Strona 976 z 1685 PierwszyPierwszy ... 476 876 926 966 974 975 976 977 978 986 1026 1076 1476 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,751 do 9,760 z 16841
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

No rozumiem cię Anooluś..też tak się miałam jak swojego domku szukałam...ale przyjdzie czas,że trafisz na to co chcesz kupić..i na miejsce odpowiednie.
    Ja cieszę się swoim domkiem i miejscem i jak Optusia i Mania liczę dni do wiosny z tego względu bo wielkie plany na modernizacje ogrodu i sadu mamy!
    U nas też śnieg w nocy lekko sypnął,że odgarniać nie było potrzeby bo mało go było ale drogi śliskie i jak jechaliśmy do mamy to Z musiał na drodze uważać a najbardziej na zakrętach!
    Byliśmy poszukać trochę rożnych szafek do piwnicy na poukładanie różnych narzędzi i trzy różne mamy na widoku ale znajoma sprzedawczyni powiedziała,że w sobotę jest przecena o 50% to pojedziemy w sobotę..a do tego dnia będą rezerwowane.
    Jutro mamy wyjazd i odwiedziny u Z siostry na kawusie...
    Oby drogi były przejezdne bo to dobra godzina jazdy autem.
    Ostatnio edytowane przez Bonusia ; 03-01-2019 o 21:05

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Wczoraj juz dosc wczesnie chcialo mi sie ztrasznie spac, pysk sie darl wiec co bylo robic.. No ale za to dzis juz przed 5 wstalam na nowo ogladajac domy na necie. Jak to blizniaczka mowi – na leb mi wali!
    Bonusia zarowka zapalona tylko czekam na kilka rozmow i bedzie sie dzialo!
    Ja tez sie cieszylam 8 lat temu jak ten dom kupowalam ale teraz czas na emeryture i na spedzanie jej blizej ukochanej wielkiej wody.
    Tak Krysiu, lekki mrozik, skrzypiacy pod butami snieg to przynajmiej wiadomo ze zima. Ale ja juz sobie to doswiadczenie podaruje. Wole zima nad ocean jechac a moze juz niedlugo ISC!
    Znajac zycie babci smutno nie musi byc. Poczatki w przedszkolu to “znajomosc” z bakteriami. Katarki, kaszelki i babcia znowu na etacie! I taka z jakis 10 lat!
    Opty to ile do tej wiosny? Ja nie wiem do czego mam liczyc dni bo nawet nie wiem kiedy emeryture zaczna mi placic, bandyty yebane! Podatki zciagac sciagali w terminie ale biednej staruszce emeryture zaczac to jakos sie nie spiesza. W tym tygodniu, zreszta dzis juz piatek, nie mam czasu ale zaraz po niedzieli poczlapie i posiedze w kolejce…
    Marinku moj kochany i wlasnie te szydelkowe aniolki bardzo lubie. To byly pierwsze ozdoby jakie mi przyslalas.
    A ja mysle o pakowaniu jako o porzadnym sprzataniu. Bo jak sie nie chce tyle pakowac to lekka reka sie wyrzuca . Dzis musze jechac zrobic paznokcie bo teraz mam dlugie czubki a jakbym zlamala to by bardzo bolalo. Zrobie na krotko bo czas za garaz sie brzac bo mi na leb wali!

krystyna2201 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    lubuskie

Manim wiem że twoje są obklejane są piękne. Ale i tak w to się nie będę bawić, bo bym je popaćkała całe
    Ania mnie się kiedyś pytała czy ja też artystka bo na mojej choince jest dużo bombek ręcznie malowanych. Kupuje je co roku na targach ogrodniczych. Pani tam na zamówienie maluje.

Mieszka w
    lubuskie

Mieszka w
    lubuskie

Mieszka w
    lubuskie

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Krysiu ja myslałam ze te Twoje bombki tez mają naklejane wzory koronkowe a one pieknie malowane są , bardzo mi sie podobaja i nie dziwię sie ze sobie robisz takie ładne prezenty

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Mania no to nastepne cos do opanowania. Moge podpowiedziec jak robic
    Krysiu ja tez myslalam ze robione tak jak Mania robi a to prosze bardzo, inna technika!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

ale pokaz ślicznych ozdóbek ! można się zapatrzeć.
    Dla Anulki kawusia

pazurki zrobione ?

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Cały dzień coś drobniutkiego z nieba leciało... ale mi się sprawdzać nie chciało, ile tego jest. Może jeszcze wyjdę, a może dopiero rano.
    Jutro mam mieć kolędę, więc mus będzie szlak dla księdza przetrzeć... no chyba że mnie weźmie na ucieczkę z domu. Coraz bardziej nad tym rozmyślam...
    Bonusiu - bez problemu wyjazd się udał i spokojnie wróciliście do domu ? Sypie u Ciebie ?
    Anulko - też myślę, że przeprowadzka skłania do wywalania różnych rupieci, które w normalnym stanie długo jeszcze gdzieś w kątkach by sobie spokojnie leżały.
    Moja przeprowadzka była już dawno temu, pomagali nam nadgorliwi przyjaciele - worki, które były wystawione oddzielnie i miały iść do śmietnika - przywieźli również !
    Ja byłam na nowym miejscu i odbierałam graty, poza tym padał deszcz i trzeba było to wszystko gdzieś szybko wyładować i schować. Nie było jeszcze ani wiaty ani daszku... Worki ze śmieciami odkopałam dopiero po jakimś czasie...
    No a mi się na wspominki przeprowadzkowe zebrało.

Uprawnienia umieszczania postów