Strona 54 z 54 PierwszyPierwszy ... 4 44 52 53 54
Pokaż wyniki od 531 do 535 z 535
Like Tree116Lubią to

Wątek: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Awatar Yoginka77
    Yoginka77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

Domyślnie Odp: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

A ja bym przekornie lekko przerobiła "Maratonki i Spółka czyli fajnie jest być nie-idealną"
    Bo wiecie, tak po prawdzie, ostatnio jak widzę jakąś "pogoń" za czymkolwiek to mam awersję. Jakaś presja się pojawia. Nie jestem idealna i nie będę. I chyba nawet nie chcę. Ideały w ogóle istnieją? Chcę być sobą.
    Ale dostosuję się do Was :-)

Sierpniowe bieganie i nie tylko
    Be water, my friend! - Bruce Lee

Awatar tardiska
    tardiska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    wrocław
    Wpisy na blogu
    84

Domyślnie Odp: Bieg po marzenia czyli pierwsze przygotowania do maratonu. - Część 16

Cytat Zamieszczone przez Yoginka77 Zobacz posta
    A ja bym przekornie lekko przerobiła "Maratonki i Spółka czyli fajnie jest być nie-idealną"
    temat idealności można całkowicie pominąć. Bo z jednej strony presja, a z drugiej ja też nie chcę być nie-idealna Idealna w sobie, aczkolwiek nie koniecznie idealna w cudzych oczach. Znaczy się myślimy o tym samym a kwestią jest nazewnictwo. Może "Maratonki i Spółka nikt nie chce być jak bułka" "Maratonki i Spółka czyli fajnie jest nie ustawać w ruchu" "Maratonki i Spółka" "Maratonki plewią grządki" "Endorfiny i przyjaciele" "Jesteśmy normalne" "...dla tej wolności i ciszy w głowie" "ze sportem/ruchem/biegiem jak z seksem. Można się bez tego obyć, ale co to za życie?" "Na ruchowych endorfinach" "Endorfiny twoim przyjacielem" "A jaka jest twoja wymówka? My nie mamy żadnych" "dawać z siebie mniej niż to co najlepsze to marnowanie talentu" "Biegamy z sercem, ćwiczymy z głową"

On zrozumiał żeby koła całe zamienić ale nie mamy klucza do przerzutek.
    Tak się domyśliłam po tym jak G mu odpowiadał. Ale chodziło o dętki. Ale masz rację. Oddaj na gwarancji. A co do "nieszczerego prezentu". Hm. Może coś w tym jest? A może poczucie niezasłużenia na taki? A może J ci zazdrości? Bo biegania to na pewno!

Skuteczność miarą prawdy

Awatar Yoginka77
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

Wczoraj forum chyba padło bo nie mogłam wejść :/

Kasia posypałaś tyle pomysłów, że ciężko teraz coś wybrać ;D
    To ja jeszcze dorzucę "Dziewczyny na endorfinach" hehehehe... Ale podoba mi się też to o wymówkach i maratonki i spółka też ok.

Co na te propozycje reszta? A może jeszcze jakieś pomysły?

Awatar tardiska
    tardiska jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    wrocław
    Wpisy na blogu
    84

O, "Dziewczyny na endorfinach" też fajne!!

Skuteczność miarą prawdy

Awatar Yoginka77
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

Cholercia wysłałam Wam smsy i chyba mi telefon zamulił bo.... ciągle się wysyła :/

No dobra, liczę, że wkrótce wejdziecie tutaj i odpiszecie ;D

Po pierwsze - proponuję nazwę ostateczną "Dziewczyny na endorfinnach czyli Maratonki i Spółka" - kto za, kto przeciw?

Po drugie - przejrzałam dział sportowy i są tyam raczej wątki typowo tematyczne a nie takie jak nasz, więc proponuję jednak zostać tu gdzie jesteśmy.

A teraz idę produkować na brudno wstęp do naszego nowego domku

Edit: dobra, już wszystko wiem.
    DZiewczyny - to nasz nowy adresik. Zapraszam!
    Ostatnio edytowane przez Yoginka77 ; 19-11-2014 o 21:07

Strona 54 z 54 PierwszyPierwszy ... 4 44 52 53 54

Uprawnienia umieszczania postów