Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 107
Like Tree38Lubią to

Wątek: Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty! - Część 8

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty! - Część 8

a wydawało mi się, że Ty tak na chwilkę znikasz
    Wróciłaś już??

Awatar kaikaa
    kaikaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty! - Część 8

hej hej Auteczko wpadnij do nas i daj znać jak tam podróż

Awatar kousek
    kousek jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Wpisy na blogu
    5

Nie ma Cię.. a ja taka ciekawa jak było...
    Odezwij się, poopowiadaj...

Awatar Autkobu
    Autkobu jest nieaktywny Radny Dieta.pl
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

Wróciłam, wróciłam! i to wcześniej, niż planowaliśmy, bo ktoś dzielnie zapychał

Było SUPEROWO! cały wyjazd piękna pogoda, tak nas spiekło, że szok, skóra mi strasznie schodziła
    Paryż cudny, zakochałam się! pozwiedzaliśmy trochę, zaliczyliśmy piękny zachód słońca na wieży Eiffla, wszystko mi się podobało w Paryżu! wszędzie mają ścieżki rowerowe, więc fajnie się jeździ Oczywiście nie obyło się bez głupot, wzięłam tylko jedne długie gatki, więc poszłam do deca thlona w Paryżu, kupić sobie drugie, kupiłam długie i krótkie, bo były akurat na promocji, a potem pojechaliśmy zwiedzać bazylikę sacr e coeur - i co, oczywiście przez moją nieuwagę zostawiłam siatkę z zakupami gdzieś pod bazyliką i nieświadomie złożyłam ofiarę amant mówi, żebym się nie martwiła, bo to to dzięki temu mieliśmy cudną pogodę do samego końca jak jechaliśmy bo wszyscy mi trąbili przez smsy, że gonią nas i otaczają burze - ja sobie myślę "niby gdzie?" bo dookoła bezchmurne niebo
    Potem już cały czas jechaliśmy wybrzeżem, przez DUnkierke, Calais, aż do Belgii, przez Belgię do Holandii w stronę miasta rozpusty Kurna chata, miało być płasko, a ze dwa dni to były cały czas górki, myślałam, że ducha wyzionę!!!!!!!!!!! hardkorowo było, mówię Wam... ale jakoś się udało
    Codziennie prawie się kąpałam w morzu zimne, ale fajne! SPaliśmy prawie zawsze pod namiotem, w pięknych miejscach -często niedozwolonych, na terenach jakiś parków narodowych(bo tam to wszędzie są te parki) Raz spaliśmy na wydmach nad samym morzem i otaczały nas króliki - małe mendy całą noc dreptały w kółko i podgryzały namiot, nie mogłam spać, bo cały czas myślałam, że to ktoś tam chodzi
    POwiem Wam, że Niderlandy są niesamowite do jazdy rowerem - wszędzie szerokie, kapitalne ścieżki rowerowe ( po jednej i po drugiej stronie drogi), parkingi dla rowerów, nawet na rondach jest osobny pas tylko dla rowerzystów! i nawet na największych pipidówach są te ścieżki, bo tam wszyscy na rowerach pomykają!widoki były piękne, przeżycia też... w mieście rozpusty nażarliśmy się muffinek z zieloną wkładką działo się, oj działo przez Niemcy wróciliśmy już pociągiem - przejechaliśmy całe w 1 dzień, mieliśmy 7 przesiadek! z rowerami, bagażami itd - się udało, wszystko było na czas - bo tam pociągi są dostosowane do przewozu rowerów, niskopodłogowe, są specjalne przedziały tylko dla rowerów, gdzie jest dużo miejsca, można sobie przypiąć rower, usiąść obok itd - baaardzo fajnie

Powiem Wam, że cała wyprawa była pełna kapitalnych przeżyć, na pewno zapamiętam ją na całe życie -superprzygoda! już nie mogę się doczekać kolejnej
    W sumie myślałam, że będzie trudniej mi robić takie odległości codziennie... a było łatwiej niż się spodziewałam! czyli co, da się przejechać ponad 1000km na rowerze bez przygotowania?DA SIĘ! AUtecko potrafi Mój rekord jednego dnia, to 118km Przeważnie robiliśmy od 80-100 km dziennie.
    Niektóre z Was mam na fb, to tam można zdjęcia obczaić, a jakby Aga chciała, to postaram się jakoś linka przesłać

Nie odzywałam się, bo po przyjeździe mam urwanie głowy ze wszystkim, możliwe, że zaangażuję się w pewien projekt, który może kiedyś zacznie przynosić zyski, zobaczymy co z tego wyjdzie i do tego... MAM PSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! psie dziecko adoptowane ze schroniska... przesłodki i przekochany -staffik
    Ostatnio edytowane przez Autkobu ; 13-08-2013 o 10:21
    tamarek, cattibrie and Tommelise like this.
    Czas wszystko zmienia. Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi, wszystko zostaje takie jak było.

I just can't wait until tomorrow... because I get better-looking every day!
    Mój pamiętnik:Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty!

Awatar agatarska
    agatarska jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Polska
    Wpisy na blogu
    5

To musiało być fantastyczne
    wiem co to znaczy tak wojażować
    tylko ja zawsze robiłam to z siedzenia motocykla :P
    na rowerku nigdy się nie odważyłam :P
    ale raz zapuściliśmy się aż do Wenecji
    starą 15 letnią CeZetą
    prze Słowację , Czechy, Węgry i Słowenię

zazdroszczę Ci tej przygody
    takich wrażeni nie da się opowiedzieć
    wiem że będziecie to wspominać jeszcze długie lata
    a pozytywne emocję będą ciągle wracać poprawiając wam humor
    Autkobu lubi to.
    WIEDŹMOWY CEL OSIĄGNIĘTY - OD VI 2015 STABILIZACJA WAGI - BORN TO BE WILD !!!!
    Link do mojego wątku - TU WALCZĘ Z DEMONAMI .: :. FOTKI MOTYWACYJNE - KLIK

"Between my fears and dreams..."

Awatar furaga

Auteczkoooo i po cos to napisala???? ja teą tak chceeeeee
    Cudne miałaś wakacje

jak da radę to fotki chętnie obejrzę

trzymam kciuki, żeby przedsięwzięcie się powiodło
    Autkobu lubi to.

Awatar furaga

Auto odepchaj sobie skrzynkę , otwiera mi sie

Awatar Autkobu
    Autkobu jest nieaktywny Radny Dieta.pl
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

Cieszy mnie to niezmiernie
    Czas wszystko zmienia. Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi, wszystko zostaje takie jak było.

I just can't wait until tomorrow... because I get better-looking every day!
    Mój pamiętnik:Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty!

cattibrie jest nieaktywny Sławny na forum

no dotarłam do domu to pisze u Ciebie

wakacje miałaś cudne nic tylko zazdrościc, ale korzystaj z zycia ile sie da bo potem to wiesz maż, dzieci dom i nie ma podobno lekko

Awatar furaga

no dobra, jesteś zabiegana
    ale zeby tak nie dac znaku sygnału???

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów