Strona 975 z 1685 PierwszyPierwszy ... 475 875 925 965 973 974 975 976 977 985 1025 1075 1475 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,741 do 9,750 z 16841
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Yoanko - oby się zaczarować dało !
    Wiesz - z grzankami to nie o to "co" chodzi, ale o ilość !!!
    No nic, odchorowałam, nie ma co wspominać. A dzisiejszą noc też od trzeciej warowałam, nie wiem zupełnie po co. Pewnie za wcześnie wczoraj spać poszłam.
    Maniu - napadało białego paskudztwa, dużo. Cały dzień mi zmarnowało, nawet na gimnastykę nie pojechałam.... A teraz się zastanawiam - może z łopatą polezę sąsiadów denerwować ? Jak popracuję - to może spać lepiej będę ?
    A na tacy - może i więcej koloru, ale spłowiał, pewnie w Aulkowych upałach.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Mniam mniam, kawa z rana jak smietana!
    Dzis jade przewietrzyc czupurnosc bo nazbieralo mi sie pod sufitem....
    Czytanka kiedys... nastapi

Awatar AnekSadek

Dzieki Yoana bo Mania i Opty najchetniej by sie nie przeprowadzaly. Ale to jest w krwi Polakow. Od pokolen ten sam adres lub najwyzej raz zmieniony. To tak jakby cale zycie chodzic w jednej parze butow…
    Oj nie marudz, i tak ciacho na medal zasluzyl. A i z obzeraniem ma racje. Cholera, zeby mi tak ktos dziub zadrutowal? Niby nie jem duzo bo przy dwoch straznikach lodowki sie nie da ale mam malo ruchu. Rowerek jak postanowione – uzywam. Zeby tak jeszcze wiecej minutek…
    Mania ja na nikogo (czasami ino na B) wkurzac sie nie musze wiec kolek wycinac tez nie musze. Nie kazdemu pasuje robienie badziewi. I nie kazdy ma zdolnosci. Wole u siebie nie sprawdzac.
    Kapac to ja sie kapie pod prysznicem a duza wode lubie sluchac i wachac. Kazdy jest inny, kazdy lubi co innego.
    Na tacy piwonie wiec mi sie podoba i niech Opty nie marudzi ze wyplowiale!
    I jak poszlo odsniezanie? Bedzie sie lepiej spalo?
    U mnie brzydka duchota. Slonko za chmurami ale deszcz wisi w powietrzu. Z cukru nie jestem. Postanowione lazic nad wielka woda to postanowienie trza dotrzymac.

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Maniu serdeczne życzenia dla C...choć spóźnione to szczere...dużo zdrówka.
    Anoolka spełniaj swoje marzenie...bo inaczej zawsze będziesz tego żałowała,że się nie wyprowadziłaś nad wielką wodę..
    Yoanko bardzo współczuję tego bólu co Cię tak często dopada...dobrze,że Ciacho blisko i pomocny!
    Optusiu też dziś coś nie dało mi spać...męczyłam się długo,żeby zasnąć a rano obudzić się nie mogłam i trochę później wstałam...teraz czuję się senna.
    U mnie śnieg popadał..a raczej podmuchało ale nic nie leżało na ziemi..od razu w powietrzu topniał.
    Jestem w domku bo zrobiłam sobie do poniedziałku wolne..dzis byłam w mieście poszukać prezentu dla mamy i koleżanki...i dla mamy jeszcze nie znalazłam..może jutro przed wyjazdem do Niej na Imieniny coś zakupie...chodziłam za firanką do kuchni ale sklepy pozamykane były.
    W piątek jedziemy z Z do kamienia i do Gryfic a ja wieczorem mam spotkanie z adwokatem..może w końcu założę tą sprawę o podział???

Awatar opty55

E tam... Przez okno wydawało się, że śniegu jest dużo więcej... A na kostce - to już wcale dużo nie leżało, szybko pomachałam - zmęczyć się nie było czym. Tyle, że do łopaty się lepił.
    A wieje - pewnie jak u Bonusi, ale bardzo zimny wiatr nie jest.
    Przegłosowana zostałam w kwestii tacy. Trudno, nic nie poradzę, że wolę żywe kolory.

krystyna2201 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    lubuskie

MAM ŚNIEG, odśnieżanie też pierwsze tej zimy już było. Od razu jaśniej się zrobiło i w domu i na podwórku.Nie wiem jak długo się utrzyma bo jest tylko -1
    Uwielbiam jak zimą jest śnieg i trochę mrozu, a nie cierpię przeszywającego mrozem wiatru. Nie ma już takich zim gzie było dużo śniegu,lekki mróz i słonecznie.
    Dziś pierwszy raz poszedł do przedszkola nasz Miłoszek jako 2,5-latek.Babci smutno i cicho w domu i nie mogę sobie zajęcia znależć to sobie klikam. Maniu podziwiam cię za twoje robótki,ja nie lubię robić bombek chociaż dużo robę na szydełku.Zrobić bym zrobiła tylko to usztywnianie mnie wkurza

Awatar opty55

Dla rozglądającej się za kubaskiem

miłego piątku !

Awatar opty55

A mnie już zdecydowanie śnieg i zima nie cieszy.... Będę razem z Manią liczyć dni do wiosny.
    W nocy dosypało - nawet więcej, niż wczoraj wieczorem odgarnęłam. Więc też łopatę do ręki wzięłam.
    Ale żeby autem do seniorkowa pojechać - to już mi odwagi zabrakło. Mocno musiałam pokombinować, żeby się tam dostać. Powrót zdecydowanie łatwiejszy. W pierwszej chwili chciałam z buta, ale bałam się, że nie dam rady.
    E, ja tam do robótek ręcznych to zdolności nie mam. Wolę Manię podziwiać !

Awatar AnekSadek

Dziekuje Opty
    Ja jestem zagubiona w ogladaniu domow.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Krysiu te bombki to nie robione na szydełku tylko obklejam przezroczyste bombki białą gipiurą .Szydełko juz odozyłam do lamusa a ostatnie moje robotki nim to były aniołki dla Anooli , juz nie mam nastroju na druty i szydełko to był dawny okres w moim zyciu , teraz produkuje badziewiaki kurzołapy .No ale jak teraz masz duzo czasu to trza wymyslac jakies zajęcia .
    Optus u nas moze za duzo nie popadało ale zimno wrednie tak ze nawet siedze teraz w swetrze a jak szlam na gimnastykę to zmarzłam , niestety znowu trza chodzic ale dzis to były puchy straszne , panie zastrajkowały .No licze dni do wiosny no i jak zwykle martwię sie c o jak przezyje teraz a na tapecie ciemierniki bo okrutnie wielkie pedy kwiatowe popuszczały a z takim lichym sniegiem to nie nakryje ich przed mrozem .No a dzis znowu spacerowałam po ogrodach Nimfy
    Ta taca nie jest taka spłowiała tylko zdjecie liche bo wieczorem robione , na zywca zdecydowanie inaczej wyglada .
    Anoola no ja jak pomysle o pakowaniu tych moich s karbow to wszystkiego sie odechce , przecie c złek nazbiera tyle tego ze szok .
    A to nie jest w e krwi tylko takie u nas warunki sa i takie kasiory mamy ze trza zyc spokojnie i cieszyc sie z tego co sie ma a nie kombinowac.
    Bonusiu no teraz po tych wolnych dniach to albo nic nie ma w sklepach albo mniejsze sklepy inwentaryzacje miały wiec trudno było napewno cos kupic .

Uprawnienia umieszczania postów