Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przyszła żona gubi kg :)

ouna89 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Talking Przyszła żona gubi kg :)

No dobra. Po raz milionowy, oby ostatni. Oby skuteczny.
    Moje przygody z odchudzaniem trwają niemal całe życie. Mam dwa ładne wyniki po -15kg(niestety jeden z nich z jojem, drugi utrzymuję do dziś). Na wadze ok 63kg ładnie utrzymuje się od roku. To wielki sukces, zważywszy, że nie zawsze jem ładnie - ba, czasem jem bardzo NIEładnie. Ale.... za dwa/trzy miesiące trzeba będzie powoli zacząć szukać sukienki na ślub. Chciałabym wówczas ważyć mniej niż 60kg. Marzeniem byłoby 55, ale znam swój organizm i obawiam się, że to może być nierealne. Eee tam - już przy 58 będę szczęśliwa
    Tak więc...cel? Wbić się w piękną suknię, utrzymać wagę do ślubu i rewelacyjnie się czuć i wyglądać na zdjęciach (bez wielkich ramion i trzech podbródków ). No i .... utrzymać później wagę dalej.
    Przeciwności? Narzeczony, który w przeciwieństwie do mnie musi troszkę przytyć, tak więc pyszne jedzonko dokoła

Mam nadzieję, że mogę liczyć na wsparcie

Jestem tutaj:https://forum.jestemfit.pl/p...a-gubi-kg.html

Nie ma rzeczy niemożliwych. Niemożliwe wymaga tylko więcej czasu...!

Awatar pocokomunazwa
    pocokomunazwa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Odp: Przyszła żona gubi kg :)

Suknia jest wspaniałym motywatorem. A narzeczonemu możesz podsuwać wszystko to, czego Ty nie mozesz zjeść.

Powodzenia!

Antidotum01 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Legnica

Masz wspaniały cel, wiec teraz tylko do dzieła !
    Jak chcesz sie odchudzac ? jakies plany ?
    Mz ? ruch ?
    Pozdrawiam

Mieszka w
    Wrocław

Witajcie
    Przeszłam już przez tyle różnych diet, że aż ciężko to zliczyć. Nauczyły mnie one wszystkie jednego: nie odchudzać się a zmienić styl życia - dzięki temu utrzymuję te moje 63kg od ostatniego odchudzania. Dlatego moja dieta opiera się raczej na mądrych wyborach. Jem to co zdrowe, nie przejadam się (a mam do tego tendencję - "talerz musi być pusty"), staram się ruszać kiedy tylko mam czas(choć z tym bywa kiepsko). Nie odmawiam sobie niczego na co miałabym wielką ochotę ALE - z głową, wliczając to do dziennego bilansu. Zdaję sobie sprawę z tego, że ten styl życia będzie mi towarzyszył długo - więc staram się jeść smacznie. W moim jadłospisie pojawiają się domowe wypieki, pyszne obiady - robione tylko tak, by były odrobinę mniej kaloryczne i zdrowsze. Wczoraj np zjadłam mega kawałek sernika na zimno - a miał ok.80kcal. Dwa dni temu - małego placka ziemniaczanego (dla smaku) i kupę warzyw gotowanych. Wilk syty i owca cała Nie mogę tak do końca sobie wszystkiego odmawiać, bo wiem jak to się skończy - napadem na lodówkę. Zwłaszcza, że narzeczonego muszę karmić pysznościami, żeby przytył troszkę
    Nie liczę kcal - ale średnio staram się trzymać w okolicy 1500.

Póki co idzie całkiem nieźle. Ale będzie można to tak na prawdę powiedzieć po pierwszych dwóch tygodniach diety

Mieszka w
    Wrocław

Dziś waga pokazała 62kg
    Wiem, że to oczyszczenie jelit, woda itp - ale cieszy na dobry początek

Uprawnienia umieszczania postów