Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80
Like Tree12Lubią to

Wątek: Mniej szeroka - Część 2

Awatar Bullterror
    Bullterror jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    między W-wą a Olsztynem
    Wpisy na blogu
    8

Domyślnie Odp: Mniej szeroka - Część 2

U mnie też sucza starsza nie budzi jak chce, tylko siedzi przy łóżku i dyszy, i też się już automatycznie od tego budzę
    Młody za to ma fantazję; raz skacze mi po łbie i płacze, że musi iść siusiu, raz naleje po cichu w przedpokoju i dopiero rano się dowiaduję, że mu się chciało, jak mi się nogi na płytkach mokrych rozjeżdżają
    A co starszej w uszka? Zapalenia po prostu ma, czy jakieś alergiczne kłopoty?
    W moim żywiole, czyli zakład do wygrania
    Podróż 95 kg => 65 kg - ETAP II

Awatar Autkobu
    Autkobu jest nieaktywny Radny Dieta.pl
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

Cytat Zamieszczone przez Bullterror Zobacz posta
    U mnie też sucza starsza nie budzi jak chce, tylko siedzi przy łóżku i dyszy, i też się już automatycznie od tego budzę
    mój też tak na mnie fuczy
    Czas wszystko zmienia. Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi, wszystko zostaje takie jak było.

I just can't wait until tomorrow... because I get better-looking every day!
    Mój pamiętnik:Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty!

Awatar youtka
    youtka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

U mnie też sucza starsza nie budzi jak chce, tylko siedzi przy łóżku i dyszy
    No trza się przystosować, więc też mnie budzi jak dyszy. Tak samo jak wstaje do wyjścia. Na szczęście młoda czuwa, żeby starsza nie cierpiała i budzi w jej imieniu w razie czego.

A co starszej w uszka? Zapalenia po prostu ma, czy jakieś alergiczne kłopoty?
    Chyba jedno i drugie, bo ona alergiczka jest. O tej porze roku to trudno określić, czy to zapalenie z powodu alergii, bo już jej pyli coś co ją uczula, czy przewiała te uszy. Dzisiejszą noc przespała ładnie, za to młoda budziła i trzepała uszkami.

Rano padał deszcz, ale na szczęście na nasz spacerek przestał. Teraz nawet słońce zza chmur wyszło, ale wiatr łeb urywa.

Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Wpisy na blogu
    1

Jednak nie ma to jak kundel bury jak mój - zero alergii (ale za to żółądek wydelikacony...)
    wczoraj przeżylismy straszne nieszczęście nie dość, że pies został wyprany w wannie szamponem, to jeszcze, o strachu wielki, wysuszony suszarką... cały wieczór się "gniewał" i "boczył"
    ale rano w perspektywie spacery już darował mi winy

Awatar youtka
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez waszka Zobacz posta
    wczoraj przeżylismy straszne nieszczęście nie dość, że pies został wyprany w wannie szamponem, to jeszcze, o strachu wielki, wysuszony suszarką... cały wieczór się "gniewał" i "boczył"
    O nie - Ty wyrodna Pańciu!! Jak możesz tak krzywdzić psie serce?! Ta wanna o zgrozo, ten szampon koszmarny, ale ta suszarka to już istny horror! Toż to jest znęcanie się psychiczne, fizyczne i sadyzm!
    Jak nic będziesz się za tę suszarkę w piekle smażyła! To było podłe zagranie, cios poniżej pasa. Zranione uczucia.
    Ja to jednak empatyczna jestem, potrafię się wczuć w psie cierpienie.

Dziewczynki i Diable -
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i proszę się ładnie zarejestrować na stronce, a w sobotę zgasić grzecznie światło na godzinkę.

Awatar Bullterror
    Bullterror jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    między W-wą a Olsztynem
    Wpisy na blogu
    8

U nas też coś zaczęło wczoraj pylić, bo młody drapał się jak wściekły, a dziś rozlizał sobie łapę, więc jutro po południu W-wa i kolejne odczulanie, bo widać czegoś rok temu nie odczuliliśmy...
    W moim żywiole, czyli zakład do wygrania
    Podróż 95 kg => 65 kg - ETAP II

Awatar kaikaa
    kaikaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

masz się z tymi dziewczynkami, no ale mamuśka musi czuwać to normalne

światełko zgaszę, nie ma problemu, dobrze że mam laptopa na baterię

Awatar youtka
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez kaikaa Zobacz posta
    masz się z tymi dziewczynkami
    No mamy się sielankowo

no ale mamuśka musi czuwać to normalne
    Heloł ja kocham moje dziewczynki nad życie i całym sercem i niewyobrażalnie mocno... ale matkę to one mają psią, zresztą tak samo jak i ojca, a ja jestem ich najukochańszą Pańciunią
    Choć jak się dłużej zastanowić to moje dziecinki przysposobione są, a w końcu nie ta matką, która urodzi, a ta co wychowa
    ... i tak wolę się tytułować Pańciunią

światełko zgaszę, nie ma problemu, dobrze że mam laptopa na baterię
    Ej ale lapka możesz nawet do ładowarki podłączyć i sobie ekranem pokój oświetlać, bo to chodzi o zgaszenie świateł
    Ja oczywiście jako przykładna maniaczka kupiłam dodatkowo w Ross świeczkę WWF na ratowanie niedźwiedzi, którą oczywiście zapalę z tej okazji w oknie

A z serii "masz się z tymi dziewczynkami": poszłam z nimi na piękny, poranny spacerek do parku. Młoda jakoś podejrzanie usłuchana była. Ja nie miałam nawet przy sobie smakołyczków, a ona przychodziła na każde zawołanie jak pies policyjny i się pilnowała i się słuchała i się nawet nie oddalała, a przeszłyśmy już ponad połowę trasy, więc pochwaliłam ją mojej mamie przez telefon, że nad wyraz grzeczna dziś jest na spacerku... i wypowiedziałam w złą godzinę, bo nie zdążyłam dobrze zdania dokończyć jak moja młoda dzikim galopem, ba cwałem popędziła do stawu i dała nura za kaczkami na sam środek. W to zimno, że uszy odmarzały. Tempem ekspresowym wracałyśmy do domu, żeby jej tyłeczek nie przemarzł i żeby się nie przeziębiła łotrzyca.
    Autkobu and shine88 like this.

Awatar Autkobu
    Autkobu jest nieaktywny Radny Dieta.pl
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

ooooooo nieeee, szalona ale w końcu czego innego się spodziewać po takiej myśliwskiej bestyji
    mam nadzieję, że choroby jakiejś z tego nie będzie

A znacie ten kawał o Rumunach?- tylko chamski jest, od razu ostrzegam

Dlaczego w Polsce wyginęły kaczki?

Bo Rumuni szybciej dopływali do chleba ;P
    Czas wszystko zmienia. Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi, wszystko zostaje takie jak było.

I just can't wait until tomorrow... because I get better-looking every day!
    Mój pamiętnik:Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty!

Awatar shine88
    shine88 jest nieaktywny Znany na forum

Ale sie usmialam :P
    Nie chwal dnia przed zachodem slonca chcialoby sie rzec

You jak tam u Ciebie z cwiczeniami?
    Szukam inspiracji

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów