Strona 498 z 2242 PierwszyPierwszy ... 398 448 488 496 497 498 499 500 508 548 598 998 1498 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,971 do 4,980 z 22419
Like Tree2Lubią to

Wątek: MASZKULECZKA na Dukanie

Awatar elma5050
    elma5050 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sopot

Domyślnie Odp: MASZKULECZKA na Dukanie

Cytat Zamieszczone przez marchewkaaa Zobacz posta
    no mnie zmartwil ten brzydki zapach z ust...
    pare listków zielonej pietruszki , albo ziarenko jałowca, albo ziarenka kawy - jak mam takie problemy to u mnie to działa. Oczywiście szczoteczka do zębów zawsze w torebce )

---------- Wiadomość dodana o 14:17 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 14:16 ----------

Cytat Zamieszczone przez bigmoona Zobacz posta
    Witajcie! wczoraj skończyłam uderzeniówke, więc czas na podsumowania: 1 dzień -1,2kg 2 dzień -1,2kg 3 dzień 0 4 dzień -0,4kg 5 dzień -0,3kg 6 dzień -0,3kg razem 3,4kg, pas -4cm, biodra -7
    Gratulacje, ja nie miałam takich wspaniałychefektów. Powodzenia i tak trzymaj

I Faza 30.12.2009 do 06.01.2010
    II Faza - 06.01.2010 do skutku

Awatar ania_archeo
    ania_archeo jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Moja waga trochę zgłupiała, ale jej wybaczam, bo dzisiaj zapiełam ze spokojem zamek od spodni, w które nie mogłam zmieścić się w Wigilię ;-) A najnowszy przepis na super dietetyczny sernik zamieściłam w kulinarnym wątku

Awatar maciejka75
    maciejka75 jest nieaktywny Znany na forum

wróciłam rano z pracy,nadrobiłam zaległości w spaniu więc pora na lekturę.
    PAULAESTERA ja też mam te napady zimna -ale jeżeli dobrze pamiętam zimno to oznaka chudnięcia.
    Ja muszę się pochwalić- pierwszy raz od dziesięciu lat na mojej wadze z przodu pojawiła się 7, chyba się upiję ze szczęścia.
    A tak na marginesie -to nasza dietka super działa na celulit, prawie zginęły mi "górki" z pośladków- wy też tak macje? Szkoda że rozstępy na brzuchu nie giną tylko je jeszcze bardziej widać, ale co tam nie muszę latać z gołym brzuchem.
    MIKASKA-smacznego kleiczku życzę-(duże te kamyczki Ci wyjeli?)
    [

Awatar mikaska
    mikaska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Słupsk

Cytat Zamieszczone przez maciejka75 Zobacz posta
    wróciłam rano z pracy,nadrobiłam zaległości w spaniu więc pora na lekturę.
    PAULAESTERA ja też mam te napady zimna -ale jeżeli dobrze pamiętam zimno to oznaka chudnięcia.
    Ja muszę się pochwalić- pierwszy raz od dziesięciu lat na mojej wadze z przodu pojawiła się 7, chyba się upiję ze szczęścia.
    A tak na marginesie -to nasza dietka super działa na celulit, prawie zginęły mi "górki" z pośladków- wy też tak macje? Szkoda że rozstępy na brzuchu nie giną tylko je jeszcze bardziej widać, ale co tam nie muszę latać z gołym brzuchem.
    MIKASKA-smacznego kleiczku życzę-(duże te kamyczki Ci wyjeli?)
    Nie jadłam kleiku ani razu, kamienie z tego co wiem były małe ale było ich duzo nie pytałam lekarza...
    Dziewczyny macie przepis na nutellę?

alma1177 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Słupsk

A ja wpadam się pochwalić. Dziś 6-ty dzień uderzeniówki i 3 kilo na minusie... i tak mi lekko... no i Ahetko - pełen podziw dla Twojej wiedzy...
    Jeszcze tylko jutro i od piatku warzywka - zdecydowałam się na rytm 3/3.
    pozdrawiam i dziękuje za miłe przyjęcie...

Awatar mikaska
    mikaska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Słupsk

Agata, sprawdzałam dwa razy str.102 chlebek dr.Dukana nie ma otrąb dziwne, dla mnie też jakoś było mało tych składników.
    Jak macie fajny przepis na chleb to wklejcie proszę , no i tą nutellę

Awatar Ahetka23
    Ahetka23 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Zimno oznacza, ze sie chudnie, a organizm zaczyna oszczedzac energie, bo mu brakuje z dostarczanym pozywieniem, musi sobie z tluszczyku wytwarzac a wiec zasilanie awaryjne

co do tabletek na gardlo - jesli cholinex/neoangin bez cukru jest dobry dla cukrzykow, to rowniez i dla nas nie zawiera cukrow prostych, a o to przeciez glownie chodzi

ta dieta dobrze dziala na skore, przeciwko cellulitowi... stan cery i gestosc skory powinnien sie poprawic... wiadomo, jesli chudnie sie szybko, skora nie ma czasu... ale jesli sie chudnie optymalnie ok. 1 kg/tydzien, to wszystko powinno sie "wstepowac"
    dostarczamy duzo protein, skora bedzie jedrniejsza...
    moja buzia tez sie poprawila, mniej wypryskow i zaskornikow, a mam z tym problemy caly czas...

wlosy... wiadomo, sa narazone na wypadanie, wazna jest dlatego suplementacja odpowiednia... mozna lykac bellisse, spiruline... ktos polecal zewnetrznie na wlosy stosowac nafte kosmetyczna z apteki za ok. 5 zl... jeszcze nie probowalam... ciagle zapominam spytac, jak jestem w aptece...
    no i odzywki dobre i szampony - warto uzywac...

inne narzady nie obrywaja tak bardzo... swietnie sobie radza, nerki tez, jesli tylko dieta jest przeprowadzona wlasciwie, czyli cykle naprzemienne z warzywkami i duzo wody, witamin...

miesnie moga troche "oberwac", jesli sie cwiczy bardzo forsownie - tego nie zalecam na Dukanie, ze wzgledu na mala ilosc weglowodanow... zwlaszcza jak sie cwiczy na czczo, wtedy spalamy miesnie, a szkoda!
    cwiczyc powinno sie np. po weglowodanowym sniadanku (np. otreby, warzywka), i w odpowiednim tempie, nie za szybkim, by spalac tluszczyk, a nie bialka... dlatego Dukan poleca spacery, szybki spacer/marsz jest najlepszy! ewentualnie jakis orbitek/jazda na rowerze po parku...

punkty reputacji rozdawac mozna dodatnie i ujemne, jesli podoba sie nam czyjsc post, lub nie, klika sie zolta buzke -widoczna po prawej stronie na gorze kazdego posta...

Awatar elka1975
    elka1975 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez paulaestera Zobacz posta
    Eluniu przepraszam nie doczytałam się. Ale bardzo się ciesze że jest wszystko w porządku.
    Ahetko w takim razie jestem Ci bardzo wdzięczna że się dzielisz z nami wiedzą. Jesteś kopalnią wiedzy dla mnie.Bardzo Dziękuje. Pozdrawiam
    Agata

I jeszcze mam małe pytanie bo od jakiegoś czasu jest mi zimniej. Ja zawsze biegałam w podkoszulce a teraz mam i podkoszulke i sweterek.Zrobiłam się zmarzluch a do nie dawna było mi wiecznie gorąco. Starzeje się czy też tak macie podczas Dukana?

[/COLOR]Jeszcze jedno pytanko Ahetko co to są punkty reputacji?
    Agatko, nie masz za co przepraszać. Bardzo sie ciesze,że zapytałaś.
    Wiadomosci Anetki też są dla mnie cenne.

U mnie jest różnie- generalnie zawsze byłam zmarluchem i wolę mieć jedną warstwę więcej. wyjątkiem jest moje mieszkanko- tam jest mi zawsze cieplutko (mimo, iz wiecznie je wietrzę)

Niestety nie wiem co owe punkty oznaczają. Sama jestem ciekawa.

---------- Wiadomość dodana o 15:13 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:07 ----------

Cytat Zamieszczone przez marchewkaaa Zobacz posta
    no mnie zmartwil ten brzydki zapach z ust...
    Fakt, ten zapach jest niemiły....

---------- Wiadomość dodana o 15:15 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:13 ----------

Cytat Zamieszczone przez bigmoona Zobacz posta
    Witajcie!
    wczoraj skończyłam uderzeniówke, więc czas na podsumowania:
    1 dzień -1,2kg
    2 dzień -1,2kg
    3 dzień 0
    4 dzień -0,4kg
    5 dzień -0,3kg
    6 dzień -0,3kg
    razem 3,4kg, pas -4cm, biodra -7

Jeśli chodzi o AVATARa to też polecam, las przepiękny.

Wszystkim dużo spadków życzę

Maryska13 witaj, na pewno ci się uda, ja jak podchodziłam do tej diety to też miałam wątpliwości czy wytrwam, ale po 3 dniach mineły wątpliwości, jest super. Powodzenia

Brawo!!
    Ładny spadek na uderzeniówce. Teraz życzę wytrwania i dalszych spadeczków.

Pozdr

Teraz kolejne podejście...

Awatar elma5050
    elma5050 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sopot

Cytat Zamieszczone przez mikaska Zobacz posta
    Jak macie fajny przepis na chleb
    znalazłam, ale nie mam pojęcia gdzie, bo to było na początku studiowania wątków. jeszcze nie próbowałam - pieke wieczorem to opowiem:

- 4 jajak, białka ubić na sztywno,
    - 8 łyżek otręby owsiane
    - 4 łyżki otręby pszenne
    - chudy twaróg 300gr.
    - 1/2 op.drożdzy
    - 2 łyżki skrobi kukurydzianej
    - szczypta soli, kminku - co kto lubi
    - kilka kropli aromatu śmietankowego (?)

Warunek, że podobno trzeba długo mieszać, a na koniec oczywiście ubitą pianę.

Piec 50 min w 180 st. z termoogiegiem, bez pewnie dłużej.
    Starcza na blaszkę 25 x 10 na 4 dni.

Jest podobno wilgotny i calkiem smaczny, ale jak jest na prawdę powiem jutro.

I Faza 30.12.2009 do 06.01.2010
    II Faza - 06.01.2010 do skutku

Awatar elka1975
    elka1975 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Ahetka23 Zobacz posta
    Zimno oznacza, ze sie chudnie, a organizm zaczyna oszczedzac energie, bo mu brakuje z dostarczanym pozywieniem, musi sobie z tluszczyku wytwarzac a wiec zasilanie awaryjne

co do tabletek na gardlo - jesli cholinex/neoangin bez cukru jest dobry dla cukrzykow, to rowniez i dla nas nie zawiera cukrow prostych, a o to przeciez glownie chodzi

ta dieta dobrze dziala na skore, przeciwko cellulitowi... stan cery i gestosc skory powinnien sie poprawic... wiadomo, jesli chudnie sie szybko, skora nie ma czasu... ale jesli sie chudnie optymalnie ok. 1 kg/tydzien, to wszystko powinno sie "wstepowac"
    dostarczamy duzo protein, skora bedzie jedrniejsza...
    moja buzia tez sie poprawila, mniej wypryskow i zaskornikow, a mam z tym problemy caly czas...

wlosy... wiadomo, sa narazone na wypadanie, wazna jest dlatego suplementacja odpowiednia... mozna lykac bellisse, spiruline... ktos polecal zewnetrznie na wlosy stosowac nafte kosmetyczna z apteki za ok. 5 zl... jeszcze nie probowalam... ciagle zapominam spytac, jak jestem w aptece...
    no i odzywki dobre i szampony - warto uzywac...

inne narzady nie obrywaja tak bardzo... swietnie sobie radza, nerki tez, jesli tylko dieta jest przeprowadzona wlasciwie, czyli cykle naprzemienne z warzywkami i duzo wody, witamin...

miesnie moga troche "oberwac", jesli sie cwiczy bardzo forsownie - tego nie zalecam na Dukanie, ze wzgledu na mala ilosc weglowodanow... zwlaszcza jak sie cwiczy na czczo, wtedy spalamy miesnie, a szkoda!
    cwiczyc powinno sie np. po weglowodanowym sniadanku (np. otreby, warzywka), i w odpowiednim tempie, nie za szybkim, by spalac tluszczyk, a nie bialka... dlatego Dukan poleca spacery, szybki spacer/marsz jest najlepszy! ewentualnie jakis orbitek/jazda na rowerze po parku...

punkty reputacji rozdawac mozna dodatnie i ujemne, jesli podoba sie nam czyjsc post, lub nie, klika sie zolta buzke -widoczna po prawej stronie na gorze kazdego posta...
    Ahetka, jestem w szoku. Ukłony, Twoje wiadomości są bardzo pomocne.

Jeżeli chodzi o wysiłek w czasie diety. Ja po konsultacji z trenerem zdecydowałam się na ćwiczenia areobowe tzn. rowerek , orbitek i bieżnie. Inne cwiczenia zostawiam na później. I cały czas sprawdzam swoje tętno. więc myślę,że ok. A poziom endomorfin po kazdym treningu jest bardzo wysoki, hihihi

Teraz kolejne podejście...