Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 119
Like Tree4Lubią to

Wątek: 65ismynumber

Awatar mechanicznapomarancza
    mechanicznapomarancza jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    8

Domyślnie Odp: 65ismynumber

@ Cziki,
    masz mega sukces za soba, w zasadzie to mozna powiedziec ze zrzucilas z siebie jedna osobe - taka ważącą 34 kg a ja męcze sie jedynie z 4 MŻ i koniec dyskusji ha! a jak uważasz w jakim czasie powinno mi sie udac zrzucic te 4kg? jeden an tydzien?!

czikikarotka Guest

Cytat Zamieszczone przez mechanicznapomarancza Zobacz posta
    MŻ i koniec dyskusji ha! a jak uważasz w jakim czasie powinno mi sie udac zrzucic te 4kg? jeden an tydzien?!
    Myślę, że ciut dłużej, bo startujesz z jakby nie było, niskiej wagi Ale może być też tak, że po pierwszym idealnym tygodniu, gdzie zejdzie Ci masa wody i treści jelitowej będziesz o 2kg lżejsza. Trudno powiedzieć, w każdym razie walcz! A my tu Cię będziemy wspierać.

w zasadzie to mozna powiedziec ze zrzucilas z siebie jedna osobe - taka ważącą 34 kg
    Nie mam teraz zielonego pojęcia, gdzie ja te 34kg wcześniej nosiłam. To abstrakcja jak dla mnie

Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    8

"Nie mam teraz zielonego pojęcia, gdzie ja te 34kg wcześniej nosiłam. To abstrakcja jak dla mnie " - masakra, pewnie predzej bys sie przewrocila niz wziela za jednym razem 34kg cukru, udzwignela 7 pieciokilogramowych kotów albo załozyła zbroje krzyżacką hahahaha

czikikarotka Guest

"Nie mam teraz zielonego pojęcia, gdzie ja te 34kg wcześniej nosiłam. To abstrakcja jak dla mnie " - masakra, pewnie predzej bys sie przewrocila niz wziela za jednym razem 34kg cukru, udzwignela 7 pieciokilogramowych kotów albo załozyła zbroje krzyżacką hahahaha
    Dokładnie To przerażające.

Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    8

dzieki!!!!!!!! mam teraz mega motywacje musze , musze sie pozbyc tego tłuszczyku bo inni osiegneli znacznie wiecej i dali rade i musieli byc jeszcze bardziej odważni!!!

---------- Wiadomość dodana o 23:45 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 20:26 ----------

Haul Zakupowy:
    dwa opakowania mix sałat
    3 sztuki avocado
    kukurydza konserwowa
    szparagi w zalewie
    cieciorka w puszce
    fasolna zielona w puszce
    oliwki
    pomidorki koktailowe
    kiełki słonecznikowe czy cos takiego
    slonecznik luskany
    papryczki w zalewie nadziewane jakims serkiem
    kostka sera pieczonego z przyprawami
    ser mozarella
    ser sałatkowy buługarski (nie wiem co to ale ładne ma opakowanie hihi)
    sos sałatkowy knorr (wloski, koperkowy itp)

-z tego będę komponować sałatki sobie przez cały tydzień

a na śniadania zdobyłam wase, jakis serek do smarowania wasy o smaku paprykowym oraz paprykarz warzywny.

Jestem bardzo ciekawa, ktore z tych produktów będą mi smakowały i słuzyły najlepiej i które w ogóle się sprawdzą Zakupy spozywcze planuje robic raz na tydzień

---------- Wiadomość dodana 17-01-2012 o 14:56 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 16-01-2012 o 23:45 ----------

na snaidanie byl standard, dwie tekturki z paprykarzem warzywnym. W pracy spotkala mnie niespodzianka, kolezanka upiekła takie babeczki czekoladowe ale miała taką formę, że te ciastko babeczki miał forme misia zjadlam go, ha! cudownie! nie musze przeciez rezygnowac ze slodyczy. Sama z siebie nie inwestuje w slodycze ale jak ktos mi robi takie niespodzianki to, aż wstyd robic z siebie dietetyczną ofiarę Na obiadek wciagne jakąś salateczkę, na kolację coś mega lekkiego i bedzie cudownie

---------- Wiadomość dodana o 15:37 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 14:56 ----------

Moja dzisiejsza salatka: mix sałat, 3 szparagi, 4 pomidorki koktailowe, 2 papryczki ostre nadziewane serkiem, odrobinka serka pieczonego z ziołami oraz troche sera bułgarskiego do sałatek (100gram to 325kcal hahaha), wszystko posypane delikatnie ziernami słonecznika i do tego sos ziolowo koperkowy knorr. Pychaaaaaaaa!

Awatar I_will
    I_will jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Ta sałatka brzmi pysznie, dobrze, że już jestem po kolacji

Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    8

faktycznie była pyszniutka, i dała zludzenie, że duzo zjadłam

Moments jest nieaktywny Znany na forum

hej
    dzięku że do mnie wpadasz
    jak możesz zrezygnuj z żółtego sera jest mega tłusty i jeden plasterek, w zalezności od wielkości może mieć nawet 100 kcal. :/ Masakra bo sama uwielbiam ser od dziecka :/
    Ktoś w twoim wątku napisał że codzienne ważenie się nie jest dobrym pomysłem - a ja się nie zgodzę bo kiedyś ważyłam się nawet dwa razy dziennie - rano i wieczorem i świetnie pozwoliło mi to wagę utrzymać a wręcz mobilizowało. Jak waga nie spadała przez tydzień chociaz o pół kg mimo diety czy ćwiczeń wiedziałam ze coś jest nie tak. A jak przybierałam kg to odrazu zapalała się czerwona lampka i musiałam walczyć z jednym kg :/ a nie jak teraz 30'toma :/

Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    8

Hello Moments,
    raczej nie jadam zoltego sera, ale raz na jakis czas hihi indydentalnie zjem... staram sie inwestowac w rozne rodzaje bialego, odkryłam bardzo duzo ciekawych kombinacji - jest czasem sałatkowy z przyprawami, inny znowu jest inny :P :P :P ha!
    Dzieki codziennemu wazeniu mozemy lepiej poznac nasz organizm, zobaczyc kiedy waha sie nasza waga - wszystkie metody sa dobre jesli nas motywują ja ostatnio tez waze sie codziennie bo juz juz juz chce wypatrzec ten sukces

---------- Wiadomość dodana 18-01-2012 o 09:35 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 17-01-2012 o 20:10 ----------

musze sie pochwalic, a co! wczoraj kupilam sobie fajne spodnie, były mega fajne przeceny w C Und A i kupiłam sobie jedna pare w rozmiarze 40 sukces bo do tej pory tylko 42 wchodzilo w gre!!!!!! Niezaleznie od tego czy moj tyłek jest duzy czy juz maly trzeba sie ładnie nosic ha! a i bardziej sexy sie juz czuje zaczyna mi byc ze soba coraz lepiej

czikikarotka Guest

a i bardziej sexy sie juz czuje zaczyna mi byc ze soba coraz lepiej
    Takie teksty się dobrze czyta, aż bucha optymizmem

Codzienne ważenie może i dobre jest, ale tylko na początku diety. Jak będziecie po kilku miesiącach już, gdzie waga nie będzie chciała współpracować i jednego dnia będzie spadek, a drugiego wzrost to pożałujecie codziennego ważenia Ja nie raz zawaliłam dietę tylko dlatego, że się zdemotywowałam nieuzasadnionym wzrostem na wadze.

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów