Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 93
Like Tree2Lubią to

Wątek: Pożegnanie z wielorybim stanem ;)

Awatar martelka
    martelka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Red face Pożegnanie z wielorybim stanem ;)

Założyłam swój dziennik odchudzania bo potrzebuję mieć nad sobą jakiś „bat” a jak już będę tu pisać to może trudniej będzie mi zgrzeszyć
    Od dziś zaczynam moją kolejną przygodę z odchudzaniem, będzie trochę inna niż te poprzednie bo pierwszy raz na pierwszym miejscu będzie moje zdrowie a stracone kilogramy mają być miłym efektem ubocznym. Wstępem do dłuższej diety będzie głodówka lecznicza (oczywiście pod okiem lekarza). Dzisiaj zaczynam przygotowanie do głodówki które będzie trwało do niedzieli, od poniedziałku zacznę post który docelowo ma trwać 10 dni (choć nie jestem pewna czy aż tyle wytrzymam ale się będę starać). Po tym głodowaniu będę zwiększać kaloryczność do ok. 1500 kal dziennie i na takim poziomie kalorycznym mam zamiar być aż osiągnę „zdrową wagę” czyli poniżej 80 kg. Moje zapasy tłuszczu zbierałam przez całe swoje życie. Nigdy nie byłam szczupła ale teraz po ciąży to już jest maaasakra. 5 lat temu schudłam 20 kg na diecie dukana i trzymałam tą wagę do czasu kiedy zaszłam w ciążę, ciąży niestety nie utrzymałam ale kilogramy tak, później zajadanie smutku i druga ciąża (córcia ma teraz 7 miesięcy) i tak oto dzisiaj rano ważę 112,4 Mam nadzieję, że ten dziennik pomoże mi wytrwać no i może znajdzie się ktoś kto zechce wesprzeć.
    To do dzieła!
    Ostatnio edytowane przez martelka ; 05-08-2014 o 10:18 Powód: błąd ort

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Domyślnie Odp: Pożegnanie z wielorybim stanem ;)

No to trzymamy kciuki żeby tym razem było wytrwale i do celu opowiadaj nam o tych swoich sukcesach. a będziesz cos jesc podczas tej głodówki czy kompletnie nic???

Awatar martelka
    Mieszka w
    Szczecin

Przez 10 będę jeść tylko wodę choć tak jak pisałam nie wiem czy dam radę.

Awatar Magiliana
    Magiliana jest nieaktywny Znany na forum

Witaj
    Jeśli jesteś pod okiem lekarza, to powinno być wszystko ok, bo taka głodówka bez kontroli może nie być najlepszym pomysłem .
    Zapisuj swoje sukcesy tutaj i ogólnie jak Ci idzie, a my będziemy Cię wspierać .
    Powodzenia

Awatar martelka
    Mieszka w
    Szczecin

No i pierwszy dzień przygotowań za mną. Nie było źle bo tyle dobrodziejstw na rynku wczoraj zakupiłam. Tylko czemu tymi warzywami nie można się najeść na długo. Dzisiaj kolejny warzywno-owocowy dzień, podejrzewam, że bez większych ekscesów. Chociaż na czas obiadu chyba wyjdę z domu bo mąż sobie zażyczył dzisiaj żeberka w miodzie.... mam nadzieje, że jak już nic nie będę mogła jeść to nie będzie miał takich zachcianek.

Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Wpisy na blogu
    1

jakoś nie wierzę w lecznicze głodówki, ale powodzenia życzę
    Jestem tutaj: Surrender
    75.6-->-- 68,5-->58
    obecnie spadło 7,1kg. do końca zostało 10,5kg
    BMI: 25,78 - Nadwaga. 2,34 kg do wagi prawidłowiej

Awatar paola1a
    paola1a jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wałbrzych

Ciekawy eksperyment z tą głodówką, ja bym chyba nie wytrzymała więc z ciekawością będę podglądac jak Tobie idzie bo zastanawiam się ile na takiej głodówce można stracic powodzenia
    Dieta zdrowa i sportowa- tym razem stawiam na sprawdzone sposoby!!

Paoli zmagania o zdrowe chudnięcie

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

ja tez bym, nie wytrzymała ale skor to pod opieka lekarza to chyba wszystko ok będzie

Awatar martelka
    Mieszka w
    Szczecin

No to drugi dzień przygotowań i pierwszy stracony kg za mną.
    Też mam obawy co do tego czy wytrzymam na głodówce. Bardziej boję się jakiegoś mega osłabienia bo nie mam okazji w ciągu dnia się położyć albo chociaż chwile dłużej posiedzieć, cały dzień jestem sama z dzieckiem na szczęście jeszcze nie muszę za nią biegać.
    Jak na razie mam takie mieszane uczucia, chciałabym żeby już się zaczęła ta głodówka i boję się jednocześnie. No ale podjęłam się wyzwania więc nie zamierzam teraz rezygnować i na pewno spróbuję. A nóż widelec okaże się, że to świetny sposób na wszystko. Mój lekarz dał mi namiary na swoją pacjentkę która wyleczyła sobie guza trzustki głodówka, rozmawiałam z tą babeczka wypowiada się bardzo pozytywnie o końcowych efektach. Polubiła głodówki i co roku na wiosnę głoduje po 21 dni chociaż już nie musi.
    No dobra, kolejny przygotowań przede mną. Trzeba się wybrać na ryneczek po warzywa jakieś.

Awatar martelka
    Mieszka w
    Szczecin

No to drugi dzień przygotowań i pierwszy stracony kg za mną.
    Też mam obawy co do tego czy wytrzymam na głodówce. Bardziej boję się jakiegoś mega osłabienia bo nie mam okazji w ciągu dnia się położyć albo chociaż chwile dłużej posiedzieć, cały dzień jestem sama z dzieckiem na szczęście jeszcze nie muszę za nią biegać.
    Jak na razie mam takie mieszane uczucia, chciałabym żeby już się zaczęła ta głodówka i boję się jednocześnie. No ale podjęłam się wyzwania więc nie zamierzam teraz rezygnować i na pewno spróbuję. A nóż widelec okaże się, że to świetny sposób na wszystko. Mój lekarz dał mi namiary na swoją pacjentkę która wyleczyła sobie guza trzustki głodówka, rozmawiałam z tą babeczka wypowiada się bardzo pozytywnie o końcowych efektach. Polubiła głodówki i co roku na wiosnę głoduje po 21 dni chociaż już nie musi.
    No dobra, kolejny przygotowań przede mną. Trzeba się wybrać na ryneczek po warzywa jakieś.

Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów