, nowego!!!!!!

A u mnie burza. Suzi zawsze sie bała bardziej niż Ajsa ale co Lola robi to przechodzi wszelkie pojęcie. Biedulka bardziej niz strasznie sie boi.
    Ta pogoda to świnia. Bo natura powinna wiedziec ze później będą petardy i powinna pieskom tego doświadczenia oszczędzić!

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Aniu ,dzięki za fotki Zawsze chętnie oglądam ,miłe wspomnienia mnie wówczas dopadają ,jak patrzę na te błękity
    Co do wyprowadzki -to jak z owocem jak dojrzeje to spadnie .Nie raz tak bywa.... człek mysli ....kombinuje.... przyspieszona akcja i wszystko dzieje się jak w transie .Ja tak miałam ,dla wszystkich byl szok! .W jeden dzien zapadła decyzja za dwa dni już kupiec byl umówiony i teraz jesteśmy zadowoleni .Po prostu przyjdzie taki moment ,wtedy będziesz wiedziała i strachu nie będzie

Optuś ,u nas otworzyli nowy sklep Holenderski ,cos w stylu 1001 drobiazgów .Naprawdę super rzeczy za grosze i w dobrym gatunku,chyba na zachęte ...

Wczoraj dzien rodzinny byl super udany ,to jedno z tych lepszych spotkań ,serdecznych, rodzinnych ...
    Ja nie napracowałam się obiad bardzo smaczny ,potem wróciliśmy do domu ,było bardziej na ''luzie''i oczywiście wesoło.

Jeszcze odezwę się ....

Uprawnienia umieszczania postów