Strona 46 z 51 PierwszyPierwszy ... 36 44 45 46 47 48 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 503
Like Tree104Lubią to

Wątek: Pamiętnik Katarinki "Młoda mama chce się czuć pięknie i powabnie"

Awatar Ana1975
    Ana1975 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Elbląg

Domyślnie Odp: Pamiętnik Katarinki "Młoda mama chce się czuć pięknie i powabnie"

Hej Katarina...troszkę skrobnęłam u siebie odnośnie zabaw ...a co do usypiania....polecam czytanie ksiązeczek maluszkowi przed snem....melodyjny ton glosu, delikatne światło...usypia...to nic ze na razie nie będzie wszystkiego rozumiał...dziecko wczuje się w ton glosu a do książki się przyzwyczai...no i systematyka takiego usypiania wyrobi dobry nawyk....czytanie ksiązeczki, dziecko senniejsze, gaszenie swiatełka i spanie ...polecam, u mnie to się sprawdza...teraz dziecku przeczytam przed snem, wie ze jak się skończy opowieść, to musi iśc spać ....

Pragnę być szczuplejsza - mój domek
    Moja dieta: 4-5 posiłków dziennie z białka i warzyw i TYLKO DOBRE-ZDROWE WĘGLOWODANY

cattibrie jest nieaktywny Sławny na forum

Domyślnie Odp: Pamiętnik Katarinki "Młoda mama chce się czuć pięknie i powabnie"

eh KATARINKO niestety auto to mega skarbonka ale cos za cos za wygode sie płaci nie

co do dzieci to ja sie nie wypowiadam, bo mi temat całkiem obcy, natomiast to co proponuje ANA jest całkiem sensowne i byle rodzicom nie zabrakło konsekwencji, bo tylko ona jest matka sukcesu

Awatar katarina914
    katarina914 jest nieaktywny Znany na forum

Dzieki dziewczyny za rady,
    Ana wczoraj wlasnie wzielam ksiazeczke do spania, w zasadzie musze zakupic polskie
    Niestety mam tylko kilka ang.

Catti no wlasnie ja walcze z tym, aby byc konsekwentna mama, oczywiscie bez przesady
    Ale moj maluch juz zaczyna wymuszac, wiec musze po kilka razy mowic nie wolno jest placz i lament, no ale
    Musze przetrwac , juz widzialam jak kolezanki syn robi co mu sie podoba, trzeba sie obiegac i powtarzac, ale co szkola czyni mistrza

Ok weszlam na wage a tam znow 75 serio ponad kilo od wczoraj ? Jakas przesada!

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hej katts już widziałam wcześniej, że wróciłaś
    Jak widzisz mój sywaczek wyciągnął do Ciebie rękę
    Goń mnie! haha
    agusiadukan lubi to.

Awatar Skandynawia
    Skandynawia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    na Płn. od Trondheim

hej hej

nie przejmuj się tym kilogramem, jak znam życie to jest woda. Weź centymetr i się zmierz, to są wyniki zawsze bezwzględne, jak skała prawdomówne. Waga zaś lubi fisiować z powodu właśnie wody zatrzymywanej podczas cyklu miesięcznego u kobiet. Moż emas zowulację?

co do dziecka, to ja stosowałam taką*metodę kiedy dziecko skończyło 6 miesięcy o 19stej wykąpane, suche i najedzone zostawiałam w łóżeczku z malutką lampką i z pozytywką i wychodziłam... na początku kilka dni potrwało zanim ustaliłyśmy że taki jest właśnie porządek dnia i nic złego się*nie dzieje ^^ Mała płakała i ja odczekiwałam kilka minut zanim do niej przyszłam, każdego dnia wydłużałam te czas zanim weszłam do pokoju, stałam za drzwiami i ona zrozumiała że wszystko jest w porządku i ma spać. Od tego czasu a dzisiaj mała ma 10 lat ^^ zawsze wieczory wyglądały tak samo, kąpiel i do spania i ona sobie gaworzyła w łóżku (teraz czyta książki) zanim zasnęła sama a ja mogłam pracować wieczorami w spokoju, bo wróciłam do pracy jak mała miała niecałe 5 miesięcy, wtedy był bardzo krótki macierzyński

Pamiętam jak wtedy chodziłam rok na siłownię*3 razy w tygodniu przed pracą*na 6stą*rano aby doprowadzić się po ciąży do porządku i udało się na długo utrzymać figurę miałam wtedy zaparcie stare czasy ^^

będzie dobrze, pozdrawiam
    Skandynawia

mój wątek zapraszam - Skandynawia się*odchudza...

cattibrie jest nieaktywny Sławny na forum

no jak dla mnie nie ma nic gorszego niż rozwydrzone i totalnie nie ogarniety dzieciak, ale wiesz co ja to mówie i mówić bedę, że to wina tylko i wylącznie rodziców dla mnie dziecko jak zwierze musi znac swoje miejsce w szyku i nawet ja dorosła lepiej sie czuje jak wiem co mi wolno, czego nie i co nalezy do moich obowiązków, bo taki totalny luz jest męczący

Awatar Ana1975
    Ana1975 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Elbląg

Hej Katarina, jak tam twoje zmagania z usypianiem malucha? ...Czytaj tez po angielsku , dziecko jak się oslu****e 2 języków na raz, szybciej się rozwija

Pragnę być szczuplejsza - mój domek
    Moja dieta: 4-5 posiłków dziennie z białka i warzyw i TYLKO DOBRE-ZDROWE WĘGLOWODANY

Awatar MartaObdarta
    MartaObdarta jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Oświęcim

Witaj Kat jejku...wracam....jakoś tak postanowiłam zajrzeć, co słychać u mnie dietowo i wago katastrofa jakaś....nie umiem się zmobilizować ciągle zaczynam i ciągle jest katastrofa niestety
    Ale może kiedyś w końcu się uda
    Póki co udało się Julcię odstawić od cycusia co mnie bardzo cieszy, bo męczyło mnie już to karmienie. Teraz mogłabym się w końcu wziąć do roboty jakoś. Patrzę na moje fotki, jak wyglądałam po schudnięciu po pierwszej ciąży i marzę o takiej wadze....
    Trzeba zakasać rękawy i w końcu nie dać rządzić sobą jedzeniu.....ech....
    A co do synka.....wiesz....ja Ci już chyba pisałam o moich pieluchach wielorazowych i w ogóle zakręceniu na chustonoszenie. No i jest też takie fajne podejście do wychowywania dzieci- tzw. rodzicielstwo bliskości. Jest parę książek na ten temat. Chodzi o to, by byc blisko z dzieckiem, rozumieć je, kochać tak, żeby czuło się kochane. No i dzieci przechodzą różne okresy rozwojowe, sa grzeczne i spokojne, a potem mają okres buntu, który trzeba przetrwać. I wiesz....metoda, że nie ustąpię, bo mi dziecko potem na głowę wejdzie, nie zawsze jest dobre. Mam taki krótki e-book o takim podejściu. Przypomnij mi swojego maila, to Ci wyślę...tylko muszę go znaleźć
    !!!!!!!...bo jest w nas miłość czasem... o jakiej się nie śniło...!!!!!!!
    Było: 79,90 kg
    Dziś: 77,4 kg

Będzie kiedyś: 59,90 kg...MARZENIA PRZECIEŻ SIĘ SPEŁNIAJĄ

Awatar MartaObdarta
    MartaObdarta jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Oświęcim

Cytat Zamieszczone przez MartaObdarta Zobacz posta
    Witaj Kat jejku...wracam....jakoś tak postanowiłam zajrzeć, co słychać u mnie dietowo i wago katastrofa jakaś....nie umiem się zmobilizować ciągle zaczynam i ciągle jest katastrofa niestety
    Ale może kiedyś w końcu się uda
    Póki co udało się Julcię odstawić od cycusia co mnie bardzo cieszy, bo męczyło mnie już to karmienie. Teraz mogłabym się w końcu wziąć do roboty jakoś. Patrzę na moje fotki, jak wyglądałam po schudnięciu po pierwszej ciąży i marzę o takiej wadze....
    Trzeba zakasać rękawy i w końcu nie dać rządzić sobą jedzeniu.....ech....
    A co do synka.....wiesz....ja Ci już chyba pisałam o moich pieluchach wielorazowych i w ogóle zakręceniu na chustonoszenie. No i jest też takie fajne podejście do wychowywania dzieci- tzw. rodzicielstwo bliskości. Jest parę książek na ten temat. Chodzi o to, by byc blisko z dzieckiem, rozumieć je, kochać tak, żeby czuło się kochane. No i dzieci przechodzą różne okresy rozwojowe, sa grzeczne i spokojne, a potem mają okres buntu, który trzeba przetrwać. I wiesz....metoda, że nie ustąpię, bo mi dziecko potem na głowę wejdzie, nie zawsze jest dobre. Mam taki krótki e-book o takim podejściu. Przypomnij mi swojego maila, to Ci wyślę...tylko muszę go znaleźć
    Kati znalazłam blog tej dziewczyny i tam też jest e-book do ściągnięcia moim zdaniem to genialne podejście, bo traktuje o tym, że małe dziecko jest też człowiekiem i trzeba szanować jego uczucia, odrębność i zapobiegać lękom poczytaj sobie.....tam na blogu są genialne wpisy i dotyczące usypiania też
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    A co z tym zrobisz.....to już Twoja decyzja nie myśl, że coś narzucam
    !!!!!!!...bo jest w nas miłość czasem... o jakiej się nie śniło...!!!!!!!
    Było: 79,90 kg
    Dziś: 77,4 kg

Będzie kiedyś: 59,90 kg...MARZENIA PRZECIEŻ SIĘ SPEŁNIAJĄ

Awatar katarina914
    katarina914 jest nieaktywny Znany na forum

Witaj Marta Twoje rady sa u mnie zawsze mike widziane, juz sie wkrecilam w bloga i sciagnelam ebooka.
    Wiesz to wszystko u mnie dzieje sie mozliwe, ze i przez to, ze na kazdym kroku slysze o porownaniach dzieci.
    Mooje bliskie kolezanki zaszly w ciaze zaraz oo mnie jest nas 4 plus jedna za oceanem. Wymieniany sie mejlami
    I w zasadzie qrde to mnie dobilo bo czuje sie przy nich jsk totalnie nie radzaca sobie matka, podczas gdy ja nie mam czasu
    Obiadu ugotwac, moje kolezanki jakos znajduja go na wszystko, lacznie z malowaniem paznokci.zaczelam sie zastanawiac...
    Tlumacze sobie, ze kolezanki nie wiedza co to kolka, nie widza jak bobas potrafi plakac przy zabkowaniu, ile mozna lulac i wstawac w nocy.
    Serio czasem nawet mysle czy ich dzieci placza? Zawsze jest to opisane w takich superlatywach , ze ciezko mi w to uwierzyc... serio zadnych problemow,
    Qrde moze ja za bardzo wylewna jestem i za bardzo otwarcie mowie o tym wszystkim.
    Hm...
    A tak po nastepne ciesze sie, ze wrocilas, wiesz ja od stycznia siedzialam w zaczynaniu, poddawaniu sie no i mam kg-amy na plusie

Ana mozna powiesziec, ze jest lepiej, ale to tez staram sue, zeby synek wstawal z 2giej drzemki przed 15, ponadto staram sie mu wypelnic dzien jak tylko moge
    Jutro zapewne będzie placz niestety bo jedziemy do fryzjera

Aless no nim ja Ciebie dogonie juz cel osiagniesz

Dwa dni w pracy, padlam z malym przy jego usypiniu, wstalam przed 22 zrobilam ans z mel b i sklony
    Prycho i leze, w zasadzie czas sie klasc, jutro fryzjer w kkncu bo to i dla mnie wizyta tez zabookowana.
    Paszport wczoraj zalatwilismy, przeszlo nawet zdjęcie z lekko otworzona buzia.
    Dobrej nocki

Strona 46 z 51 PierwszyPierwszy ... 36 44 45 46 47 48 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów