Strona 2 z 52 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 511
Like Tree336Lubią to

Wątek: Mam cel i siłę do działania!

Awatar butterfly92
    butterfly92 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

Domyślnie Odp: Mam cel i siłę do działania!

Cytat Zamieszczone przez karolina52 Zobacz posta
    hejka

butterfly92 nie mam nic przeciwko twojemu odżywianiu..... jesteś młodziutka i masz lepsze spalanie.......
    Sama wiesz co ci może szkodzić.... Mnie to już chyba "woda przegotowana" szkodzi....
    ...............................................
    ale dalej się powtórzę, że te kluski śląski. modro kapusta i rolada......... to musi być poezja
    ..............................................
    Takkkk to jest dobre!

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Poczytałam co tam u ciebie w menu i mam pytanie ile miałaś tych posiłków? Zakończyłaś na podwieczorku, a co było na kolację?. Pomiędzy śniadaniem a kolacją dobrze jest jeszcze coś zjeść i dobrze by było byś jadła co 3 godziny. U ciebie na śniadanie pewnie było z 700 kcal, na obiad podobnie i mały podwieczorek. Lepiej rozkładaj te kalorie, nie będziesz chodziła głodna i szybciej będziesz chudła (metabolizm podobno przyspiesza).

Taka moja rada, ale wybór twój

Awatar wisienka_z_tortu
    wisienka_z_tortu jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

Jeśli jesz owoce to nigdy same. Zwłaszcza te o dużej zawartości cukru, jak na przykład gruszki. Zjedz razem z owocem kilka orzechów lub migdałów. Zawarte w nich zdrowe tłuszcze spowolnią przyswajanie cukru (obniżą indeks glikemiczny całości). Jedzenie owoców samych, zwłaszcza w drugiej części dnia gdy nasza trzustka zwalnia obroty, sprzyja tyciu. A tego przecież nie chcemy
    Leencia lubi to.

cattibrie jest nieaktywny Sławny na forum

o prosze nie widziałam cenna uwaga WISIENKO pare migdałów czy orzechów do jabłka czy gruszki ja mało jem owoców, bo zaraz po nich jestem mega głodna a tak może będzie inaczej czytaj lepiej

Awatar wisienka_z_tortu
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

Cat, jesteś głodna bo po zjedzeniu fruktozy jest mega wyrzut insuliny. Szybko trawi się cukier, nadmiar idzie w tłuszczysko i głodek gotowy.

Awatar butterfly92
    Mieszka w
    Katowice

Cytat Zamieszczone przez mufinka0 Zobacz posta
    Poczytałam co tam u ciebie w menu i mam pytanie ile miałaś tych posiłków? Zakończyłaś na podwieczorku, a co było na kolację?. Pomiędzy śniadaniem a kolacją dobrze jest jeszcze coś zjeść i dobrze by było byś jadła co 3 godziny. U ciebie na śniadanie pewnie było z 700 kcal, na obiad podobnie i mały podwieczorek. Lepiej rozkładaj te kalorie, nie będziesz chodziła głodna i szybciej będziesz chudła (metabolizm podobno przyspiesza).

Taka moja rada, ale wybór twój
    tak, to prawda, jem mało tych posiłków, powinnam coś między śniadaniem a obiadem dorzucić jakiś posiłek no i kolacja...

Awatar butterfly92
    Mieszka w
    Katowice

Cytat Zamieszczone przez wisienka_z_tortu Zobacz posta
    Jeśli jesz owoce to nigdy same. Zwłaszcza te o dużej zawartości cukru, jak na przykład gruszki. Zjedz razem z owocem kilka orzechów lub migdałów. Zawarte w nich zdrowe tłuszcze spowolnią przyswajanie cukru (obniżą indeks glikemiczny całości). Jedzenie owoców samych, zwłaszcza w drugiej części dnia gdy nasza trzustka zwalnia obroty, sprzyja tyciu. A tego przecież nie chcemy
    kolejna cenna uwaga, dziękuję! nawet nie wiedziałam, że tak właśnie powinno się jeść owoce... mój tato z kolei na sam wieczór je owoce i to w nadmiernych ilościach - teraz już wiem, czemu schudnąć nie potrafi...

Awatar wisienka_z_tortu
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

Chciałbym jednak powiedzieć, że nie podoba mi się Twój sposób odżywiania. Zapytam tylko gdzie są węglowodany złożone, gdzie zdrowe tłuszcze roślinne, gdzie błonnik?

Sama gotujesz? Masz możliwość samodzielnego komponowania posiłków?

Awatar butterfly92
    Mieszka w
    Katowice

Chciałbym jednak powiedzieć, że nie podoba mi się Twój sposób odżywiania. Zapytam tylko gdzie są węglowodany złożone, gdzie zdrowe tłuszcze roślinne, gdzie błonnik?

Sama gotujesz? Masz możliwość samodzielnego komponowania posiłków?
    tak, mam możliwość, jednak szczerze to nie wiem co gotować.

Awatar zielona_koniczynka
    zielona_koniczynka jest nieaktywny Znany na forum

No popatrz nie wiedziałam

Witaj Motylku
    Będę ci dopingować

Strona 2 z 52 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów