Strona 974 z 1666 PierwszyPierwszy ... 474 874 924 964 972 973 974 975 976 984 1024 1074 1474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,731 do 9,740 z 16658
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Miałam iść wcześniej spać - ale widziałam Manię i chciałam sprawdzić, czy coś naklikała.. Ale pewnie z gośćmi się towarzysko udziela
    Yoanko - jak po długich dyżurach ? Jakaś różnica między tymi z poprzednich lat ?
    Pewnie niewielka.
    Ale wieje za oknem, aż daszek łomocze... ciekawe, jaka pogodę sprowadzi na jutro.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Ale wieje za oknem, aż daszek łomocze... ciekawe, jaka pogodę sprowadzi na jutro.

Ja nie mam tego problemu bo wiem - UPAL!
    A od Doroty wiem ze tam 28 i wiaterek. Z ex mezem wczoraj tez gadalam, jest w przeciwnej stronie niz Dorota. Mowi ze wcale klimy nie musza wlaczac bo milo i przyjemny wiaterek a ja sie kisze w ciemnej doopie!!!!!

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

M dziękuje za zyczenia a z gosci to tylko Okupant był bo wiadomo w nowy rok wszyscy niewyspani albo skacowani i znajomki juz zapowiedzieli sie ze w weekend wpadną.
    Optus zagladałam tylko zeby zobaczyc kto co naklikał bo do kompa siadac nie wypadało mi .
    U nas tez dzis wiało ze az bałam sie na działce ze mi plandeke porwie tak latało wsio i nawet przestawiało pawilonik ale tradycyjnie karmienie ptaszkow musi być bo to jedyna motywacja do wyjścia z chaty .
    Anoola no jak dostałas napedu to działaj moze akurat wszystko dobrze sie ułozy , ja to taka stara maruda i najlepiej mi w norce siedziec a kazda zmiana mnie przeraza .
    Nie wiem co podziałało ale u nas zdecydowanie było nie duzo fajerwerkow bo o 12 tej powaliło a potem za moment juz cisza , jeno jakieś durki zaczeły walic o 3 ej rano .A i w dzien walenia juz nie było .
    Nutko staram sie kontrolowac ale ja z natury nie bardzo umiem to robic bo latami nie miałam czasu myslec o sobie i tak jest i teraz jest.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

aaaa paskuda ino poczytac przylazla (wczesniej)
    A co Ty myslisz? Ze mnie nie przeraza? Przeraza ale MUSZEM!!!!
    Jak nie to sie zapije na smierc bo co innego tu robic?
    Ja wiem ze blizej oceanu latem chlodniej, zima cieplej.
    Forster w pewnym stopniu calorocznie turystyczne ale nie tak bardzo jak w raju na ktory tez sie mocno napalalam.
    Mniejsze od Port Macquarie wiec latwiej o cos blizej wody. Nie 10 kam a max 2km.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Anoolka, piękne miejsce, oblookałam info i foty w necie Obyś znalazła Swoje miejsce na ziemi.
    Opty, od kiedy to głowa boli po GRZANKACH Z CZOSNKIEM ? Może z GRZAŃCEM Ci się pomyliło ? W robocie, o dziwo, spokojnie, jak nigdy. Ale i tak, jak wróciłam po 31 godzinach pracy to PADŁAM. I tradycyjnie ok. trzeciej w nocy się obudziłam
    Mania, serdeczności dla Małżonka ! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] A Tobie cierpliwości
    Za życzenia Kruszynkom bardzo dziękuję, ale . . . Będę się powtarzać, trudno [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

opty55 lubi to.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Jak się domyślacie - dziś NIEDZIELA. Ale na smutaśno. Ciachowe czarowanie pomogło do poniedziałkowej nocy i kicha, boli, jak cholera, chodzę o lasce, mimo prochów. Na USG stawu i konsultację jestem umówiona za tydzień, albo terminy takie, albo ja w robocie. Na ewentualne pytanie, czy nie mogę w robocie zamienić/nie przyjść odpowiadam - nie mogę. Mogę co najwyżej robotę rzucić, ale wtedy nie będzie mnie stać na to USG, ortopedę, o CIACHU nie wspominając. Dziś wieczorem coś tam jeszcze poczaruje, może mnie do kupy poskłada. Z przewagą kupy

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Kawa dla spragnionych

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Yoanka a moze Ciacho znowu postawi Cie na nogi i to skutecznie bo w koncu jednym czarowaniem trudno wyleczyć .
    Przekazałam slubnemu a cierpliowośc mi sie niestety konczy w zastraszajacym tempie ,jeny jak mi sie chce swietego spokoju w chacie zeby nikt niczego nie chciał odemnie .
    Anoola no poza zapijaniem sie na smierc masz jeszcze bardzo duzo innych opcji do wyboru hehe nawet mozesz kółka wycinac i składac :P:P starsza siostra Ci to mowi :P ale dobra duza woda nie jest zła tylko jak Ty nie kapiesz sie w niej to zwyczajnie herezja i marnowanie wody .
    Optus i co zima przyszła do nas u nas dzis lodowaty silny wiatr i mokry snieg , paskudztwo totalne ale wiosna idzie wiec nie ma co marudzic .
    hihi brakowało Ci kwiatkow kolorowych no to zrobiłam nastepna
    49171354_2468327946542259_8070323250892111872_n.jpg

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Byłam u CIACHA, ale w gabinecie, w którym pracuje. Miałam laser, diadynamikę i ultrafonoforezę. Oczywiście, przestało boleć. Chodzę normalnie, bez utykania. Tylko, jak długo . . . Ale i tak mam chodzić z laską, aż do konsultacji ortopedycznej. Smarować się maścią i łykać leki p/zapalne. No i NIE OBŻERAĆ SIĘ, żeby stawów nie obciążać. Dobrze mu tak mówić. Z tej rozpaczy i desperacji to się oczywiście, obżarłam. I to słodkościami. No, biedna jestem . . .
    Chcę mieć zięcia fizjoterapeutę ! Ale jak na razie, to się na ŻADNEGO zięcia nie zapowiada Chyba tylko adopcja mi pozostaje

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Mania, Ciacho postawiło. Ale jutro rano wychodzę i wracam w piątek późnym popołudniem, więc kiepsko to widzę. Oczywiście, na piątek wieczór jesteśmy umówieni, też w gabinecie. Bardzo wytworna i dystyngowana ta patera

Uprawnienia umieszczania postów