Strona 95 z 95 PierwszyPierwszy ... 45 85 93 94 95
Pokaż wyniki od 941 do 947 z 947

Wątek: Gruszka21...3 lata później

Awatar Yoginka77
    Yoginka77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

Domyślnie Odp: Gruszka21...3 lata później

Cytat Zamieszczone przez siyanda Zobacz posta
    Hej,

Co tam słychać ?

Gruszka, mam nadzieję, że poniedziałek masz wolny Wtedy będziesz miała dwa dni.

Yogi, a co się z Tobą dzieje? Uczysz się do egzaminów?

Ja wzięłam się za upiększanie i właśnie dzisiaj będę testować jakieś hinduskie oleje do włosów, w ogóle coś mi się spodobały ekologiczne kosmetyki i smaruję się olejami od stóp do głów.

Z dietą u mnie tragedia. Przestałam ćwiczyć i przestałam się odchudzać.
    Muszę znowu wziąć się w garść.
    I to znowu wszystko przez Yogi ... w wakacje jak zniknęła od razu przytyłam i znowu to samo !

Dajcie znak życia
    :*
    OOOOOOoooooo przepraszam bardzo.... to Ty kochana pierwsza zniknęłaś... ja tu jestem cały czas.... a kto do Ciebie smsy pisał, co?

więc proszę mi tu nie insynuować niczego - kto zawalił to zawalił

--------------------

jestem trochę rzadziej bo mam teraz najgorsze dwa tygodnie...
    jeden egzamin już za mną - zaliczyłam na 4+
    weekend po zajęciach za mną...
    przede mną jeszcze jeden egzamin w następny piątek... mam nadzieję że też pójdzie dobrze

-----------------

przez to wszystko mniej ćwiczeń u mnie było.... za to trochę więcej odsypiania i niestety jedzenia też.... waga nie spada ale też i nie rośnie więc źle nie jest jak na ten tryb życia jaki miałam ostatnio.....

a jak tam u Was?

Siyka wracasz na dobre tory czy mam Ci nakopać po tyłku?
    i proszę się w następny piątek meldować na akcji!

Sierpniowe bieganie i nie tylko
    Be water, my friend! - Bruce Lee

Awatar gruszka21
    gruszka21 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Gruszka, mam nadzieję, że poniedziałek masz wolny Wtedy będziesz miała dwa dni.
    Cześć kochane:*
    Mam nawet całkiem sporo wolnego, bo wysępiłam korzystny grafik^^ pojechałam odwiedzić Mamę, co wróży niezbyt zdrowe jedzenie, ale mam swój chlebek i jogurt i staram się mniej-więcej trzymać swoich zasad:-)
    Ostatnio z dietką szło mi bardzo dobrze, ale na wadze tego nie widać bo mam @

Z dietą u mnie tragedia. Przestałam ćwiczyć i przestałam się odchudzać.
    Muszę znowu wziąć się w garść.
    Ty Łobuziaro! Nic tylko na kolano i wlać w tyłek:] Musisz kochana chyba sobie wpoić, że to Twój nowy styl życia a nie dieta, bo jak dobijesz celu i wrócisz do starych nawyków to wiesz co będzie... Nie poddawaj się Mała, chwyć tego byka za rogi raz a porządnie!!

Cytat Zamieszczone przez butterfly92 Zobacz posta
    czesc dziewczyny =] co tam slychac u was??????
    Witam Cię Baterflajku;-) Jak widać wciąż tu jesteśmy i się zmagamy, ale osobiście jestem bardzo dumna z efektów i myślę, że reszta Dziewczyn też

Cytat Zamieszczone przez Yoginka77 Zobacz posta
    przez to wszystko mniej ćwiczeń u mnie było.... za to trochę więcej odsypiania i niestety jedzenia też.... waga nie spada ale też i nie rośnie więc źle nie jest jak na ten tryb życia jaki miałam ostatnio.....
    A znam to znam to, też tak do tego podchodzę Trochę "sprawdzam" na ile mogę sobie pozwolić i nie przytyć, ale w granicach rozsądku, bo niektórych rzeczy po prostu już jeść nie chcę:-)

Wczoraj zjadłam białe pieczywo, no ale czasem też trzeba, nie dajmy się zwariować Dziś mi trochę przez to "siadło" trawienie, ale nażarłam się śliwek suszonych i myślę, że do jutra będzie ok
    FRESH START!! 11.08.2014
    JEŚLI POTRAFIŁAM ZRZUCIĆ 20 KG, TO CZEMU MAM NIE ZRZUCIĆ 6 ?!

Awatar Yoginka77
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

też czasem mi się zdarza białe pieczywo zwłaszcza jak już mamy pustki w portfelu pod koniec miesiąca hehehehe
    ważne żeby nie przekraczać dozwolonych ilości i pilnować dodatków

ja ostatnio się wzięłam na sposób - zamiast kanapki robię sobie sałatkę (sałata, pomidor, rzodkiewka i co tam mam, czasem feta, jajko itp) i do tego wrzucam grzanki z jednej kromki chleba i wtedy bez masła i dodatków się obywam i w jednej miseczce wszystko wcinam

Awatar Yoginka77
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

boshhhhhhhhhh jakie tu pustki straszne
    Gruszka zapracowana a Siyanda to już chyba na dobre zniknęła nie mam z kim rywalizować

Awatar babygirl83
    babygirl83 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Belfast

O Boze, mole, inaczej mkliki mączne...

Kochana, z tym to uwazaj. Moja mama kiedys miala to w domu. I wiesz co sie stalo ? Przez jakis tydzien, chodzily jej takie biale robaki jak na ryby, po mieszkaniu, po suficie, w szafkach :/ Boze to byla katastrofa. Patrzylas sie na jakies miejsce, odwrocilas glowe, znowu na to samo miejsce i okazalo sie ze jakis robak tam lazi. Ze spadl z sufitu. Wiesz to nie byla setka, ale ciagle zabijalo sie jakiegos robaka :/ Straszne to bylo. Mozesz sobie wygooglowac i zobaczyc jak to wygladalo. Tragedia !

No a odnosnie dietki widze ze pieknie Ci idzie.
    Klaniam sie

Awatar gruszka21
    gruszka21 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez Yoginka77 Zobacz posta
    boshhhhhhhhhh jakie tu pustki straszne
    Gruszka zapracowana a Siyanda to już chyba na dobre zniknęła nie mam z kim rywalizować
    Hej kochane:*
    Faktycznie jestem okrutnie zapracowana, bo ciągle w pracy, a jak nie to na uczelni, albo w bibliotece...Jak mówiłam Yogince, magisterka mnie goni, a bardzo szybko biega na V roku;-)
    Dlatego ciągle nie mam czasu, albo siły.

Aaaale wypraszam sobie Yogiś, masz z kim rywalizować, bo dietki się trzymam!!

Będę teraz rzadko bywać, ale postaram się zaglądać, bo tęsknię!

Cytat Zamieszczone przez babygirl83 Zobacz posta
    Kochana, z tym to uwazaj. Moja mama kiedys miala to w domu. I wiesz co sie stalo ? Przez jakis tydzien, chodzily jej takie biale robaki jak na ryby, po mieszkaniu, po suficie, w szafkach :/ Boze to byla katastrofa. Patrzylas sie na jakies miejsce, odwrocilas glowe, znowu na to samo miejsce i okazalo sie ze jakis robak tam lazi. Ze spadl z sufitu. Wiesz to nie byla setka, ale ciagle zabijalo sie jakiegos robaka :/ Straszne to bylo. Mozesz sobie wygooglowac i zobaczyc jak to wygladalo. Tragedia !
    No u mnie na razie wygląda na to, że jest wytępione. Zainfekowaną żywność wyrzuciliśmy, wszystko umyliśmy octem, poprzyklejaliśmy plastry na mole i trzymamy już wszystko w słoikach i puszkach;-) Nawet jak w czymś znów to przytargam do domu to nie przeniesie się do innego pojemnika.

Cytat Zamieszczone przez babygirl83 Zobacz posta
    No a odnosnie dietki widze ze pieknie Ci idzie.
    Klaniam sie
    Dziękuję bardzo za pochwały Cieszę się, że zajrzałaś, a co u Ciebie??
    FRESH START!! 11.08.2014
    JEŚLI POTRAFIŁAM ZRZUCIĆ 20 KG, TO CZEMU MAM NIE ZRZUCIĆ 6 ?!

admin jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    23

Ten wątek został automatycznie zamknięty i jest kontynuowany tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 95 z 95 PierwszyPierwszy ... 45 85 93 94 95

Uprawnienia umieszczania postów