Strona 40 z 51 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 42 50 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 503
Like Tree389Lubią to

Wątek: Waszka - Sezon na odchudzanie - Część 5

Awatar grubasek33
    grubasek33 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Domyślnie Odp: Waszka - Sezon na odchudzanie - Część 5

Wszystkiego Dobrego Na Nowy Rok Życzę. Oby wszystko się poukładało.
    waszka lubi to.

Awatar juemka
    juemka jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    15

Kiedy Nowy Rok nadchodzi
    kieliszeczek nie zaszkodzi
    Kufel piwa to za mało
    Litr szampana by się zdało
    Trzeba opić wszelkie troski
    By następny rok był boski
    waszka lubi to.

Awatar zielona_koniczynka
    zielona_koniczynka jest nieaktywny Znany na forum

Waszuś życzę Ci aby rok 2014 był lepszy pod każdym względem i w każdej dziedzinie

Buziak
    waszka lubi to.

Awatar dolinalotosu
    dolinalotosu jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    opole
    Wpisy na blogu
    6

Waszuś
    widzę że zglądsz na dietkę
    zyczę dobreg nowego roku
    sciskam!
    waszka lubi to.

Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Wpisy na blogu
    1

Dzięki wszystkim za życzenia i szczęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę

Dla mnie ten rok na pewno będzie lepszy.
    gorzej być chyba nie może, jak było w 2013... Moi rodzice i siostra są zdrowi, więc nie przewiduję jakichś dramatów
    1. listopad. Umarła moja Teściowa. To nie moja Matka, ale byłam z nią blisko i kochałam ją... po pierwszych scysjach, kiedy zrobiłam kawę i wywaliłam jej, co leż leży na sercu, ona mnie i... dogadałyśmy się. Nawet nie miałam czasu na swoją żałobę, bo ktoś musiał to ogarnąć, posprzątać jej mieszkanie pod wynajem, pozałatwiać wiele spraw. dobrze, że mam takie bratowe jakie mam, bo R i jego bracia.... wiadomo, nie nadawali się do niczego, poza płaczem.... Mama umarła....
    2. grudzień Umarła "gadająca ciotka" .... kobieta o złotym sercu, ale jak zaczęła nawijać, nie było szans się przebić. Ciocia, której poczucie humoru potrafiło zwalić z nóg.... Ostanie: Schorowana (rak niemalże wszędzie, przerzuty z piersi) mówię: "ciociu, nie chcę być na Twoim pogrzebie" odpowiedź "co za problem, umrzyj pierwsza" Makabra.... powiedziane z tym złośliwym ciocinym uśmieszkiem na tydzień przed odejściem... a zachowała pełną przytomność umysłu do końca....
    3. luty – marzec straciłam połowę zleceń z których żyję i finansowo jestem w czarnej dvpie
    4. kwiecień – grudzień..... córka R podała go do sądu o podwyższenie alimentów z wysokich (licząc, że matka i ojciec dorosłej pannicy podobnie zarabiający płacą po połowie, to miała 2 000 na utrzymanie) na horrendalnie wysokie. 5 spraw sądowych, pranie brudów i nerwy mojego R.... i moje. Lęk o egzystencję... jedna ze spraw odbywała się pomiędzy śmiercią a pogrzebem Matki R. Nie wiem jak on to wytrzymał.... Córunia R na pogrzebie Babci swojej nie była... bo i po co, kasy z tego nie będzie.
    5. maj ….Mój ukochany pies 12 letni (dziś już 13letni) się rozchorował. Diagnoza nowotwór jąder ( o... ja głupia... z poczuciem winy, że pożałowałam kasy i czasu na kastrację, a przecież powinnam to zrobić) operacja, usunięcie jąder wraz z moszną, prostaty.... ze swoje winy przysporzyłam ulubieńcowi cierpienia. Zwykła kastracja tak nie wygląda....
    6. kwiecień. Siostra została bez pracy
    7. czerwiec. Ojciec rozbił samochód. Na szczęście straty tylko materialne, Tato cały.
    8. Listopad. Żółw zdechł. Miałam dwa żółwie ponad 20 lat. Może to jest „nic” ale tak mi go żal..... teraz mam jednego żółwia
    9. maj.... oszukał mnie nieuczciwy najemca mieszkania... spora strata finansowa
    10. nie pojechałam do Nashville …
    11. Nie schudłam
    12. marzec... poszłam do psychologa. BED.....
    bu
    a co dobrego?
    4. Wygraliśmy ten proces z pazerną gówniarą. Dostała mniej niż miała nie, żebym żałowała dziecku R, ale chcieć 1600 alimentów to ….............. same wiecie. Nie chodziło o niepłacenie 400 złotych jak wielu facetów. R nie żałował na gówniarę.
    ( a tak obok jak dwie osoby mogą tak się różnić, jak dwie córki R ? Starsza, kochana …. rozumna kobieta, dla mnie przyjaciel. Młodsza roszczeniowy, pazerny potwór)
    5. Pies jest zdrowy nowotwór nie był złośliwy. Mogę nie pluć sobie w brodę, że nie przeprowadziłam kastracji na czas. Ale tylko miałam szczęście
    7. Tato jest cały, zdrowy
    10. plany plany …. może pojadę w tym roku, uszę schudnąć bo KTOŚ stamtąd mnie nie pozna
    12. wiem kim jestem. Jestem chora. Tak, jak depresja, BED jest chorobą. A to można leczyć. Znalazłam pomoc. Poza tym, odkryłam AŻ i pomoc jaką mogę tam dostać
    No i..... pies przyniósł w pysku kociaczka. Dzikiego. Kot... a właściwie kota mnie wybrała. Tak sobie. Chyba losowo, bo ja psiara jestem i nigdy ne pochylałam się nad kotami. Pies przyniósł w japie kociaka. Dwa miesiące płakałam, że chory pies przyniósł mi coś na pociechę. Dopóki nie okazało się, że pies zdrów....

cattibrie jest nieaktywny Sławny na forum

WASZUŚ może to dobre nie zrównowazy złego, ale niestety smierci bliskich nie da sie niczym zrekompensowac, ale zawsze jakims pocieszeniem jest to, że kazdego z nas to czeka

to teraz czas na może jakies postanowienia co skoros zdiagnozowana to teraz wiesz kogo masz za przeciwnika to i odchudzanie będzie prostsze????

i jakies zmiany pracowe czas poczynić i zycze uczciwych najemców
    waszka lubi to.

Awatar grubasek33
    grubasek33 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Oj rzeczywiście spadło na Ciebie w tym starym roku sporo. Aby w tym roku było lepiej. Dużo lepiej.

Awatar zielona_koniczynka
    zielona_koniczynka jest nieaktywny Znany na forum

Waszuś faktycznie ciężki miałaś rok
    Ale sama widzisz że masz i za co dziękować
    Jeszcze raz ci życzę żeby 2014 było lepszy i lepszy i lepszy...

Awatar Mephisto
    Mephisto jest nieaktywny Znany na forum

Hej
    Wpadam z noworocznym drinkiem i życzeniami Oby wiodło się jak najlepiej
    Będę zaglądał Pozdrawiam
    waszka lubi to.

Awatar juemka
    juemka jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    15