Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 202
Like Tree26Lubią to

Wątek: Lilalo- dziennik metamorfozy

SkoczekZarloczek Guest

Domyślnie Odp: Lilalo- dziennik metamorfozy

Dobry Wieczor

Jestem pod ogromnie wielkim wrazeniem twoich postepow. Niesamowite jak sie zmienilas, i jak swietnie, ze tak bardzo lubisz sport.

Gratuluje.

A jak czesto spozywasz BCAA?

Ja niestety jestem uczulona na leki, antybiotyki, odzywki i czasem nawet produkty z puszek. Takze dla mnie wszelkie takie rzeczy odpadaja. Jedyne co toleruje to tran

Milych snow zycze i do uslyszenia - bede tu do ciebie wpadac po motywacje i inspiracje do dzialania

PS: niemiecki strong men wyglada troszke niezdrowo jak dla mnie ale cialko tej bylej kurki domowej - faktycznie godne do nasladowania.

Awatar lilalo
    lilalo jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    BRD NRW

SkoczekZarloczek dziekje za mile slowa!!!!!! Tez jestem alergikiem i kilka razy wyladowalam na pogotowiu z powodu lekow szczegolnie wlasnie anntybiotykow. Dlatego kazde nowe leki, suplementy, sprawdza moj maz( pracuje w medycynie) zanim je wezme.

kazdy ma inne piorytety i inna postac piekna, dla mnie naprawde piekne cialo to nie chude cialo, tylko wysportowane, dlatego kocham sportt bo wiem ze kazda kolejna minuta sportu zbliza mnie do sukcesu, do tej "ex kury domowej" do Antoniette i innych wspanialych ludzi. Poza tym chce starzec sie w piekny i silny i powolny sposob ( jestem po 30`stce wiec juz zaczynam myslec o tym co bedzie dalej)
    BCAA biore codziennie przed treningiem porannym, moj maz bierze "przed" i "po"
    Codziennie tez biore wit.D, kompleks wit. B, magnez i wit.C, staram sie po treningu pic shake proteinowy, jednak sie nnie zmuszam, jak nie mam ochoty wtedy wybieram proteiny w wersji naturalnej.
    Wczoraj mialam gorszy dzien, nie jedzeniowo tylko jakos po 18 km poczulam ze nie dam rady wiecej biec, ale przeciez nie moge przestac! Wiem ze jak wczesniej przestane to sumienie nie da mi spokoju, wiec bieglam dalej powtarzajac sobie w glowie, koncentrujac sie tylko na tym, po co to robie i co dzieki temu osiagnie, jakos dalo rade dobiec do konca! Udalo mi sie pokonac kryzys!!
    Wczorajszy zestaw treningow:
    1. Competition Core TAPOUT XT ( 47minut trenningu na miesnie brzucha)
    2. RIP 60 ( trening z tasmami TRX 60minut, ojjj byly ciezkie cwiczenia wczoraj i beda dzis, caly tydzien tego trenningu ma byc chole..rnie ciezki)
    3. Orbi 25km 53minuty
    4. Wykroki z obciazeniem 10 kg ( 3 razy po 15 powtorzen)
    5. Squats 200
    6. Squats z obciazeniem 10kg ( 2 serie po 25 powtorzen)
    7. Chair Dip ( 3 serie po 15 powtorzen)
    Wiecej juz nie trenowalam, ten RIP60 dal moim miesnia taki wycisk, poczulam ze nie moge sie obciazac za bardzo zeby nastepnego dnia miec sily wstac i trenowac znowu.

Losing weight makes you look good in clothes, Exercise makes you look good naked.

Tutaj moja droga metamorfozy : Lilalo- dziennik metamorfozy - Strona 3

phairo Guest

Czesc.
    Czytam sobie Twoje wpisy i nie mam pojecia co to za treningi,o ktorych piszesz,sa.Cieszyla bym sie jak by mi sie udalo przebiec 3 min.bez postoju,rower treningowy stoi w pokoju i udaje wieszak,jest moim wielkim,elektronicznym wyrzutem sumienia.Podziwiam takie osoby jak ty i mam chec tez sie przekonac,co sie kryje pod nazwami Twoich treningow.Kiedys to sprawdze.
    A na razie pozdrawiam i licze na wsparcie.

Awatar lilalo
    Mieszka w
    BRD NRW

Zaczelam od treningow w domu, bo wstydzilam sie wyjsc gruba do ludzi, bo wstyd by mi bylo sie pokaazac, pokazac jaka slaba jestem, jak sie poce szybko ...... A te treningi, ciezko je kupic jedynie na ebay, amazon lub allergo. ale mozna je wziasc z Chomikuj.pl
    tu przyklady tego co trenowalam i trenuje :
    1. to jest tapout i to kocham, jest cholernie trudne, boli, wykancza ale dziala jak nic!!!!! jest rewelacja!!
    2. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    cwiczenia sa cudowne, nie dosc ze efekty sa swietne to jeszcze naprawde mozna sie wyzyc!!!! tu jest np jak jedna dziewczyna to cwiczy:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Jednak to jest trudny trening, zaczelam od czegos latwiejszego to bylo P90X, zainspirowala mnie ta dziewczyna:
    3. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Obecnie robie Tapout XT oraz RIP 60 , tez jest swietny!!!!!!!!
    4. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    P90X i Tapout znalazlam torrenty na necie, RIP 60 kupilam na ebay.
    Marza mi sie jeszcze dwa treningi:
    TAPOUT XT 2 z pilka lekarska i skakanka :
    5. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    I jeszcze cos z firym beachbody, co w Polsce tez jest znane i mozna sie wyladowac boksowaniem!!!! Les Mills Combat:
    6. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    7. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czyz to nie wyglada swietnie!!!!!
    Tak wiec udalo mi sie pozbyc duzoo kilogramow, zdobyc duzoo miesni, pozbyc sie ok 15% tkanki tluszczowej nie wychodzac z domu, mozna? Mozna!!!! Teraz juz czuje ze czas wyjsc na silownie, czas przestac myslec o tym jak widza mnie inni i skupic sie calkowicie na sobie

Losing weight makes you look good in clothes, Exercise makes you look good naked.

SkoczekZarloczek Guest

a moglabys napisac kiedy jak rozkladasz treningi? bo z tego co wyliczylam to cwiczylas 160min (tap+rip+orbi) + pewnie okolo 20 min na pozostale cwiczenia to razem 3h!!!

cwiczysz to za jednym razem czy rozkladasz na ranne i wieczorne treningi?

Awatar little_mo
    little_mo jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Neverland.

lilalo!!! Jesteś niesamowita!!!! Boże nie ćwiczyłam jeden dzien a przez Ciebie czuję jakby to był całe wieki!!! Och! Naprawdę dodajesz mi motywacji!!!
    Znajdziesz mnie tutaj: klik!

Awatar lilalo
    Mieszka w
    BRD NRW

Staram sie cwiczyc min. 3 godziny dziennie, 6 razy w tygodniu. Cwiczenia dziele na poranne i wieczorne, rano te obowiazkkowe czyli Tapout XT + RIP
    na wieczor : bieganie + cwiczenia na pupe+ cwiczenia ma bicepsy

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

A ja się jaram, że poćwiczę 40 minut x 5... :| haha

Awatar lilalo
    Mieszka w
    BRD NRW

alessana ja nie pracuje narazie wiec korzystam Poza tym, wazne zeby sie ruszac czy 40 minut czy wiecej, wazne zeby regularnie
    Dzis mialam z Tapout Muay Thai, jedne z moich ulubionych treningow mozna sie wyrzyc, pokopac, poboksowac aaahhh kocham to
    Niestety jakos glod ostatnio mnie dopada :/ Nie dobrze!!! Pilnuje sie i mam nadzieje ze szybko przejdzie

Awatar ciastek_usuniety
    ciastek_usuniety jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

Hej Wpadam z rewizytą

Przyznam się, że podglądałam Cię już wcześniej po cichutku..jakoś tak z czystego zainteresowania i jestem pod wrażeniem. Brawo i gratuluję tego, co już osiągnęłaś

Może jakieś @ czy inny diobeł ma przyjść to chętki nachodzą...z resztą przynajmniej w Polsce zaczyna się powoli robić zimno. Dobrze będzie

Powodzenia
    "To, co dają za d a r m o, na ogół nic nie jest warte. "
    - Małgorzata Musierowicz

Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów