Strona 983 z 1722 PierwszyPierwszy ... 483 883 933 973 981 982 983 984 985 993 1033 1083 1483 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,821 do 9,830 z 17218
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

No dobra, poczekam...
    Dzis beda mi palmy zcinali.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

do pomocy się spieszysz ?
    Będziesz liście zbierać ?
    To kawa z czymś do przegryzienia się przyda, siły musisz mieć

choćby po to, by pracownikami dyrygować !

Awatar AnekSadek

Mania nie wiem czy dobrze ze Ajsa goscia pogonila. Bo jakby jej co zrobila to ja bym bardzo ucierpiala.
    Do znajomych przyszli znajomi ze swoim psem. Pies gosc zlapal wlascicieli psa i w rezultacie uszkodzil kregoslup (jamnikowi) i po jamniku. Oczywiscie znajomosc zakonczona.
    Opty zaniesc do punktu. Przejrza, i bedzie smigal. Czyli jak zamilkniesz, jak kawy nie bedzie to musze na Manie liczyc.
    Dzieki za dzisiejsza...
    No wiesz, musze patrzec czy zrobia jak w slownej umowie. Maja obciac, pociac, zabrac, korzen wydrylowac. A ja mam tylko jedno do zrobienia - wyskoczyc z tysiaca!
    Yoana ciacho juz cos z Ciebie zwalilo. Jakbyc jeszcze zastosowala MZ to szprycha bys byla, w suknie bez problem bys wlazla, moze nawet w ta czerwona….
    Z pieskami juz nic nie bede kombinowac. Ajsa nie chce, Ajsa miec nie bedzie. W koncu kto rzadzi w Babajagowie???
    AJSA'S RULES!!!!!!

Awatar opty55

ale w sumie - po co ścinać, robotę i koszt sobie robić, skoro się wyprowadzisz ???
    Yoanko, no wreszcie masażysta podobny do Twojego Ciacha, skoro Cię na nogi postawił.
    Ale niech Cię lepiej jeszcze pod nóż nie kierują !
    Poleż i poodpoczywaj, należy Ci się !
    Właśnie takiego dużego psa miałam na myśli mówiąc, że na dworze nie jest mu źle.
    Mój poprzedni wychowany przez wiele lat w bloku - wytrzymał w domu jedną zimę, a potem ciągle domagał się wypuszczania - że straciliśmy cierpliwość i dostał lokum w uchylonym garażu - tam też miał odpowiednio wymoszczone legowisko.
    Szkoda, że takich wchodów - wychodów jak u Anulki w Polsce nie ma, bo to bardzo wygodna sprawa. Dla właściciela oczywiście.
    Nutko, pewnie dostaniesz nowe skierowanie i na nowo w kolejce Cię ustawią. Poczekasz na nowo.
    Materac ortopedyczny ? Taki z przemieszczającym się powietrzem ?
    Mania - ogrody pewnie oglądasz ?

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    ale w sumie - po co ścinać, robotę i koszt sobie robić, skoro się wyprowadzisz ???
    To sie nazywa dyplomacja.
    B, wyrzucony z domu chyba zaczal miec wyrzuty sumienia. Naslal faceta skoro sam sie bal i glupie rady mi udzielal. A ja co? Po zrobieniu rachunku sumienia widze ze w razie jakiego poslizgu w przeprowadzkach, w razie pomocy przy noszeniu mebli co jak co ale na B bede mogla liczyc tym bardziej jak pogadam z zoneczka.
    Trzeba stracic zeby zyskac!

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Szkoda, że takich wchodów - wychodów jak u Anulki w Polsce nie ma, bo to bardzo wygodna sprawa. Dla właściciela oczywiście.
    Przeciez to moje to B robil a jestem pewna ze i w Polsce klapeczki sa.

Zobacz

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no jakby Ajska zrobiła cos złego ale to mądra psinka i se nie dała gosciowi jezdzic se po głowie i tak długo wytrzymała ze złosliwcem .Hehe szkoda ze tak daleko bo dobry zarobek za te wycinanie palm
    Yoanka ale przecie Ty zwaliłas wor słoniny to chyba dobra sprawa .hehe suwaczka nie widac :P No a co sie ma nie podobac takie lezenie , nie wyrywaj sie do chaty jak masz wsio co potrzebne przy sobie znaczy telefon i ładowarkę przecie to najwazniejsze rzeczy potrzebne do zabrania do szpitala.A jak by wygladała taka operacja kregosłupa ?? bo operacje biodra to kumam ale kregosłupa nie bardzo .
    Optus a u nas w nocy pieknie popadał snieg a od rana zaczeła sie wredna odwilż z działki jak wrociłam to skarpetki mokre a jak w racałam z gimnastyki to tak ostrożnie szłam zeby nie wywalić sie te błoto
    Nutko bylam wychowana w katolickiej rodzinie ale nigdy nie była wiara narzucana a i nie gloryfikowano ksiezy ale i kiedys ksieza byli inni wiec nie było problemow emocjonalnych a te obecne biznesmeny swoim zachowaniem mogą tylko ludzi odgonic od koscioła .Rodzice mi pozwalali miec swoje zdanie. Ale jak patrze teraz po rodzinie to roznie jest , bo sa tez młodzi wyjatkowo zdewociali ,tacy co co chwila łapki składają .
    Opty tak samo mowiłam Anooli ze po co scinac jak sie wyprowadza a jakie ogrody dzis mam ogladac ??

Awatar opty55

Już teraz żadnych nie pooglądasz, leciała powtórka pierwszej serii.
    U mnie też chyba w nocy nasypało, bo miałam co robić ! Namachałam się łopatą, odwilż już się robił i ciężki śnieg... Ale popracowałam z przyjemnością. A w południe pluszaka przegoniłam - ścieżkę maszyna odśnieżyła, więc też się wspaniale szło.
    Jak do jutra nie napada - to się da jednośladem na gimnastykę pojechać.
    Anulka - jak dyplomacja - to super !
    Tak trzymaj !

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Mania, suwaczka nie widać, bo z telefonu piszę. Do zwalenia dużo zostało, bo od paru miesięcy włączyła mi się olewka.
    Nie rozumiem tego pokrętnego tłumaczenia o palmach. Ale jak dobrze, to nie muszę rozumieć

Awatar AnekSadek

Moje osobiste, o 6 rano cykniete!!!!
    Obiecalam ze juz Mani niebieskosci nie pokaze ale to je rozowe wiec moge.
    Niech ONA to doceni i pamieta o kawie jakby sie Optusia popsula.

DSC_0206.JPG

Awatar AnekSadek

Mania jasne dobry zarobek. Ale trzeba miec sprzet, nie tani, oj nie tani i dobre ubezpieczenie bo pewnie nie raz rozwalą dach czy cos. Mam nadziej ze u mnie bez szkody bedzie.
    Yoana jakbys codziennie z nami byla to bys wszystko kumala [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprawnienia umieszczania postów