Strona 982 z 1756 PierwszyPierwszy ... 482 882 932 972 980 981 982 983 984 992 1032 1082 1482 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,811 do 9,820 z 17554
Like Tree366Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Wcale się nie pogniewałam..tylko bronię swojej racji!
    Bo mam prawo do tego ..jak Ty Anooka do swego!
    Buziak...

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Opty, sama się przeca nie przeniosłam, tylko mi kazali. I fakt, materac paskudny, przyszłam z bólem nogi A teraz mi jeszcze w krzyżu łupie. Mania, kamieni nie dźwigałam, ale od młodych lat co najmniej te 20 kilo nadbagażu było. A ostatnio - vide mój suwaczek - 56. To wór słoniny, który dźwigam przy codziennym dreptaniu.
    Dzisiaj już krew mi pobrali, nasikać do pojemniczka kazali i sprawdzili drożność wenflonu . Mam mieć rezonans bioder. Nie można tego było zrobić wczoraj razem z kręgosłupem, bo PROCEDURY. Tak sobie NFZ życzy i tyle w temacie.
    Myślałam o psie, nigdy nie miałam domu stojącego, więc nie wiem, czy byłby w domu, czy na zewnątrz, mały w środku, a duży ? Pies szwagierki, wielki i kudłaty, sam woli na dworze, nawet w mrozy domaga się wypuszczenia na noc ( bo w dzień to sam wchodzi i wychodzi, bardzo dobrze klamką się posługuje) ale głównie przebywa ( z własnej woli ) na dworze.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Chodziło o dom wolnostojący, oczywiście.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

A mały szczeniaczek ? Jakby wychowychowywał się przy Ajsce, to nie miałby skłonności do dominacji, bo by mu matkowała. Albo i nie, pewności nie ma, więc może lepiej nie ryzykować. Moja duża sunia mieszkała z nami w małym mieszkaniu, nie wyglądała na nieszczęśliwą, ale nie znała innych warunków. Czy wolałaby mieszkać na podwórku ? Cały czas trzymała się przy mnie, jak cień, pewnie razem zamieszkałybyśmy na podwórku

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Mam być na czczo, bo badanie z kontrastem. I dobrze, mam się przeca odchudzać. Ciekawe, czy masaż będę miała.Po wczorajszym to długo miałam gorące plecy. Ale po nocy na tym materacu to cała robota fizjoterapeuty poszła się bujać.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Yoanka pomarudz o lepszy materac bo naprawde bedzie problem z kregoslupem wwwrrrr ja jak bylam te kilka lat temu w szpitalu to jedna noc na stojaco spedzilam z bolu a na dodatek pielegniarki nie chcialy zadnego bolowca dac dopiero rano. lekarz pozwolil

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Yoana ,teraz tak jest, dobrzy specjaliści ,personel ,ale warunki bytowe, sanitarne w szpitalu opłakane.
    Chociaż ostatnio byłam w super klinice ,nowoczesnej .Pewnie finansowany przez zagranicznych sponsorów .
    Takich klinik jest jednak za mało u nas,mowa o kardiologii w Zabrzu gdzie pracował Religa.
    Najważniejsze żeby Ci pomogli.

Optus ja Ciebie rozumiem ,pewnie na Twoim miejscu tez bym tak postąpiła ''Dla sw. spokoju''

Maniu w tym temacie mamy podobne myślenie .W mojej rodzinie jest też różnie ,ale juz sa postępy ku laickości ,szczególnie u wnuków .
    Ostatnio zapytałam wnuczka lat 10 na stałe mieszkający w Holandii-czy chodzi na religię -zapył mnie-Babciu a co to jest religia?
    Ale to osobista sprawa każdego i ja to szanuję .

Teraz tez mam kłopot .J zaplacil czesciowo za wczasy ,okazało sie ze tego dnia ,dzień powrotu -mam mieć wizytę u endo,trudno do niego sie dostać .
    Wybrałam sie wczoraj do rejestracji żeby zmienic datę ,nic z tego .Pani powiedziała ze musi to zrobić lekarz i w czwartek muszę jakoś do niego dostać się .Tego to ja nie rozumiem....Zawsze można było zmienić datę w rejestracji.

Zamówiłam materac ortopedyczny...zapłacony .....już dwa tygodnie i nic nie słychać
    Jutro będe dzwonić .

Aniu ,to dobrze ze już masz zaakceptowane ,teraz juz lada dzień powinnas miec załatwione finanse.

Bonusia ,o pieskach mysle podobnie ,ale ja jestem fanką kotów
    Miłego dnia

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Bolało jakoby po wczorajszym masażu, dzisiaj był masaż inną techniką i JEST REWELACJA. Znowu będę Wam marudzić, że chcę zięcia fizjoterapeutę . . .Albo tak - umiesz liczyć, licz na SIEBIE ! Ten tutaj to raptem cztery lata młodszy ode mnie, może sìę zakręcić, he, he . . . Ale fachowiec, już prawie nie kuleję.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Na razie nie pytam, kiedy wyjdę. PODOBA MI SIĘ TUTAJ ! Zwłaszcza, że dzisiaj powinnam być dobę w robocie

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Na razie czekamy na wynik dzisiejszego badania bioder i na konsultację nerochirurgiczną, ale te moje zmiany w kręgosłupie to dzwonek alarmowy - rehabilitacja i ćwiczenia. Kiedy będzie ta konsultacja, to nie wiem. Ale według neurologów i ortopedów - nie jest to JESZCZE do operacji.

Uprawnienia umieszczania postów