Strona 40 z 54 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 42 50 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 535
Like Tree116Lubią to

Wątek: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Awatar tardiska
    tardiska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    wrocław
    Wpisy na blogu
    84

Domyślnie Odp: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Micha Pati :*

S- kaszka manna razowa na mleku z wiorkami kokos. I zurawina, kawa z mlekiem I pol lyzeczki miodu
    2s- 2 banany
    3S- 4 wafle ryzowe sonko
    O- 10dag makaronu(przed ugotowaniem) z sosem grzybowym
    P- kakao z pol lyzeczki miodu
    K- kakao z pol lyzeczki miodu
    Przed bieganiem samo pol lyzeczki miodu.
    Na plus

Skuteczność miarą prawdy

Awatar siyanda
    siyanda jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Domyślnie Odp: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Cytat Zamieszczone przez tardiska Zobacz posta
    Micha Pati :*

S- kaszka manna razowa na mleku z wiorkami kokos. I zurawina, kawa z mlekiem I pol lyzeczki miodu
    2s- 2 banany
    3S- 4 wafle ryzowe sonko
    O- 10dag makaronu(przed ugotowaniem) z sosem grzybowym
    P- kakao z pol lyzeczki miodu
    K- kakao z pol lyzeczki miodu
    Przed bieganiem samo pol lyzeczki miodu.
    O matko, wytłumaczy mi ktoś co to jest ? Mam wyrzut insuliny od samego czytania Jakiś maraton był ?
    Never give up !!! Ćwiczę, chudnę, zmieniam się !

Awatar gruszka21
    gruszka21 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Zee no ja mam nurofen forte, bez recepty i ma 400mg ibuprofenu, więc już chyba w miarę solidna dawka.
    No niestety moje choróbsko się rozwija, szczególnie daje mi popalić klima w pracy, a w sobotę mam weselicho... Ale byłam wczoraj u lekarza, to może zmasowany atak całą siatką leków coś pomoże;-)
    FRESH START!! 11.08.2014
    JEŚLI POTRAFIŁAM ZRZUCIĆ 20 KG, TO CZEMU MAM NIE ZRZUCIĆ 6 ?!

Awatar Yoginka77
    Yoginka77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

Wiem Kasiu Napisałam to nie ot tak sobie tylko właśnie to co zaobserwowałam po 2 tygodniach kiedy mocno ograniczyłam węgle proste typu dżem, miód czy przede wszystkim owoce, nawet słodkie crunchy na śniadanie, które czasem jadłam przed porannym treningiem. Kiedyś Siy pisała o owocach i chciałam sprawdzić jak to jest czy rzeczywiście są mi aż tak potrzebne w większej ilości niż np 1 sztuka dziennie. No niestety są potrzebne. Ruchu dużo, intensywność spora - przy ograniczeniu nie ciągnę zbyt długo.
    Zee ja wiem jak wygląda u mnie reakcja na spadek cukru, szczególnie podczas biegu. I to nie był taki sobie spadek energii w ciągu dnia tylko typowo podczas treningu.
    Jadłospis zapisuję codziennie, nawet jeśli nie mam czasu wrzucić go tutaj. Wiem co się u mnie sprawdza ale chciałam spróbować pociągnąć na wytycznych Siy. U mnie to nie do końca działa.
    Micha czysta ok ale niektórych produktów wykluczyć się nie da.

Sierpniowe bieganie i nie tylko
    Be water, my friend! - Bruce Lee

Awatar gruszka21
    Mieszka w
    Kraków

Dzin zawsze powtarza: obserwujcie co Wam służy, co nie służy. Lista listą, ale przy Twojej imponującej aktywności Yo nie sądzę, zeby ktos miał uwagi jeśli wprowadzisz do diety to, czego Twój organizm się domaga. Przecież tu o zdrowie chodzi a nie o regulamin;-)
    FRESH START!! 11.08.2014

Awatar siyanda
    siyanda jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Cytat Zamieszczone przez Yoginka77 Zobacz posta
    Ruchu dużo, intensywność spora - przy ograniczeniu nie ciągnę zbyt długo.
    Dokładnie tak jak Gruszka pisze, każdemu służy coś innego, dlatego nie ma złotego środka, złotej rozpiski diety, wszystko na sobie trzeba przetestować.

Ja na przykład mam bardzo dużo aktywności, o dużej intensywności, od rana: prowadzę zajęcia cardio, czasami dwie godziny pod rząd, do tego mam swoje treningi siłowe i znowu wytrzymałościowe, plus ruch z ludźmi i kompletnie inaczej jem niż Ty, z rana przed cardio stawiam na produkty, które długo uwalniają "energię" żebym miała siłę kondycyjnie to ogarnąć, gdybym ja zjadła tak jak Ty cukry proste (owoce) przed zajęciami, to część węgli prostych już mi się "odłoży" podczas jedzenia, a na ruch pozostałoby połowa z tego co zjem. Czyli mam odwrotnie niż Ty Ja przed treningami cardio muszę mięć węgle złożone, plus ew. do tego owoc (ale nie sam) plus olej np. 5g oleju kokosowego, orzechy laskowe 20g, jest jeszcze coś takiego jak olej MCT, to też jest fajne.
    Czyli ile ludzi tyle systemów, ja po cukrach prostych nawet przy mojej aktywności tylko nabieram "masy" taki mój urok, niestety
    Never give up !!! Ćwiczę, chudnę, zmieniam się !

Awatar wisienka_z_tortu
    wisienka_z_tortu jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

Dzień pod znakiem dyni:

- owsianka z mlekiem i śliwkami, kawa
    - białka z 3 jajek, pieczona dynia
    - makrela wędzona i jeszcze więcej dyni
    - resztka zupy jarzynowej klarownej, kulka mozzarelli odtłuszczonej
    - pomidorek

Czysto. Plus.

Jutro dalej będę ćwiczyć z dynią

Awatar Yoginka77
    Yoginka77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

Jestem wewnętrznie przekonana, że przemiana pokarmów jest uzależniona od naszej grupy krwi. Do tej pory podchodziłam do tego jak do każdej teorii ale w praktyce przekonuję się do tego. Szczególnie w odniesieniu do dotychczasowych obserwacji swojego organizmu.
    Więc wierzę w to co Siy pisze i jej reakcjach.
    I sama wiem, że ja osobiście mam zarąbiście dużo energii nawet po samych owocach rano.
    Miałam taki okres kiedy do południa piłam tylko koktajle owocowe lub owocowo-warzywne. Jedynym dodatkiem były orzechy. Mam wrażenie, że byłam pełniejsza energii i lżejsza niż teraz ;D
    Człowiek całe życie testuje.
    Niemniej pozostało mi picie kawy bez cukru. Już mi z cukrem nie smakuje ;D
    No i nie mówię, że codziennie jem słodkie musli na śniadanie. To tylko wtedy kiedy rano planuję bieg a potrzebuję zarazem zjeść coś lżejszego

Dzisiejsza micha:
    Śn: owsianka z chia, jogurtem naturalnym i bananem, potem kawa z mlekiem
    Śn.II: kanpka z pomidorem, papryką i sałatą, woda mineralna
    Potem: druga kanapka jak wyżej, woda
    Obiad: 2 kotleciki z kaszy gryczanej i buraczków (buraczki z barszczu), surówka z kapusty - wyjątkowo się zapchałam
    Kolacja: koktajl białkowy z bananem, garść słonecznika, woda

Aktywność:
    - bieg 8km - 50'
    - stretch dynamiczny połaczony z core i ABS - 45'

Kasiu na kobietkibiegają.pl jest artykuł o kontuzji rozcięgna i o zapobieganiu nawrotom.
    Ostatnio edytowane przez Yoginka77 ; 08-10-2014 o 20:40
    gruszka21 lubi to.

Sierpniowe bieganie i nie tylko
    Be water, my friend! - Bruce Lee

Awatar gruszka21
    Mieszka w
    Kraków

Micha moja:
    śniadanie: 2 kromki razowca z przepyszną pastą z makreli ze szczypiorkiem
    kawa z mlekiem
    obiad: makaron razowy z tuńczykiem i brokułkami + sos czosnkowy (najszybszy obiad świata)
    sałatka z łososiem i jajkiem, 1,5 kromki razowca
    kolacja: tzw. "zdrowe frytki" czyli żółta szparagówka, troszkę stopionej mozzarelli light, sos czosnkowy (z jogurtu oczywiście)

plus

A ja nie mogę się doczekać mierzenia, bo mam wrażenie, że jestem coraz grubsza :-) Może to zbliżający się @, może gdzieś za dużo soli i woda się zatrzymała, a może po prostu złudzenie ciekawe! robię dalej swoje i zobaczymy! :-)
    FRESH START!! 11.08.2014

Awatar ciastek_usuniety
    ciastek_usuniety jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

Cytat Zamieszczone przez Zee
    Byłoby bombastycznie
    Staram się

Cytat Zamieszczone przez Zee
    A jak się studia podobają? Fajni ludzie na roku? Dużo was?
    60 osób. Studia się podobają, mam sporo zaległości, ale to nic. A ludzie...różni. Bardzo różni. I to chyba najlepiej to obrazuje
    "To, co dają za d a r m o, na ogół nic nie jest warte. "
    - Małgorzata Musierowicz

Strona 40 z 54 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40 41 42 50 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów