Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Trzeba działać!

fuchs91 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Trzeba działać!

Hej Jak większość z Was próbowałam już wszystkiego. Czasem bywały efekty, czasem ich nie było wcale, w każdym razie zawsze kończy się tym samym- nawet jeśli uda mi się schudnąć, to w jakimś czasie (czasem zajmuje to dłużej, czasem krócej) waga wraca. Wszystko byłoby ok, jakoś znowu by spadła, ale nie tym razem! Teraz przesadziłam! W zeszłym roku doszłam do wagi 72 kg. Dziś ważę 87 i jestem przerażona. Przez letnią sesję egzaminacyjną nie miałam czasu, ani siły na to, żeby działać. Postaram się więc schudnąć, a mam czas do 16 lipca, bo wtedy wyjeżdżam. W te 26 dni chciałabym pozbyć się chociaż tych 7 kg mam nadzieję, że się uda, tym bardziej, że jestem przed okresem. A więc zacznijmy! Każdego dnia będę dodawać swoje spostrzeżenia odnośnie diety Któraś chce zacząć razem ze mną?
    START 21.06.2011
    Waga: 87 kg
    Wzrost: 158 cm
    Biodra: 112 cm
    Talia: 86 cm
    Biust: 110 cm

WAGA DNIA 21.06.2011: 87 KG
    WAGA DNIA 28.06.2011: 83,8 KG
    WAGA DNIA 05.07.2011: 82,4 KG

CEL DŁUGOTRWAŁY:

Ostatnio edytowane przez fuchs91 ; 05-07-2011 o 13:57

Awatar satta_
    satta_ jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Czeladź

Domyślnie Odp: Trzeba działać!

Cytat Zamieszczone przez fuchs91 Zobacz posta
    Hej Jak większość z Was próbowałam już wszystkiego. Czasem bywały efekty, czasem ich nie było wcale, w każdym razie zawsze kończy się tym samym- nawet jeśli uda mi się schudnąć, to w jakimś czasie (czasem zajmuje to dłużej, czasem krócej) waga wraca. Wszystko byłoby ok, jakoś znowu by spadła, ale nie tym razem! Teraz przesadziłam! W zeszłym roku doszłam do wagi 72 kg. Dziś ważę 87 i jestem przerażona. Przez letnią sesję egzaminacyjną nie miałam czasu, ani siły na to, żeby działać. Postaram się więc schudnąć, a mam czas do 16 lipca, bo wtedy wyjeżdżam. W te 26 dni chciałabym pozbyć się chociaż tych 7 kg mam nadzieję, że się uda, tym bardziej, że jestem przed okresem. A więc zacznijmy! Każdego dnia będę dodawać swoje spostrzeżenia odnośnie diety Któraś chce zacząć razem ze mną?
    START 21.06.2011

3mam mocno kciuki 7kg to dużo zwłaszcza że chcesz się ich pozbyć 26dni.
    Mam nadzieję że Ci się uda. Oby rozsądnie!

Awatar kalinak
    kalinak jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sochaczew

Witaj!

Każdego dnia będę dodawać swoje spostrzeżenia odnośnie diety
    A zamierzasz stosować jakąś konkretną dietę czy może po porstu standardowe MŻ?
    Pytanie nr. 2 Jaki jest twój wzrost?
    Teraz przesadziłam!
    Jak i my wszystkie. Dlatego nie przejmuj się, bierz się do pracy i chudnij z nami. Ja ze swojej strony będe tu czasem wpadać i wspierać
    Powodzenia życzę!
    Pozdrawiam

Awatar rainofroses
    rainofroses jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    London

7 kilo do 26 lipca brzmi ekstremalnie, ale pewnie nie jest to niemozliwe.

Jaki jest plan?

Powodzenia!
    31/05/11 - dietowy start
    STRONG IS THE NEW SKINNY!!!
    P90X challenge accepted
    rain! chudnij!!! - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Terka28 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leżajsk

Witam Miałam podobną historię.. schudłam do 60 kg. A przybyło mi do 74..odpuściłam i zaczęłam jeść jak wcześniej..
    Jeśli mogę to polecę Ci dietę w której myślę że Ci się może udać to spełnić.
    Sama na niej chudłam w 10 dni 3 kg, w drugie 10 dni chudłam 2.5 kg. Jest to dieta ONZ - odchudzanie na zawołanie
    Uważam ją za dobrą dietę i zdrową. Po tej diecie szybko ubyło mi 11 kg. I cm też ładnie pospadały. Jednak trzeba się pilnować i wiadomo jak zaczniemy normalnie jeść to się kontrolować Po tej diecie tak 2 miesiące miałam robione badania i wszystko było w normie Więc bardzo do niej zachęcam tylko trzeba się do niej wcześniej przygotować Jak się reguł w niej trzyma to na prawdę może dużo zdziałać
    NIe które osoby jak czytałam w specjalnym wątku chudły nawet w 1 10 dniach więcej niż 3 kg ale to takie wyjątki hehe

Mieszka w
    Leżajsk

Niestety nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości ponieważ masz zablokowane do siebie dojście.

fuchs91 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Bardzo miło jest czytać to co piszecie Fajnie jest wiedzieć, że ktoś jeszcze wspiera nas w tym co chcemy osiągnąć. Oczywiście mi idzie nie najlepiej, przez odwiedziny kumpeli, z którą oczywiście piłyśmy sobie piwo. Ale od jutra już wszystko z powrotem pod kontrolą. Zakładam oczywiście MŻ + dużo ruchu. Jutro się dokładnie pomierzę. Efekty moich starań będę notować co 5 dni zaczynając od 28.06.2011
    Już od jutra muuusi się udać! Zero słodyczy! Zero gazowanych napojów! Zero tłustego żarcia!

Mieszka w
    Leżajsk

Wysłałam CI na e-maila NIe mam tego wiele ale na mnie to skutkowało
    Koniec z piwem moja droga Mięsień piwny się robi hehe
    Od czasu do czasu, rzadko lampka wina czerwonego ;p żeby się nie dać znowu zwariować

MaIinka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

7 kg w tak krótkim czasie? Możliwe, ale nie tylko liczy się waga. Zbyt szybki spadek wagi może skutkować cellulitem, rozstępami, czy małą sprężystością skóry.

Awatar kalinak
    kalinak jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sochaczew

Zero słodyczy! Zero gazowanych napojów! Zero tłustego żarcia!
    Plan jak najbardziej genialny
    Cytat Zamieszczone przez MaIinka Zobacz posta
    byt szybki spadek wagi może skutkować cellulitem, rozstępami, czy małą sprężystością skóry.
    No nie da się ukryć. trzeba postawić sobie pytanie? Co chcemy osiągnąć i na jak długo bo to też ma znaczenie.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów