Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91
Like Tree21Lubią to

Wątek: chcę być w końcu chuda!

Awatar franka123
    franka123 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie chcę być w końcu chuda!

W końcu się zawzięłam! i dam radę! zakochałam się w skakance i to jest sport, który nie stwarza mi żadnych dolegliwości i problemów.
    Bieganie zadyszka i ból gardła-nigdy nie nauczyłam się oddychać, rolki rower to samo... przysiady-ból kolan...
    pasuje mi jeszcze basen, ale chciałam coś za darmo, bo później przez brak kasy opuszczałabym ćwiczenia, a tu wychodzę przed dom, mam warunki do skakania i jak to mój sąsiad mówi HOP SIUP! Mamy małą kameralną okolicę i wszyscy mnie wspierają, dopytują kiedy będzie hop siup to bardzo miłe a zarazem dobrze motywuje.
    Mój chłopak też się zawziął i w czasie kiedy ja skaczę on robi okrążenia na rolkach wokół osiedla.
    później- rozciąganie i brzuszki. Więcej nie ćwicze-no czasem jeżdżę na rowerze do sklepu jak mi się iść nie chce
    mój batalion zaczęłam w marcu obiecałam sobie, ze do Woodstocku założę krótkie spodenki-których nie nisze już od kilku lat....
    od grudnia schudłam 7kg i to dodatkowo zmotywowało mnie do odchudzania, unormowały mi się hormony waga zaczęła spadać, to trzeba z tego skorzystać!
    co miesiąc robię zdjęcia od początku skaknia mam już marcowe i kwietniowe i efekty są! ale pochwalę się nimi dopiero w moje urodziny czyli 1 sierpnia mam zamiar wtedy mieć się czym chwalić

w skakance dobre jest jeszcze to, ze efekty sa natychmiastowe, co motywuje jeszcze bardziej, bo ja sie bardzo szybko zrażam i mam słomiany zapał, ale teraz postanowiłam koniec z tym! zobaczyłam brak cellulitu po kilku dniach skakania! a co najlepsze nie tylko nogi i pośladki ale i brzuch i ręce działają! polecam wszystkim skakankę to moja nowa miłość

co do diety nic specjalnego staram się jesc regularnie i różnorodnie, uwielbiam gotować wiec codziennie jest cos innego ale zawsze duzo warzyw i mało tłuszczu, ograniczyłam słodycze do jedzenia raz w tygodniu w soboty-nie jestem fanką słodyczy ale tak dla własnej samokontroli, chipsy i przekąski, od spotkania ze znajomymi, nie będe sobie odmawiała wszystkiego, zawsze mogę wyskakać więcej zresztą glupio tak patrzec jak wszyscy sie zajadają grillem popijają piwko a ja popadam w doła, czasem tez warto sie wyluzować a ze tych imprez nie ma duzo to sobie pozwalam
    Alemania and staraaa like this.
    licznik:skakanka:8000

moje zmagania--> chcę być w końcu chuda!

Awatar camiisiatko
    camiisiatko jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Śląsk

Domyślnie Odp: chcę być w końcu chuda!

czesc !! jak dlugo skaczesz na tej skakance ? do tego trzeba miec niezla kondycje !!

dopiero w sierpniu zdjecia ? nie kaz nam tak dlugo czekac jak zobnaczymy efekty i cie wychwalimy to motywacja skoczy

Awatar franka123
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

no skacze miesiąc a jak długo zaczynałam od 500skoków pożniej 600, 700.... teraz skacze 1000 do 1500 mam zamiar skakać do ok 6000 to by byla ponad godzina intensywnego skakania tak myslę

polecam skaknkę bo po miesiacu skakania jest rewelacja! może odważe się dac zdjęcia niedługo.. .;-) :]

Awatar bananapie
    bananapie jest nieaktywny Znany na forum

Wow, 500 skoków bez przerwy? I to na początek? Dla mnie to kosmos! Podejrzewam, że po 10 skokach bym umierała. Także szacun!

Trzymam kciuki żeby ci się udało dotrzeć do wymarzonej wagi.

Triinu Guest

Aż jestem ciekawa tych efektów po skakaniu ; )
    Samych sukcesów życzę!

staraaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    1

Fajna sprawa z ta skakanka.. Moze i ja sprobuje...myslalam o bieganiu chociaz chyba zbyt duze obciazenie dla stawow ale tak jak ty szukalam czegos darmowego bo nie chce obciazac budzetu domowego wiec moze i tego wartoby bylo sprobowac. Powodzenia
    Poczatek 1.05.2013

moj wątek-zobacz: Staraaa-odrodzenie?
    moj blog-zobacz: Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar Paranojaa
    Paranojaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Chcialabym tak sobie poskakac, ale u mnie nie ma jak.. Sasiad mieszkajacy nizej by mnie chyba udusil :P
    Powodzenia!

Awatar gothka152
    gothka152 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Frania, witam w Twoim wątku Cieszę się, że znalazłaś sport, który jest dla Ciebie przyjemnością a nie udręką. Łatwiej się zmobilizować Podziwiam za to skakanie, bo ja pewno i 100 razy nie dałabym rady podskoczyć- za dużo mnie
    Trzymam za Ciebie kciuki, życzę sukcesów i zapraszam na mój wątek do wzajemnej mobilizacji
    Start:
    66, 5 kg - 24.07.14 r.
    65 kg- 06.08.14 r.
    63,5 kg-?
    62 kg-?

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Ja też jestem fanką bezpłatnych sportów Szkoda tylko, ze skakanki brak

Awatar franka123
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

Dziękuje za wsparcie i miłe komentarze no sam się dziwie, ze mogę tyle skakać bez przerwy bo w bieganiu i innych sportach mam straszną zadyszkę, co prawda poce się strasznie i burak z twarzy schodzi przez godzinę, ale twarz schudła po pierwszym dniu skoków za skakankę dałam 5zł i mam taką z licznikiem i to było najlepiej zainwestowane 5 zł w moim życiu

dzisiaj byłam u teściowej na urodzinach, na obżarłam się i nie mam wyrzutów sumienia bo akurat zrobiła ciasto za którym nie przepadam więc i nawet na słodkie się nie skusiłam i moja zasada słodkie tylko w soboty zachowana :] Dzisiaj przerwa w skakniu, bo skaczę 6 dni i jeden dzień przerwy, a mój ukochany ogląda mecz też nie ćwiczy wieć jakoś nie mam motywacji, pewnie przed spaniem zrobimy razem kilka brzuszków więc myślę ze jestem rozgrzeszona.

a co jadłam dzisiaj w sumie to nie za wiele, i dośc regularnie, więc mam nadzieję, że dobrze mi się bedzie spało, bo jeszcze wam nie pisałam, że mam problemy ze snem i częsciej sypiam popołudniu niż nocami.
    Sport i to, ze zaczełam skakać poproawiło mi też trawienie bo bwa ze biegam do łazienki raz w tygodniu tylko i później czuje się jakbym zjadła wór jedzenia... nic medycznego nie pomagało, a teraz jest coraz lepiej.

W sumie powinnam przeprosić, bo się nawet nie przedstawiłam
    Jestem Franka i mam 22 lata (w sierpniu) mieszkam sobie od prawie dwóch lat z moim chłopakiem, którego kocham nad życie i jesteśmy razem prawie 7 lat tak po cichu w środku marzę o zaręczynach i z nadzieją, ze to nastapi i weźmiemy ślub też chce schudnąc to moja druga motywacja, aby w salonie sukien ślubnych zmieścić się w każda wymarzoną suknię, zeby z podziwem oglądać zdjęcia ślubne, a czym prędzej zacznę tym mniej będe musiała pracować nad tym przed ślubem i będe mogła cieszyć się przygotowaniami.

to teraz aby i was zmotywować pochwalę się moimi efektami (dodam , ze to nie jest efekt całego miesiąca a ok 2 tygodni skakania)
    mam nadzieję, w sierpniu, ze mój pepek przestanie byc smutny i pokaże wam piękny brzuch i wcisnę się w krótkie spodenki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    staraaa lubi to.

Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów