Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 138
Like Tree36Lubią to

Wątek: dogonić kochankę

Awatar wiolinea
    wiolinea jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    5

Domyślnie dogonić kochankę

Chciałam się przywitać i dołączyć do Was.
    Ponoć każda motywacja jest dobra...
    Zapuściłam się jak widać na suwaczku bardzo- nigdy tyle nie ważyłam ani tak grubo nie wyglądałam. Sadło wisi , wałki się zlewają , chodzić ciężko. DOŚĆ.
    Mąż chyba słusznie znalazł sobie kochankę - połowę lżejszą i mniejszą ode mnie. Taki zimny prysznic na moje sadło.

Dziś zaczynam. Mam prawie 25 kg do zrzucenia. 85,7 kg żywej wagi to ja.
    Zaczynam od Diety Cambridge. Ciężko będzie bo dopiero południe pierwszego dnia a mnie nosi do lodówki. Te trzy tygodnie fazy pierwszej będą trudne- wiem. Ale 11 lat temu dałam radę to i teraz dam.
    Trzymajcie proszę kciuki.

Poza tym ledwo zaczęłam pobyt tutaj na forum już namieszałam- jak usunąć posta , albo zmienić tytuł wątku który umieściłam w złym dziale? Chciałam prowadzić forumowy pamiętnik a naskrobałam posta w dziale 20 i więcej kg do zrzucenia.
    waszka, Mami30 and contra77 like this.
    cel nr 1 do 26 XII ~~~~dam radę~~~~

cel1>79kg (do26XII), cel2>74kg(do26I) cel3>69kg(do26II) cel4>64 kg(do26III) cel5>59kg(do26IV)

dogonię kochankę czyli dziennik walki z wagą

principessa220 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    ITALIA

Domyślnie Odp: dogonić kochankę

Witaj kochana
    Tutaj na forum panuje bardzo życzliwa atmosfera ,ktora bardzo pomaga w zrzucaniu sadelka.
    Bede zaglądać i kibicować
    Zycze spadeczkow

Awatar wiolinea
    Wpisy na blogu
    5

Dziękuje.
    Pierwszy dzień poległam wieczorem- nie wytrzymałam i zjadłam jabłko,wypiłam kawę 3w 1 po czym wypiłam rosół z otrębami i zajadłam to serkiem homo.
    Ale fakt, ze starałam się aby grzechy były takie mniej grzeszne dziś na wadze 1,7 kg w dół. Pewnie to tez efekt wypitych wczoraj herbatek ziołowych, ale czuje się lżejsza.
    Ale zaczynam od nowa- I faza ma być uczciwa i trwać 21 dni

cel1>79kg (do26XII), cel2>74kg(do26I) cel3>69kg(do26II) cel4>64 kg(do26III) cel5>59kg(do26IV)

principessa220 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    ITALIA

Witaj
    1,7 kg w dół to pieeeeknie oby tak dalej ,gratuluje.
    Idziesz jak burza ,a małymi grzeszkami sie nie martw,każda z nas je popełnia.
    Ja akurat nie moge ,bo przeprowadzam wlasnie kuracje Dąbrowskiej i organizm odzywia sie endogennie ,ale zawsze na diecie legalnie raz w tygodniu jadlam pizze i popijaliśmy wytrawnym czerwonym winkiem.
    Zycze następnych spadeczkow

Awatar wiolinea
    Wpisy na blogu
    5

I własnie ja też nie mogę :-) mam gotowe posiłki - organizm ma się przestawić na bardzo niskie wręcz głodówkowy sposób funkcjonowania- a każdy kęs cz to jabłka czy nawet guma do żucia są zakazane.
    Ale od dziś uczciwie- 21 dni to nie wieczność - prawda?

marta0312 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Nysa

Oczywiście, że nie wieczność
    Poradzisz sobie
    Jestem z Ciebie dumna, że zamiast płakać nad tym co się stało w Twoim życiu i z Twoim ciałem wziełaś się do roboty za siebie. Podziwiam Cię...

A jeśli to nie chwyt tzw marketingowy z tym mężem, to powiem Ci tyle : JEST GŁUPI! To ogromne szczescie mieć kobietę, która chce się starać i walczyć o siebie...
    Będę zaglądać Buziaki i powodzenia

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Powinnaś chyba zrobić to dla siebie, a nie po to, żeby coś komuś udowodnić, ale koniec końców - to TY będziesz ze sobą szczęśliwa
    Powodzenia!
    marta0312 lubi to.

marta0312 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Nysa

Aless masz rację w 100%, ale czastem tak ciężko znaleść w sobie samej silę, że warto poszukać gdzies powodu do działania na zewnątrz

Awatar Mami30
    Mami30 jest nieaktywny Znany na forum

hej wpadam Do Ciebie i widze ze od nowa zaczynasz;-) trzymam kciuki. Obys znalazal w sobie sile ktora pozwoli Ci wytrwac w zalozonym celu;-). bede zagldala i wpadaj do mnie, w kupie razniej
    Od 20,02,2014 87,1lg.
    1 miesiac ( 4,9kg)

silwia122 jest nieaktywny Nowy na forum

dogonic kochanke!! Super motywacja moi zdaniem. Od mojej przyjaciolki 8 lat temu odszedl maz do chudszej. Ona miala wtedy 30 kg na plusie. Rozwiodla sie, zmienila prace, wziela sie za siebie, schudla bardzo duzo. Dzis ma nowego partnera Kolo siebie - jest szczesliwa. A ta kochanica po urodzeniu dziecka strasznie zgrubla - dziecko ma dzis ok 6 lat a ona wyglada jak dynia - a glowa jak arbuz!!!
    Paszrotka lubi to.

Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów