Strona 46 z 51 PierwszyPierwszy ... 36 44 45 46 47 48 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 503
Like Tree24Lubią to

Wątek: Dieta DUKANA- muszę zgubić 15 kg!!!

Awatar Oskubana
    Oskubana jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta DUKANA- muszę zgubić 15 kg!!!

S_sookie nie za krótka?
    Musze przemysleć, a we wtorek po lumpkach przejdę i jak nic nie znajdę to kupię tą kieckę.

Co do sylwestra - póki nie mamy dzieci to co roku wychodzimy do lokalu, ale w tym roku straciłam pracę i sporo kasy na lekarzy poszło i miało być cięcie wielką krechą i mieliśmy w domu zostać, ale widocznie po bajce mój mąż doszedł do wniosku, że nie będziemy siedzieć. Tam byliśmy wzeszłym roku i były lata 80 - 90 i te,ż się przebieraliśmy! Mój mąż tańczy ale po kilku głębszych

Szkoda,że tak daleko mieszkacie.....

Sukienka ma długośc 85 cm więc luzik. Na 99% ją kupię

A teraz podam moje wymiary:
    biust: 92 cm
    pas: 84 cm ( jeszcze brzuch jest spuchnięty po zabiegu jak balon )
    biodra : 105 cm
    Waga : 69,7 ( ważyłam się przed chwilą czyli waga bez zmian ).

Wymiary nie są najgorsze , oczywiście mało w biuście ale co tam.
    Liczę , że do andrzejek zgubię po 2 cm

Ha, Mój Mąż wpadł na GENIALNY pomysł : jutro jedziemy do wypożyczalni kostiumów!
    Stwierdził po co kupować i kasę wywalać a tak się wypożyczy i się odda!
    Cena za kostium za 3 doby od 30zł - 80zł.
    Jutro jedziemy zobaczyć i ewentualnie zarezerwować!!!

Miłego wieczoru Kochane Wam życzę
    Ostatnio edytowane przez Oskubana ; 11-11-2012 o 20:38

Awatar muffin1
    muffin1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Jestem! kochana musisz wrzucić link do swojego tematu w podpisie! ułatwi to nieco skakanie między postami Sylwestra zazdroszczę... mój małżonek średnio imprezowy jest a teraz... kiedy jest mały Olek to już wogóle mogę zapomnieć o imprezkach
    trzymam kciuki by Twoja waga w końcu ruszyła, bo chyba od dłuższego czasu stoi?
    Tu się odchudzam
    CEL I

CEL II

Awatar Usiak
    Usiak jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Ale mąż Ci super niespodziankę zrobił

My nie chodzimy w sumie nigdzie, teraz to z maluchem cieżo, ale tak po prawdzie, my raczej domatorzy jesteśmy.
    Ja może i bym poszła, ale jakbym taka gruba nie była, bo na samą myśł co miałąbym na sebie włożyć....

84 cm - opuchnięty brzuch - aaaa - ja bym taki chciała
    Tutaj jestem: O marzenia trzeba walczyć, czyli: USIAK CHUDNIE!

NA ROWERZE - DOOKOŁA ŚWIATA

Awatar Oskubana

Dzień Dobry !!!
    DZIŚ PONIEDZIAŁEK!!!!!

Rano dostałam @ to już wiem dlaczego brzuch był bardziej opuchnięty niż zwykle( zwykle po zabiegu ma 81cm).
    Dziś a raczej za raz szykuję się i lecę na rozmowy kwalifikacyjne ( trzymać kciukasy - choć sama nie wiem jakie mam dziś nastawienie).
    Moje menu na dziś - na pewno będzie bigos i może papryki faszerowane - pomyslę.

Muffin - super, że mnie odwiedziłaś, widzisz ja taka nie kumata myslałam, że taki opis na dole wystarczy- ale OK poprawię się za raz.Co do wagio to ja miałam już 69 tylko ją zepsułam 27-28 październik i podskoczyła do 71, potem miałam 69,4 a teraz 69,7 wiadomo dlaczego większa. Następne ważenie w poniedziałek zrobię i mierzenie to powinny być wymiary bardziej człowiecze a nie opuchniętej baby

Uleńko - my z mężem chodziliśmy na Sylwestra już jak byliśmy parą. Na dyskoteki nie koniecznie ja raczej kino, teatr, choć czasami nogą zakręcić mi się chce a sylwester i andrzejki obowiązkowo!!!Na Andrzejki idziemy na koncert do Ergo Areny disco lata 80 tam też potańczymy.Ale jak będzie dzidzia to wiadomo, 2 lata zero wyjść. Więc teraz bawię się ile mogę!!!!

Miłego dnia dziewczyny ja lecę się szykować bo jeszcze się spóźnię

Awatar Victoria30
    Victoria30 jest nieaktywny Znany na forum

Kasik to dobrze ze sie nie nastawiasz... moze wtedy jakos podejsciem obojetnym bedzie pozytywny wynik
    trzymam kciuki za rozmowe

a wymiary... ehhh duzo bym za takie oddala. Chudziak jestes i tyle

Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Wpisy na blogu
    1

Trzymam kciuki za rozmowę

czemu z dzidzią 2 lata zero wyjść?? nie macie Babć?? Moja Siostra jakoś tak się ustawiała, zeby się wyrwać gdzieś z meżem choć raz w miesiącu i być dla siebie, a nie dla dziecka

s_sookie Guest

Właśnie dlaczego zer wyjść? Nawet jak nie ma babci to można...moi znajomi chodzą od zawsze... i zawsze z córą.... nawet mnie zszokowali jak się zjawili u mnie na sylwku (zszokowali bo koleżanka była 3 tygodnie poprodzie).... Młodą położyli w sypialni... a sami bawili się w dużym pokoju z nami i znajomymi... parę razy trza było pójśc nakarmić ale siedzieli z nami do 4 rano wiadomo... bez opieki babci na koncert czy na dyskotekę pójść trudno...ale nie fiksuj się że nic a nic...

POWODZENIA NA ROZMOWACH!!!!!!!!!!!

Awatar zielona_koniczynka
    zielona_koniczynka jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu super pomysł na Sylwestra

My zwykle domowo spędzamy, tacy mało tańczący jesteśmy...

Napisz jak było na rozmowach

Awatar zosienka33
    zosienka33 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

Dobrego dietkowego tygodnia
    i wpadnij powiedz jak po rozmoawch

Awatar Oskubana

Miałam taki duży post a tu dupa.
    Nie wiem czemu.

Napiszę w skrócie:
    Rozmowa jak rozmowa do środy do 16 ma być odpowiedź.
    Ktoś do mnie dzwonił przed 16 nie słyszałam dzwonka i teraz chciałam oddzwonić to nikt nie odbiera.
    Może z jakieś pracy ktoś dzwonił, nic jutro o 8 oddzwonię a tak to mnie zeżre ciekawość.

Co do jedzenia to na śniadanie i obiad było to samo: bigos i cycek

Byliśmy w wypożyczalni i mężowi nic się nie podobało a sukienkę którą chciałam mąż mi nie pozwolił bo jest za krótka, dupę widać.
    Więc poszliśmy do lumpka, a tam mąz kupił spodnie w kratkę garniturowe, różową koszulę, kamizelkę typu kufajka i berecik z antenką ( wygląda jak wieśniak )

Waszko - męża rodzice nie żyją, a moi to cięzko, na mamę nie mogę liczyć a tata pracuję na tirach

Viki - wymiary chciałabym mieć o niebo lepsze

Zielona_Koniczynko - znając mnie i męża to dziecko będzie wytęsknione i będzie wychuchane wydmuchane i będziemy chcieli jak najwięcej z nim siedzieć

S_Sookie - nasi znajomi siedzą w domach, nie imprezują , nie wychodzą bo szkoda kasy. Ja jestem z domu gdzie co sobotę były imprezy i rodzice się bawili.Ja uwielbiam tańczyć mąz lubi choć nie rok end rolla a ja uwielbiam podskoki

Zosieńko - do rozmów podchodzę już na luzie, bo będzie co ma być, a nie jak wcześniej że muszę mieć pracę. Dietkę -trzymam!

Mam problem, co mam ubrać na sylwka??? Taka sukienka pasuje do wieśniaka z PRL ? Proszę o radę

Taką kieckę znalazłam, którą latem mogę wykorzystać, co WY na to????Pasuje na PRL????

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez Oskubana ; 12-11-2012 o 22:34

Strona 46 z 51 PierwszyPierwszy ... 36 44 45 46 47 48 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów