Strona 3 z 47 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 467
Like Tree179Lubią to

Wątek: RÓWNOWAGA NAJWAŻNIEJSZA:-) Mięśnie mam, tłuszcz znowu wypalam! - Część 2

Awatar Madam_Octa
    Madam_Octa jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: RÓWNOWAGA NAJWAŻNIEJSZA:-) Mięśnie mam, tłuszcz znowu wypalam! - Część 2

A ja Wam powiem, że jak byłam na praktykach, to mnie kierownik chwalił I w ogóle, że taka
    wydajna jestem i w ogóle i gdyby tylko mogli sobie na to pozwolić, to by mnie zostawili na etat.
    Ciekawe, czy jak pójde do pracy, o ile znajdę, to też tak miło będzie...

Awatar izabelllka
    izabelllka jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: RÓWNOWAGA NAJWAŻNIEJSZA:-) Mięśnie mam, tłuszcz znowu wypalam! - Część 2

Madamciu przyjdź do mnie a zapomnisz co pochwała

Awatar Madam_Octa
    Madam_Octa jest nieaktywny Znany na forum

Iza, jak Ty mi dobrze życzysz, no naprawdę. Dzięki Ci

Awatar Macchiato
    Macchiato jest nieaktywny Sławny na forum

Dzięki Kochana! Olewam

A z drugiej strony od 15 do 17 czerwca jest wyjazd integracyjny na Mazury z okazji 10-lecia firmy i pan wielki dyrektor serdecznie zaprasza

Awatar izabelllka
    Wpisy na blogu
    1

Nie życzę tego najgorszemu wrogowi Więc Tobie tym bardziej
    Macchiato lubi to.

Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Wpisy na blogu
    1

Jak to dobrze nie mieć szefa, ani żadnego dyrektora....
    mój R jest dyrektor i w domu muszę korygować typa, żeby mi w chorobę zawodową inie popadał, bo mną przecież nie będzie rządził
    Jestem tutaj: Surrender
    75.6-->-- 68,5-->58
    obecnie spadło 7,1kg. do końca zostało 10,5kg
    BMI: 25,78 - Nadwaga. 2,34 kg do wagi prawidłowiej

Awatar dolinalotosu
    dolinalotosu jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

Akurat zjebki to zabieramy ze sobą do domu i ciągle o nich myślimy
    świat oszlał!
    pracujemy by zyć a nie żyjemy by pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
    dobrego dnia Kasiu
    ja bym tez nie umiała sie pogodzić z takim policzkiem!!

Awatar izabelllka
    Wpisy na blogu
    1

Kasia jak tam dziś??? Nastój lepszy czy nie bardzo?
    Buziaki...........

cattibrie jest nieaktywny Sławny na forum

Cytat Zamieszczone przez Macchiato Zobacz posta
    I jeszcze jak podkreślał, że jak się wychodzi z pracy, to nie można o niej przestać myśleć, cały czas trzeba być myślami w pracy ...
    hehe mój stary tez tak gada, ale to nie jest zdrowe podejście do pracy, bo powoduje szybkie wypalenie Aby pracownik wydaje pracował to musi miec czas na wypoczynek, ale u nas niektórzy jeszcze do tego nie dorośli, albo sa pracoholikami. Poza tym jak sie lubi to co sie robi to sie robi to dobrze. Niestety jak ja popatrzę u siebie to wielu ludziom nie chce sie pracowac, bo tak sa nauczeni, ale moja firma to moja firma. Z resztą mentalności niektorych nie da sie zmienić heh. Druga sprawa KASIU właśnie co z tego, że on jest wymagający - zalezy też jak cię przedstawił Twój szef tu na miejscu, bo może hmm ma jakies ale ale nie potrafi Ci tego powiedzieć wprost. Wersja druga, sama wiesz, że jestes pedantyczna-perfekcjonistka i własnie niektórzy ludzie widząc, że ktoś taki jest to przez krytykę chce Cię zmusic do jeszcze wiekszej pracy. Oczywiście nie jest to dobre, bo jednych motywuje, a drugich zniechęca, a inni jeszcze mają na to wyjeb....ane, bo i tak wiedzą, że pracują dobrze

Awatar Macchiato
    Macchiato jest nieaktywny Sławny na forum

Ech ... trochę to wszystko przetrawiłam...

Ale do mojego pokoju w moim biurze wchodziłam dzisiaj już bez entuzjazmu ...

Znowu nie udało mi się poćwiczyć... dzień taki krótki, nauki od cholery ... chyba zostanę gruba do końca studiów

Catti ...trochę oberwało mi się przez moją szefową-koleżankę ... sama się dzisiaj do tego przyznała ... z tym, że ona pracuje w tej firmie od samego początku a ja od 2,5 m-ca, to kto się lepiej zna?

Strona 3 z 47 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów