Strona 985 z 1016 PierwszyPierwszy ... 485 885 935 975 983 984 985 986 987 995 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,841 do 9,850 z 10158
Like Tree53Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Na szczęście bez operacji. NA RAZIE Dziewczyny Kochane, odchudzajmy się, bo marny nasz los . . .

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Oj marny marny wiec ganiaj nas rowno bo Ty młodka masz duza siła perswazji

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Pogonię, tylko do domu wrócę ! Czyli od jutra. A na razie to z panią z sali idziemy do automatu, batona jakiego kupić. Bo biedna i nieszczęśliwa jestem. I kontuzjowana . . . A karmią raczej kiepsko. Tzn. Wszystko jest zjadliwe, ale porcję malutkie

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

batonik na pocieszenie ?!!!
    skoro tak, to dla zamorskiej - kawa

z czymś milutkim...

Awatar opty55

Pogoda mnie nie lubi... pojechałam na gimnastykę, ale tak kiepsko się jechało, że bardzo żałowałam. Dopadało świeżego śniegu i mielił się i utrudniał jazdę. Już lepiej było z buta zejść.
    W seniorkowie mamy żałobę - zmarł założyciel klubu, wieloletni przewodniczący i najstarszy senior. Pod koniec stycznia miałby 90 lat.
    Już od roku udzielał nie udzielał się za bardzo, ale jeszcze od czasu do czasu na spotkania przychodził. Ceniłam go za jego wielką kulturę w kontaktach międzyludzkich, ale również za inteligencję i poczucie humoru. Do końca pełen życia i chęci do działania...
    Muszę zebrać telefony do wszystkich klubów z którymi utrzymywaliśmy kontakt i zawiadomić, żeby nie było pretensji. Inni też go bardzo cenili.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Optuśka, uwierz, bardzo potrzebuję pocieszenia .
    Senior lata swoje miał, ale jak głowa dobra i sprawność jako taka - to mógł pożyć. . .

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Yoana to co ze Ci jecza? A jak wcale nie wstaniesz z lozka to do domu beda przychodzic?
    Taaaa, bedziesz jak nowa, juz to widze! Do nastepnej przewrotki…
    Oj tak, oj tak, zwalac wage! Ja przyznaje bez bicia ze rowerek dopiero trzy razy uzywany ALE trzy lepsze niz ZERO!
    Porcje malutkie? To moze zostan tam na pol roku. A ja ze swej strony zalatwie ze automaty z batonikami polikwiduja!!!
    Opty znowu pol filizanki kawy… pewnie Yoana ciacho popila bo ja za to pyszne ciach dziekuje!
    90 lat, piekny wiek jesli do konca umysl sprawny. Szkoda starszego pana (*)

Awatar opty55

tak, głowa dobra. Ale sprawność już nie ta. Dokąd opiekował się żoną - trzymał formę, bo musiał. Odeszła w grudniu zeszłego roku, więc pewnie uznał, że nie ma po co żyć...
    Jak tam na antypodach - miejsce po ściętych palmach wygląda inaczej ?
    Dach nad głową masz ?
    Yoanko, no pewnie, że rozumiem, że pocieszenie jak najbardziej wskazane.... U mnie słodkości nie tylko za pocieszajki robią, ale i na zabicie nerwowej sytuacji.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Najpierw rozowosci...

46434757.jpg

A pobojowisko tak wyglada. Juz troche trocin sprzatnelam ale sie nie spiesze.

71121387.jpg

886744783.jpg

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Oj pokrecona ta moja siostra blizniaczka bo dała mi polecenie szukac ksiazki i klikac i dwoch rzeczy robic sie nie da a niestety ksiazki tez nie znalazłam ot skleroza ze mnie i nie wiem gdzie zachomikowałam , w koncu komp pojemny jest a ksiazek ze 20 tysiecy .
    Anoola niestety nie wiem gdzie wetkałam ale podaj kolezankom moze ktoras tez ma .
    Te Twoje rozowe kwiaty zaczynaja mnie denerwowac bo za ładne są a i znalazłam gdzies ze i u nas mozna je hodowac no i zaczynam kombinowac jak kuń pod gorę
    Optus no pogoda wredna ale u nas po sniegu sladu nie było a i deszcz padał cały dzień.No szkoda człowieka ale dobrze że ze sprawnym umysłem odchodzil i bez meczenia sie na stare lata , jeny jak ja sie boje niezdarności .
    No i chce sie pochwalic ze mały bedzie miał profesjonalna wystawe swoich prac w lutym no i licze ze przyjedziesz na otwarcie dzis dogrywalismy sprawy organizacyjne dumna jestem okrutnie
    Yoanka no nie ma to tamto trza sie brac za odchudzanie i odczep sie od batonikow bo na nic Ci one niepotrzebne w koncu i mi i Tobie zalecają wracze zwalenie wagi i tego trza sie w koncu uczepic bo mi tez waga durno stoi a wiem dlaczego bo zamiast trzymac sie rozpisek to ja po swojemu kombinuje zeby prosciej i mniej roboty .

Uprawnienia umieszczania postów