Strona 1 z 15 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 146
Like Tree2Lubią to

Wątek: Uwierzyć w siebie!

Awatar Ithil
    Ithil jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gliwice

Domyślnie Uwierzyć w siebie!

Zakładam swój wątek jako mocne narzędzie motywujące

dwa lata temu schudłam 10 kg, niestety przez ostatni rok nie udało mi się nić zrzucić, ciągle waham się miedzy 65 a 67 ;/

Mój plan diety to 1200kcal i ruch

Awatar MarchefK
    MarchefK jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Konin

Domyślnie Odp: Uwierzyć w siebie!

Hej, pozwól, że będę Cię dopingować Jaki ruch planujesz podjąć?

Awatar pocokomunazwa
    pocokomunazwa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

powodzenia!

jaki plan masz na te kilka kilogramów?

Awatar Ithil
    Mieszka w
    Gliwice

Cytat Zamieszczone przez MarchefK Zobacz posta
    Hej, pozwól, że będę Cię dopingować Jaki ruch planujesz podjąć?
    bardzo będzie mi miło z racji tego, że mam problemu z kolanem to pozostał mi tylko rower, siłownia i Callanetics

---------- Wiadomość dodana o 09:33 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:32 ----------

Cytat Zamieszczone przez pocokomunazwa Zobacz posta
    jaki plan masz na te kilka kilogramów?
    ciężko to nazwać planem, próbowałam już tylu rzeczy, że tym razem stawiam na ruch i max 1200 kcal. Mam nadzieję, że chociaż raz uda mi się coś zrzucić w wakacje

---------- Wiadomość dodana o 13:17 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 09:33 ----------

na razie dzień jest dietowo idealny
    na śniadanie płatki z mlekiem (mdliło mnie przez jakieś 4 h ) a teraz obiad: sałata z kurczakiem, sałatą, kukurydzą, serem pleśniowym light i sosem koktajlowych, oczywiście też light do pracy będzie kanapka i później arbuz. Mam nadzieję, że wyjdę dziś wcześniej z pracy i poćwiczę
    jutro siłownia lub rower w zależności od pogody

---------- Wiadomość dodana 09-08-2011 o 06:55 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 08-08-2011 o 13:17 ----------

Wczoraj udało mi się trzymać diety i nie przekroczyłam 1200 kcal ruchu mało, bo wróciłam zmęczona z pracy, ale było chociaż 8 min abs

---------- Wiadomość dodana o 22:01 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 06:55 ----------

dziś dieta znowu dała radę ale gorzej z ćwiczeniami, bo była moja ulubiona pogoda
    więc spędziłam dzień na tarasie czytając uwielbiam gdy świeci słońce i jest tak 'na bluzę' :]

---------- Wiadomość dodana 10-08-2011 o 09:48 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 09-08-2011 o 22:01 ----------

Po dzisiejszej załamce związanej z wzrostem wagi do 66,2 kg zrobiłam już Callanetics jakoś dieta chyba mi nie pomaga, bo pomimo pilnowania kalorii waga ani drgnie ;/

---------- Wiadomość dodana 11-08-2011 o 08:31 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 10-08-2011 o 09:48 ----------

pam pa ram słonko świeci!
    taką pogodę trzeba wykorzystać pogoda idealna na rower

---------- Wiadomość dodana 12-08-2011 o 06:56 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 11-08-2011 o 08:31 ----------

wczoraj zaliczyłam 20 km na rowerze i dwa kawałki ciasta ;/ Byłam na 'trzaskaniu' - dziwny jak dla mnie zwyczaj a jeszcze dziwniejsze, że dają wtedy jeść! nie spodziewałam się tego i przepadłam z kretesem

znowu tracę wiarę w to, że mi się uda ;/

Awatar Ithil
    Mieszka w
    Gliwice

Czas na wzięcie się za siebie po weselu wczoraj i tak nie chciało mi się jeść (dobre strony przejedzenia).
    Lekkie śniadanie i kawa za mną, teraz czas na działkę i słonko

Awatar MarchefK
    MarchefK jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Konin

Ciekawi mnie czym jest "trzaskanie" :P
    Też ostatnio miałam wątpliwości co do diety, bo mimo przestrzegania zasad i wysiłku waga ani drgnęła. Myślę, że lepiej jest szukać zmian w lustrze niż na wadze
    Możesz się zmotywować przeglądając zdjęcia "przed" i "po", lub zrobić sobie takie zdjęcie "przed" i porównywać powolne zmiany. Grunt to nie poddawać się i mieć cierpliwość
    I nie dać się namowom "Tylko jeden kawałek ciasta, spróbuj..."! Nie i koniec!

Awatar Ithil
    Mieszka w
    Gliwice

Cytat Zamieszczone przez MarchefK Zobacz posta
    Ciekawi mnie czym jest "trzaskanie" :P
    trzaskanie to taki zwyczaj - ponoć baaardzo znany ( ), na dzień przed weselem idzie się pod dom panny młodej i trzaska porcelanę, a ona i pan młody sprzątają. Tyle to jeszcze wiedziałam, ale nie miałam pojęcia, że robi się z tego impreza i trzeba pić i jeść.

Te zdjęcia to dobry pomysł, chociaż znając siebie to spanikuje jak się zobaczę, nienawidzę zdjęć. Ale kto wie, może mnie to zmobilizuje.
    Dziś na wadze, po weselu i przed @, 67,8 kg. MA-SA-KRA.

Awatar Ithil
    Mieszka w
    Gliwice

wyjazd na wakacje zbliża się wielkimi krokami. Mam trzy tygodnie, a waga zamiast w dół to w górę ;/

---------- Wiadomość dodana 18-08-2011 o 08:44 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 17-08-2011 o 09:41 ----------

Jupi! waga trochę się opamiętała i już pokazuje moje stałe sadełko fiuf... a już był dół
    teraz mam większą mobilizację do działania! nowy cel: 64 kg do 8 września Dam radę!

---------- Wiadomość dodana o 23:55 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 08:44 ----------

sia la la
    mnie chyba trzeba leczyć, o 23.00 pojechałam do tesco po chleb, żeby zrobić sobie tosty. Chyba nie jest to ani mądre, ani logiczne rozwiązanie ;/ ale tak mi dobrze!
    jutro będą wyrzuty sumienia, ale dziś jest pięknie

Awatar Ithil
    Mieszka w
    Gliwice

eh.. dwa dni zdychania na antybiotyku za mną, dziś już mogę się wziąć za siebie. jakoś czarno to widzę, bo motywacji i nadziei mało, ale może jakoś uda mi się ją znaleźć

Awatar kajka38
    kajka38 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

trudno mi Cie motywować bo masz wagę ktora pozostaje dla mnie w sferze marzeń :P ale powiem Ci tak - jak juz sie odchudzasz to rob to dobrze
    ja zaczelam bo przytylam po ciazy i wazylam 64 kilo .. chcialam zrzucic te 6 kilo nadwyzki .. taaak i tak sie odchudzalam, ze sie roztylam do 130 ... wiec wiesz niech te tosty nastepnym razem do twojej buzi nie trafia
    jestem tu: Kaja na MM - Część 4 - Strona 18 oraz tu: maxi-kraina.blog.spot.com ZAPRASZAM
    Zrzucone na MM:

Bazarek XXL - sprzedam, oddam , wymienię zapraszam do bazarku - sprzedajemy , kupujemy

Strona 1 z 15 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów