Strona 44 z 54 PierwszyPierwszy ... 34 42 43 44 45 46 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 535
Like Tree116Lubią to

Wątek: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

zeedee_usuniete jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Spoko, Siy! Nic się nie martw!
    "Łapka" imponująca, ale na pewno żadnej z nas nie wystraszyłaś na tyle, żeby od razu rzucić hantle w cholerę!

Cytat Zamieszczone przez Siy
    To ja nie wiem co będzie się działo na następnym naszym zlocie: Yo będzie w parterze zadawała ciosy i łapała za kostki, Zee będzie machała drewnianym mieczem, ja swoją "łapką" będę wyprowadzała ciosy proste ....
    Poronuję inną kolejność
    Najpierw ja z aikido, jako z najmniej inwazyjną sztuką walki, później Siy ze swoim sierpowym i Yo na końcu dokończy kopinięciem, jakby sie jeszcze podnościł

Cytat Zamieszczone przez Yoginka77 Zobacz posta
    A czemu Ci głupio? Przecież to fajnie mieć takie kimono!
    Nie no, fajnie, fajnie! Cieszę się, że będę miała hakamę. Teraz ćwiczę w kimonie z ciuchlandu, więc miłą odmianą będzie ćwiczenie w czymś co na mnie pasuje

Głupio mi, bo to wszystko jest dla mnie wciąż nowe. No bo... ja i hakama?
    Przecież dopiero niedawno nauczyłam się jak wiązać poprawnie pas! A składanie i ubieranie hakamy poznałam na ostatnich zajęciach. I jeszcze dużo takich "pierdół" muszę się nauczyć. One same w sobie do obrony niczego nie wnoszą, ale np przy egzaminach na stopnie są bardzo ważne, bo oceniana jest zarówno etykieta, jak i takie elementy jak sposób siadania, wstawania, ukłony, poruszanie sie i ceremonie otwarcia i zakończenia ćwiczeń i na końcu oczywiście same techniki. A polecenia w dojo (sali) są wydawane po japońsku

Dobra, jak przyjdzie paczka, to zrobię słit focie

Domyślnie Odp: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Yo, i jak ciasto? Udało się?

Wiecie co...
    Nie wiem do końca jak się ubrać na chrzciny. Bardzo, bardzo, bardzo nie chce iść w sukience, bo zawsze u kuzynki marznę.
    Czy mogę isć ubrana w koszulę i czarne spodnie w kant?

Koszula o taka:

Załącznik 28402

Jestem matką chrzestną i nie wiem do końca czy nie wyglądałabym tak za buro... czy co tam.

Wypada? Nie wypada?
    Jak myślicie?

Awatar Yoginka77
    Yoginka77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

ja bym tak poszła :-) nic złego w tym stroju nie widzę. Bardzo fajny i elegancki zestaw.

Ciasto... jak na moje możliwości niezłe hehe.. Na szczęście piekarnik mi przypala tylko na rogach i mogę wyciąć
    W smaku dobre. Nie za słodkie, kwaskowe dzięki powidłom. Mam nadzieję że będzie smakować.

Rany! Po północy już! Uciekam!

Sierpniowe bieganie i nie tylko
    Be water, my friend! - Bruce Lee

Awatar siyanda
    siyanda jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Hmm, zestaw i bluzka sama w sobie jest fajna, ale coś mi w nim nie gra - za dużo "nonszalancji" ma w sobie by być elegancką tzn. luźno wisi u dołu, ma podwinięte rękawy, i ta niedbała kokarda (gdyby ta bluzka była ecru to by ją ratowało) ale te wzorki w tym fasonie są fajne do pracy, to raczej taki subtelny luz, hmmm ... choć z drugiej strony jakaś fajna biżuteria w formie kolczyków czy zegarka może to uratować, do tego kopertówka .... ino głośno myślę. Nie spadłam z krzesła, że tak powiem
    Never give up !!! Ćwiczę, chudnę, zmieniam się !

Dzięki za uwagi!

Koszula na żywo już tak "niechlujnie" nie wygląda, ma długie rękawy. Podoba mi się i dobrze się w niej czuję, dlatego zapytałam. Jak ubiorę do niej czarną wysoką spódnice ołówkową to będzie bardziej "ę ą". Ale z drugiej strony nie chcę właśnie wyglądać ę ą, bo to skromny chrzest.

A! W planach miałam buty na obcasie, czarne eleganckie spodnie w kant i czarno-szarą torebkę. A! I czarną marynarkę! Kurdę... niemal wszystko na czarno. To mnie bardziej martwi

Zobaczę co jeszcze mogę wykombinować, by móc pójść w spodniach

Dzięki, dziewczyny!

Awatar siyanda
    siyanda jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    5

Cytat Zamieszczone przez zeedee Zobacz posta
    ma długie rękawy.
    A! W planach miałam buty na obcasie, czarne eleganckie spodnie w kant i czarno-szarą torebkę. A! I czarną marynarkę! Kurdę... niemal wszystko na czarno.
    A to do szpilek, spodni z kantem i długim rękawem to będzie ładnie Nieśmiało dodam, że czarna marynarka do tego to zdecydowanie za czarno jak na chrzest. ALE z drugiej strony rozumiem, że i tak marynarkę ściągniesz, ma Cię chronić przed chłodem. Ale koniecznie jakaś delikatna biżuteria, która Cię "rozświetli", coś delikatnego bo inaczej będzie ponuro
    Never give up !!! Ćwiczę, chudnę, zmieniam się !

Spałam dzisiaj trzy godziny i ledwo na oczy widzę...
    A jutro znowy zakręcony dzień, więc pewnie mnie nie będzie.

Ale wiecie! Popołudniu z braku laku sięgnęłam po mieszankę studencką, żeby coś na ruszt rzucić i bardzo dobrze mi się po tym biegało! Bo generalnie na +/-160 g ww biega mi się średnio (żeby nie powiedzieć inaczej... ) a dzisiaj to jak za starych dobrych czasów

Cytat Zamieszczone przez siyanda Zobacz posta
    A to do szpilek, spodni z kantem i długim rękawem to będzie ładnie Nieśmiało dodam, że czarna marynarka do tego to zdecydowanie za czarno jak na chrzest. ALE z drugiej strony rozumiem, że i tak marynarkę ściągniesz, ma Cię chronić przed chłodem. Ale koniecznie jakaś delikatna biżuteria, która Cię "rozświetli", coś delikatnego bo inaczej będzie ponuro
    Oki doki! Taki brzmi plan "A"
    Może po drodze jeszcze coś innego wpadnie mi do głowy, kto wie?
    Wszystko zależy jaka będzie pogoda, bo jak będzie w miarę ciepło to nie będę się ubierać jak na Sybir.

A z innej beczki... byłam dzisiaj w kancelarii parafialnej po zaświadczenie dla matki chrzestnej i podczas wypełniania rubryczek, gdy ksiądz doszedł do pytania o wiek chrzestnego, spojrzał na mnie i zapytał "osiemnaście...?" Chyba chciał być dowcipny...

Awatar gruszka21
    gruszka21 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Hej, hej.
    piątek...plus
    śniadanie 2 kromki razowe z pasta z makrelki,
    kawa z mlekiem
    obiad placuszki cukiniowo-dyniowe przepyszne z sosem kurkowym na jogurcie (duża porcja)
    kolacja serek wiejski i pomidor

mało trochę bo byłam w trasie pół dnia

sobota - wesele - minus
    niedziela - obiad z rodzicami w restauracji - minus
    poniedziałek - pierogi Mamy - minus

dziś plus: śniadanie serek wiejski z pomidorem i tuńczykiem, kromka razowca
    kawa z mlekiem
    obiad tuńczyk z grilla, 1,5 ziemniaka, fasolka szparagowa, buraczki
    w domu halibut wędzony, 2 jajka na miękko malutkie, kromka razowca
    rosół drobiowy z makaronem owsianym razowym, z dużą ilością pietruszki i czosnku bo mam przeziębienie-reaktywacja

Resztę napiszę jutro bo nie mam siły...
    FRESH START!! 11.08.2014
    JEŚLI POTRAFIŁAM ZRZUCIĆ 20 KG, TO CZEMU MAM NIE ZRZUCIĆ 6 ?!

Awatar gruszka21
    gruszka21 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Hej hej!
    Niedługo pomyślę, że się stąd wyprowadziłyście i nikt mi nie powiedział :P

Dziś plus:
    śniadanie: duża kroma razowca pasztetem z cukinii (od teściowej)
    kawa z mlekiem
    obiad: zapiekanka ryżowa z kurczakiem i warzywami: cebula, bakłażan, papryka, cukinia i dużo pomidorów, na wierzchu ciutka mozzarelli
    w pracy rosół drobiowy z makaronem r. owsianym, dużą ilością pietruszki i marchewki
    kolacja: jajecznica z 2 jaj z łososiem

dalej chora, będę kisić barszczyk bo coś niepokojąco słaba jestem ostatnio...
    FRESH START!! 11.08.2014
    JEŚLI POTRAFIŁAM ZRZUCIĆ 20 KG, TO CZEMU MAM NIE ZRZUCIĆ 6 ?!

Awatar ciastek_usuniety
    ciastek_usuniety jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

Na badania marsz, Grusiu

Więcej nie napiszę, bo za 10 minut idę z domu
    "To, co dają za d a r m o, na ogół nic nie jest warte. "
    - Małgorzata Musierowicz

Strona 44 z 54 PierwszyPierwszy ... 34 42 43 44 45 46 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów