Strona 32 z 54 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32 33 34 42 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 535
Like Tree116Lubią to

Wątek: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Awatar siyanda
    siyanda jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Domyślnie Odp: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Cytat Zamieszczone przez wisienka_z_tortu Zobacz posta
    No to teraz ostatnie zdanie - do Was: mogę jeszcze do akcji?
    No znasz odpowiedź - my Cię tu zawsze przygarniemy do akcji, zawsze
    Tylko wyrzuć z głowy perfekcjonizm bo dostanę palpitacji

Bardzo się cieszę, że napisałaś, gdzieś tam między zdaniami, na szybko, może żeby nie było widać coś co mi gdzieś w głowie kiedyś tak "mignęło", coś co i dla mnie było/jest charakterystyczne - tak, jesteśmy mistrzami kamuflarzu ale przychodzi moment, że to nas przerasta i kiedy się już naprawdę wali potrzebna jest odwaga. To dla nas DDA jest bardzo ważne, to nie jest hańba dać sobie pomóc, nie jesteś ze stali - możesz się wyrywać ale największy twardziel potrzebuje takiego momentu, żeby go przytulić. Ja Cię teraz mocno przytulam - strasznie brzmi, prawda (?). Nie jesteśmy odpowiedzialni za to, co kiedyś przeżyliśmy, ale możemy mieć wpływ na to, jak poradzimy sobie teraz - i uwierz mi, da się choć to nie jest łatwe, a mój problem z dzieciństwa nie zniknął więc jeszcze przerabiam drugie tyle. Dziękujemy również Tardi, ona wie za co

P.S. Nie jesteś jedyną osobą z muchami w nosie, my tu mamy much a much
    tardiska lubi to.
    Never give up !!! Ćwiczę, chudnę, zmieniam się !

Awatar siyanda
    siyanda jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Domyślnie Odp: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Ale uzasadnianie picia wina (niezależnie od ilości) względami medycznymi czy szukanie w winie wartości odżywczych... mi to po prostu nie leży. [...]Tyle, bez urazy. To tylko mój system wartości. Nikomu nic nie narzucam, serio.

Gruszka, bardzo mi przykro ale Wiśnia się nie odczepi

WYKREŚLAMY WINO
    soczku się napić,z buraków
    ciastek_usuniety and tardiska like this.
    Never give up !!! Ćwiczę, chudnę, zmieniam się !

Awatar wisienka_z_tortu
    wisienka_z_tortu jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

A najciekawsze jest to, że robimy te wszystkie rzeczy by odgrodzić się od świata, zupełnie nieświadomie. Nie wiem jak na Was, ale na mnie walenie patelnią nie działa. Trzeba postawić przede mną lustro. Dziś zrobiła to Kasia. Powiedziała mi " spójrz". To wystarczyło, abym się zobaczyła. I nie spodobało mi się to co zobaczyłam. To nawet nie było nieładne. To było po prostu smutne.
    To nie muchy w nosie. Nie tym razem. Wiemy co to, tylko nie zawsze pamiętamy, nie zawsze chcemy pamiętać. Zazwyczaj nie chcemy pamiętać. Ehhh...

A dobre muchy w nosie nie są złe

Grusiu, wybacz, ale jakoś nie umiem mieć wyrzutów sumienia
    I nie będzie wina na zlocie czarodziejek w KK. O!
    Ostatnio edytowane przez wisienka_z_tortu ; 30-09-2014 o 19:43
    tardiska lubi to.

Awatar wisienka_z_tortu
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

Wczorajsza micha:
    - owsianka z mlekiem i mrożonymi truskawkami, kawa z mlekiem
    - mała szybka kawka u Tardi
    - zupa z zielonych warzyw klarowna, 2 jajka na miękko
    - odżywka białkowa na mleku
    - kromka razowca, płat śledzia z octu, pomidor

1060,05
    kcal
    86,23
    B
    88,82
    W
    39,69
    T

Czysto, ale mało. To nic bo to mini post po 3-dniowym mega kompulsie (tak, było )
    Czyli +

Dzisiaj:
    - owsianka z mlekiem i gruszką, kawa z mlekiem
    - serek wiejski
    - pęczak, cukinia i kukurydza gotowane na parze
    - odżywka białkowa na mleku
    - 2 kromki razowca z awokado, kiełkami i sałatą, pomidor, inka z mlekiem

1457,77
    kcal
    91,31
    B
    196,84
    W
    34,02
    T
    Czysto. Czyli +

Awatar ciastek_usuniety
    ciastek_usuniety jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

Założyłam
    Be the best version of you
    Zapraszam

Brawo Wisienko za plusiki!
    "To, co dają za d a r m o, na ogół nic nie jest warte. "
    - Małgorzata Musierowicz

Awatar wisienka_z_tortu
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez ciastek Zobacz posta
    Brawo Wisienko za plusiki!
    Szczerze mówiąc to po tym co pochłonęłam przez weekednd to powinnam przez tydzień jeść wyłącznie powietrze. Na dobicie powiem, że jeszcze dziś waga pokazywała 58,4kg (a wczoraj 59,2kg). Oczywiście to zawalony śmieciami układ trawienny. Ale macie teraz obraz tragedii.

Dziewczyny, a ja się teraz zawahałam. Czy mleko też ma właściwości "nalewające" tak jak twarogi, jogurciki, kefirki i maślaneczki? Hmmm... a jeśli tak... Siy, Ty radziłaś odżywkę robić na mleku (no, żeby łączyć z WW). A jakby tak zrobić normalnie na wodzie a przegryźć migdałami? Dobrze będzie? Czy jednak lepiej z mlekiem roślinnym jakimś? Czy jakoś jeszcze inaczej może? Blendować z ugotowaną jaglaną i wodą? A może z sokiem pomidorowym, taki koktajl. Ciekawe jak by to smakowało. Albo innym warzywnym sokiem (bez cukru of kors).
    No i dochodzi jeszcze kwestia ryzyka niedoboru wapnia. Gdzie go szukać? Kurcze, wapń z nabiału jest najlepiej przyswajalny. A bez wapnia nie widzę redukcji Ciachu wrzuć jeszcze raz tę tabelkę ze źródłami wapnia, plissss.
    Ostatnio edytowane przez wisienka_z_tortu ; 30-09-2014 o 20:34

Awatar tardiska
    tardiska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    wrocław
    Wpisy na blogu
    84

Cytat Zamieszczone przez siyanda Zobacz posta
    Fajne te uszatki, pieski mi się spodobały ale lale też fajne. Myślę, że fajnie mieć taką sąsiadkę, wygląda na pozytywną osobę - ja odkąd mieszkam na nowym mam bardzo "specyficznych" sąsiadów. Mniej więcej zamiast wjechać do garaży większość z nich swoje lexusy i mercedesy ustawia centralnie przed wjazdami i dopiero parkują je wieczorami, nie wiem o co chodzi W każdym razie mało kontaktowi ludzie, ale z tego co słyszę lubią się wzajemnie obgadywać zwłaszcza w weekendy.
    O_o szkoda, że ci się takie miejsce trafiło. Mój cały blok jest złożony z fajnych ludzi. Nawet jeśli są studenci to jakoś szybko się uczą witać w windzie, przytrzymać drzwi i pogadać trochę. Chętni są do pomocy i do porady w sprawach mieszkaniowych. A ci, którzy nie byli fajni to się pozabijali. Serio. Nie wytrzymali poziomu życzliwości w bloku Koleś zabił kobietę a potem siebie. To jest dla mnie taka abstrakcja, że trochę nie ogarniam.
    Mamy tylko jedno mieszkanie w bloku, które jest przeklęte. Mieszkanie nr2. Tam nie ma normalnych ludzi. Już są kolejni i jeszcze bardziej zwariowani od poprzednich

Siy czekam dnia kiedy wproszą się wam do domu aby mogli was potem obgadać

Cytat Zamieszczone przez ciastek Zobacz posta
    Pierwszy raz mi ktoś tłumaczył pozycję bezpieczną na przykładzie wymiotowania po imprezie

Trzymajcie się
    hahhahahhaha no to nieźle! Zaczyna się nowy ciekawy rozdział! Nos do góry i do booooju! Myślę, że jeszcze duuuużo ciekawych informacji się dowiesz! Koniecznie sprzedaj nam tu trochę

Kaśka! Ty wiesz co!
    Ale ja nie wiem o czym mówicie
    Też Was kocham

Jeszcze by się przydało wojującą czarownicę sprowadzić do nas. Coś mówiła, że ma wolne, nie? Trzy dni wolnego Nie no, oczywiście, że nie ma presji, ani oczekiwań, może wchodzić i wychodzić kiedy tylko zechce, żadnych aluzji ani nic, ale mogłaby już przestać ćwiczyć i trochę tu literek powciskać. Tak, wiem, że czytasz Yo!
    Gruszka, bardzo mi przykro ale Wiśnia się nie odczepi

WYKREŚLAMY WINO
    soczku się napić,z buraków
    alleluuuujaaaaaaa

Skuteczność miarą prawdy

Awatar ciastek_usuniety
    ciastek_usuniety jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez Wisienka
    Ciachu wrzuć jeszcze raz tę tabelkę ze źródłami wapnia, plissss.
    Jutro w okolicach 20 jak wrócę, bo już muszę mykać, bo rano od 6 gotowanie prowiantu na caly dzień x.x
    tardiska and wisienka_z_tortu like this.
    "To, co dają za d a r m o, na ogół nic nie jest warte. "
    - Małgorzata Musierowicz

Awatar tardiska
    tardiska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    wrocław
    Wpisy na blogu
    84

Szczerze mówiąc to po tym co pochłonęłam przez weekednd to powinnam przez tydzień jeść wyłącznie powietrze. Na dobicie powiem, że jeszcze dziś waga pokazywała 58,4kg (a wczoraj 59,2kg). Oczywiście to zawalony śmieciami układ trawienny. Ale macie teraz obraz tragedii.
    tragedia została na weekendzie. Pal ją licho. Teraz są plusiki

Nie mam pojęcia jak tam mleko i czy ma takie właściwości nalewające.
    Wapń jest w serkach pleśniowych (bardzo dużo!) i w rybach morskich (tak? Nie? Zmyślam?). Ja zaczęłam go niechcący suplementować. Bo fizjo kazał mi wit D dołożyć. I znalazłam taką, która ma jeszcze dodatek wapnia z muszli małż czy jakiegoś innego skorupiaka.
    Wapń jest w brokułach. Też chyba coś zmyślam. Ciachu ratuuuj!

A teraz micha:
    -2 kromki mojego chleba z capresse (już niedługo go odłożę, tylko zrobię plan) + ogórek piklowy + szpinak + por
    - trzy, naprawdę małe ciasteczka kruche. Razem miały około 60kcal (a nawet niecałe) Ale oczywiście minus
    kawa z sojowym
    - duża porcja jaglanki + burak pieczony + ogórek piklowy + pomidor + szpinak + łyżka oleju lnianego
    kawa z mlekiem (skończyło się sojowe )
    - omlet z 2 białek + 3 łyżki mąki razowej + papryka + pomidor + szpinak
    - 1 kromka razowca (już nie mojego) + ser kozi + pomidor + szpinak

dzień na -

A w ogóle to wiecie co? Jutro wpada do mnie sąsiadka Niech obczai też moje sanktuarium. Tylko.... Wiecie, ja mam dwie figurki buddy, Ganeshe i OM na wierzchu i myślę, aby wszystko pochować. Paranoja, nie? Tablicę marzeń zostawię. Ona jest bardzo mocno wierząca. Ma wielką ikonę namalowaną na drzwiach wewnętrznych, wszędzie są krzyże i w ogóle. Chodzi mi o to, że nie chcę by uciekła. Ja dobry człowiek jestem! I ona też. Boję się, że źle zareaguje.

Skuteczność miarą prawdy

Awatar wisienka_z_tortu
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

Nie chowaj. Ani Buddy, ani nic innego. Albo bierze Cię taką jaką jesteś, albo "jej strata".

Wapń w serkach pleśniowych. Taaa... ale chyba chodzi o to, aby odstawić nabiał. Poza tym, kaloryczność nie do zaakceptowania. A wapń z brokułów i sałaty słabiutko się przyswaja niestety.

Strona 32 z 54 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32 33 34 42 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów