Strona 993 z 1016 PierwszyPierwszy ... 493 893 943 983 991 992 993 994 995 1003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,921 do 9,930 z 10158
Like Tree53Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

No to ja też, na DOBRĄ WRÓŻBĘ

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Anoolka, wiele lat upłynęło, nie wiem nawet, gdzie ta kieca

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Mania48 Zobacz posta
    Anoola nie bądz wisnia co się będziesz mnie prosić ! zrob se kawę i mi przy okazji też postaw
    No to pomilcze skoro Ty wredna [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Mania, masaż w wykonaniu PROFESJONALISTY jest bardzo leczniczy Nie nagaduj na Łapkę, w końcu to dzięki Niej tak pięknie chudłyśmy.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez krystyna2201 Zobacz posta
    Będę dobra i dziś postawię ci kawę[]
    Dziekuje Krysiu ale chcialam Manie zmusic a ona chyba nie moja blizniaczka a Lapki blizniacka bo oby dwie wredne i paskudne
    Ostatnio edytowane przez AnekSadek ; 12-01-2019 o 20:19

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

No to się nie doczekamy żebyś Anoolka poklikała bo Mania uparciuch kawy nie postawi!!
    Yoanko ja nie załapałam się jak tu Łapka była to też i nie odchudzałam się z Wami..ale myślę,że Saguś ,Ty i może wtedy najbardziej Optusia schudła bo pamiętam jak na spotkaniach mówiłyście,że sporo zrzuciła ciałka.
    Mnie też teraz z 5 kg trzeba zrzucić..nawet na wagę nie wchodzę z też osiągnął 80 km..i to będzie STOP!
    Muszę zakupić dla Niego kijki to razem zaczniemy łazić!
    Wczoraj po pracy jak zawsze odwiedziłam mamą a tam ksiądz po kolędzie..miło było bardzo...wikary zna mojego księdza..poprosił o przekazanie pozdrowień..a u mnie będzie we wtorek..i choinkę po kolędzie trzeba będzie rozebrać..a tak cudna jest...żal!
    Nutko dobrze,że udało Ci się tak bezkonfliktowo wejść do lekarza i wszystko pomyślnie załatwić!
    Maniu ja akurat lubię po kuchni się krzątać i pitrasić..zwłaszcza teraz jak mam dla kogo!
    Dziś narobiłam takich jak na Wigilię pierogów ponad 50 szt i zamroziłam to będzie Z miał na szybki obiad...do tego jeszcze krokietów narobię bo dużo zrobiłam farszu.
    Upiekłam też biszkopt..jest zrobiony z kremem a na wierzchu owoce zalane galaretką ale to na jutro będzie.
    Optusiu miałaś dziś smutny dzień..nie zmarzłaś na cmentarzu?
    Krystyno ja stosowałam dietę dr,Dąbrowskie podobnie było 5 posiłków dużo herbaty zielonej lub ziołowej i WODA!
    Same warzywa jadałam i tylko te wybrane...oj jak dobrze się czułam i jak fajnie się spało.
    Jak będę miała swoje warzywka z ogrodu to wrócę do tej diety!
    Anoolka wiem,że boisz się wyprowadzki ..też miałam obawy ale nic a nic nie żałuję,ze zrobiłam ten krok.
    Tyle mam planów i będę je realizować...to jest już moje miejsce na ziemi...

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Kawa podana, nie muszę się spieszyć.
    Maniu, na cmentarzu mniej zmarzłam niż w kościele. Żadnego ogrzewania, msza długa, jeszcze mowy pożegnalne... trwało to i trwało.
    Ludzi było dużo, chyba ze wszystkich zespołów z którymi utrzymywaliśmy kontakt przybyły delegacje.
    Nie było smutno, było ładnie.
    Na stypę nie pojechałam, nie lubię tego typu "imprez", ale podobno sala była pełna.
    Po powrocie nie chciało mi się już na żadne spacery, może jutro zrealizuję.
    Futrzak mnie zaskoczył, bo domagał się rzucania piłki... Dawno tego nie robił, sądziłam, że tak się zestarzał. A jemu znów głupotki w głowie.
    Kot co rano przynosi mi mysz pod próg. Potem się z nią bawi, na końcu pewnie zje, bo nigdzie zwłok nie widzę.
    Bonusiu, ja nie za sprawą Łapki schudłam... ale oczywiście, że pamiętam nasze zmagania i jej tabelki z wynikami co tydzień. Fajne czasy !
    Każda jakieś rezultaty miała, Yoanka duże !

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Yoanko, wiem, że żelatyna z cukierasów nie pomaga, tak tylko się droczyłam.
    Ale masz dobrze ! Takie aromatyczne masaże - no, no !
    Maniu - dobrze, że Anulkę na zagospodarowanie tych trocin namówiłaś. Nawet jak się nie rozłożą, to wilgoć w ziemi będą wspaniale zatrzymywać, a to duży plus.
    Bonusiu - własne ekologiczne warzywka już w tym roku będziesz miała, to nadprogramowe kilogramy szybko zgubisz.
    A jaka okazja na ciacho ?
    Dzisiaj też resztkę wigilijnych pierogów zjadłam na obiad, odsmażone na patelni - pcha !

krystyna2201 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    lubuskie

Bonusiu witaj, dieta dr.Dąbrowskiej u mnie nie przejdzie bo a jestem mięsożerna.
    Gdy go nie jem to po prostu jestem głodna, właśnie zjadłam kolację galaretę z zimnych nóżek i nie mogłam wcisnąć 200 gr. Staram się jeść około 1500 kal.W tych kaloriach zmieściło mi się dziś piwo reds 2%.
    Bonusiu jak zrzucę 20 kg to będę może wtedy wyglądać jak człowiek a nie jak ta z Mani zdjęcia
    W tym tygodniu schudłam 3,1 kg, może trochę się dużo zdawać ale myślę że jak na razie to pozbywam się wody.

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Krystyko nie chcę straszyć ale wiem z doświadczenia i Mania pisała,że na początku dużo spada waga ale po dłuższym czasie już wolniej albo..nawet stoi..no grunt,że nie przybywa i efektu jojo nie ma!
    No jak jesteś mięsożerna to rzeczywiście trudno z tą dietą Dąbrowskiej sobie poradzić ja wytrzymałam 5 tygodni i dałabym radę dłużej ale zbliżały się święta wielkanocne i bez żurku z kiełbaską nie przeżyłabym ,,godnie" tego święta!
    Życzę wytrwałości i super efektów z wagą dwucyfrową!!

Uprawnienia umieszczania postów