Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 139
Like Tree56Lubią to

Wątek: BE FIT Bulletproof Diary

Awatar MalyWrobelek
    MalyWrobelek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Domyślnie Odp: BE FIT Bulletproof Diary

7 dnia nawet Bóg odpoczywał tak więc teraz daj sobie trochę luzu na regenerację

Awatar Bulletproof0001
    Bulletproof0001 jest nieaktywny Moderator
    Wpisy na blogu
    27

zgadza się MałyWróbelku regeneracja jest konieczna więc dzisiaj w planie stretching i zaległe brzuszki

jestem już po mojej owsiance i jabłku, teraz czas się ogarnąć i lecę do pracy, a wieczorem pakowanie się, bo jutro z rana... wyjeżdżam na urlop trzeba zakończyć sezon BE FIT Bulletproof Diary-cw_snowboard.gif
    tak jak zawsze urlopy wiązały się u mnie ze wzrostem wagi, tak tym razem jestem przygotowana BE FIT Bulletproof Diary-fighter-m.png - mam rozpisany jadłospis na cały tydzień, poza tym będzie dużo ruchu, więc nie ukrywam, ze liczę nawet na jakiś spadek wagi

a przez ten weekend, pamiętajcie aby nie zaprzepaścić tego co zrobiłyśmy przez miniony tydzień

udanego weekendu!
    MalyWrobelek and Makosza like this.
    Zapraszam do siebie: BE FIT Bulletproof Diary

Awatar Bulletproof0001
    Wpisy na blogu
    27

ach... chwila nieuwagi i klops skusiłam się na skosztowanie czekoladki tyle dobrego, że się nie rozkręciłam i chyba zmieściłam się w limicie 1800kcal BE FIT Bulletproof Diary-sweat.gif
    waszka and Makosza like this.

Awatar MalyWrobelek
    MalyWrobelek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

No ładne kwiatki Na szczęście nie popłynęłaś i to się liczy Gratuluję zmiany suwaczku

Awatar MartaLutak
    MartaLutak jest nieaktywny Super Moderator
    Wpisy na blogu
    1

Bullet to wyliczenia dla Ciebie przy kaloryczności 1800 kcal: białko 112,5g, tłuszcz 50 g, węglowodany 225g. Nie obcinaj w dni bez wysiłku kaloryczności, w tych wyliczeniach i tak już jest spora redukcja. Skoro czujesz się osłabiona spróbuj zwiększyć kaloryczność do 2000 kcal, 125g białka, 55,5 g tłuszczu, 250 g węglowodanów. Redukcja nadal będzie spora, a będziesz mieć więcej siły. Miłej niedzieli
    Dietetyk, Technolog Żywności

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Witaj, he he milo Cie widziec.
    Kurka wodna, ladnie masz wszystko wyliczone. Ja sie przyznam, ze nie lubie liczyc kcal. nie chodzi, ze za duzo zjem, chodzi o to, ze po starych dietach 1000 kcal itd mam maly wstret. Ja by nie jesc za malo dodaje do kazdego soku lyzeczke oleju lnianego albo kawalek awokado.
    Podpatrze cos u Ciebie, moze tez cos u siebie pozmieniam, dodam.
    Mi jak w pazdzierniku robili takie badanie to tluszczu wyszlo mi jakies 40 % jak dobrze pamietam. Mialam zrobic nowe ale ostatnie 2 miesiace to jakas katastrofa, chorubska sie mnie czepilyi sportu jak na lekarstwo bylo a teskno mi za silka.

dobra, mialam isc na spacer a siedze i czytam. Fajnie cie widziec, dasz rade, masz do tego b. zdrowe podejscie i zaciecie.
    cel (1 z 11) > 105 112,3.......108,7.........58 Makosza je, cwiczy i chudnie

Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez Bulletproof0001 Zobacz posta
    tyle dobrego, że się nie rozkręciłam
    I super - nie jesteśmy cyborgami, od kawałka czekolady nikt nie umarł i nie utył. O ile to jest kawałek, a nie dwie tabliczki
    nie jesteśmy cyborgami
    Makosza lubi to.
    Jestem tutaj: Surrender
    75.6-->-- 68,5-->58
    obecnie spadło 7,1kg. do końca zostało 10,5kg
    BMI: 25,78 - Nadwaga. 2,34 kg do wagi prawidłowiej

Awatar Bulletproof0001
    Wpisy na blogu
    27

witam po moim urlopie na stoku było fantastycznie!
    a co do diety to początkowo nawet mi się udawało wytrwać, ale jakoś 3 dnia nagle znalazła się jakaś okazja do świętowania i wpadło trochę słodkiego, kolejnego dnia uroczysta kolacja więc zjadłam o wiele za dużo, dzień później pizza gigant, no i poszło, a potem w podróży z braku zajęcia zajadałam to co tam mieliśmy no i ostatecznie jak o tym myślę, to słabo wypadłam... ALE mimo to kiedy weszłam w końcu dziś na wagę to muszę powiedzieć, że nie jest aż tak tragicznie na takie wieczorne objadanie się jakie miało miejsce!
    chyba te 5-6h na stoku przyspieszyło mi metabolizm i obfite kolacje szybko zostały spalone jutro rano oficjalne ważenie, więc trzymam kciuki, aby waga pokazała jeszcze mniej niż dzisiaj w ciągu dnia

a z dobrych rzeczy to przez cały wyjazd nie wypiłam ani grama alkoholu i jestem bardzo z siebie zadowolona
    naczytałam się wcześniej na temat szkodliwości alkoholu, tego jak działa na mięśnie i ogólnie nie jest on wskazany dla osób chcących być fit, więc zdecydowałam się go odstawić i nawet udało mi się to bez większych problemów jak się okazało nadal mogę imprezować i % do tego są mi zbędne
    oczywiście inną kwestią są słodycze... ale to temat do pracy! dziś zaczynam od nowa - to mój pierwszy dzień bez słodyczy

MartaLutak bardzo Ci dziękuję za te wyliczenia myślę że takie proporcje są dla mnie realne do osiągnięcia, tylko skąd ja mam wziąć ten tłuszcz? obecnie zaczęłam stosować oliwę z oliwek, ale wówczas dociągam ewentualnie do 30g tłuszczu... chyba że zjem rybę na obiad to wtedy wypada trochę więcej i bywa że mieszczę się w tych 50g, ale ostatnio niezbyt często jem świeże ryby, będę musiała do tego wrócić

a czy macie jakieś inne pomysły skąd brać ten zdrowy tłuszcz?
    awokado tak jak proponujesz Makosza to pewnie dobry pomysł i na pewno włączę je do diety tylko, że niestety jest drogie, więc za często też tego kupować nie będę, ale co jeszcze?

co do tego liczenia Makosza to miałam moment, że odechciało mi się, zwłaszcza jak zaczęłam rozważać wyliczanie b, t i w ale odkryłam darmową aplikację na telefon FatSecret, dzięki której wszystko sprawnie mi się liczy i nie muszę ani patrzeć na tabelki, ani zaglądać do komputera, zapamiętuje najczęściej zjedzone produkty, można zapisywać własne kompozycje, które powtarzają się w naszym jadłospisie i co więcej przydaje się też na wyjazdach - polecam aplikacje, bo ona sama wszystko wylicza
    Makosza lubi to.

Awatar Bulletproof0001
    Wpisy na blogu
    27

po urlopowy przyrost +0,8kg ale i tak to mniej niż po wcześniejszych urlopach, więc cieszę się że nie przekroczyłam 60 kg
    teraz się spinam i może przez najbliższe 4 dni do kolejnego oficjalnego ważenia dogonię suwaczek

dzisiaj sportowo trochę biednie po zasypana pracą jestem a terminy gonią, brr... więc tylko godzinka wyciskania ze sztangą + brzuszki i boczki

udanego wieczorku!

Awatar Bulletproof0001
    Wpisy na blogu
    27

ajć, ajć... skusiłam się dziś na czekoladki... chyba efekt tego, że wczoraj za mało zjadłam i dziś miałam ssanie... no ale kilka czekoladek i koniec, zmieściłam się w limicie teraz już będę trzymać się tych 1800kcal, bo inaczej jak jem mniej to robi się niebezpiecznie... a teraz lecę to spalić

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów