Strona 75 z 149 PierwszyPierwszy ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 1486
Like Tree600Lubią to

Wątek: Groszkowo.

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Domyślnie Odp: Groszkowo.

Groszku miłego popołudnia życzę
    Groooooszek lubi to.

GloriaDei89 jest nieaktywny Znany na forum

No wiem że ćwiczę ale wiem też, że mogłabym ćwiczyć więcej, dłużej, intensywniej. Tylko... mi się nie chce. Przyznaje się do tego bez bicia. Leń jak nic.
    Ja o 5 nawet nie marzę. Kiedyś nie marzyłam o 6. A teraz czasami czuję się jak słoń przy swojej wadze. Taka dziwna psycha, przecież nie myślałam o 6 z przodu. Kiedyś tam pisałam że z 7 będzie mi dobrze. A właśnie na ta 7 najbardziej patrzeć nie mogłam. Teraz nie mam spiny że muszę schudnąć tyle i tyle. Ale czasami myślę, że miło by było widzieć chociaż 60 kg... Tylko to jeszcze ponad 7 kg do zrzucenia... Jakieś takie mało realne mi się wydaje. Nie marzyłam też o 38. Teraz coraz częściej taki rozmiar noszę. No i tu pojawiają się kolejne myśli, że tak fajnie byłoby wcisnąć swoje tłuste dupsko w 36. I tak ciągle chcę więcej .
    Twoje menu bardzo do mnie przemawia. A powiedź mi, słodzisz ten omlet ? Ile czasu mniej więcej spędzasz na siłowni?
    Dobrej nocy.
    Groooooszek lubi to.
    Cel I- osiągnięty

Cel II

Zapraszam do mnie Nasze podróże-->mdpodroze.blogspot.com/

Awatar Groooooszek
    Groooooszek jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Wpisy na blogu
    1

No więc zwcznijmy od tego, że ta noc spędzam w górach. I ja jutro przewidziany jest trening crossowy i wspinaczka po górach.
    Uwielbiam tu być i uwielbiam tu biegać.

Swoją drogą to dzisiaj z treningiem spasowalam, bo po prostu czuję się zmęczona i potrzebuje snu.

Co do menu z dzisiaj, hm... Na pewno co raz bardziej przekonuje się do tego, że nadmiar glutenu to dla mnie zabójstwo, co skutkuje przyklejeniem do toalety.

menu na dziś:
    Ś: 2 placki owsiane z kremem z daktyli i kakao + orzechy i maliny
    II: 2 placki owsiane z kremem z daktyli i kakao + orzechy i maliny
    P: jabłko + ciemne winogrona
    O: kurczak z warzywami
    P: batonik z orzechów i daktyli + kawa
    K: omlet z truskawkami + cienki kawałek murzynka <----- teściowej

Długi dziś ten dzień i marzę o śnie...

Gloria, średnio na siłowni spędzam koło dwóch godzin. 30 minut mniej więcej zajmuje mi na początku rozruch, czyli interwaly na bieżni, a potem rozciąganie przed głównymi ćwiczeniami.
    A co do omleta, nie slodze, bo do niczego nie używam cukru. Po za tym do omleta dodaje budyń waniliowy lub śmietankowy i wg mnie nie trzeba go slodzic.

Dobranoc!

p.s. Jutro śpię do oporu, a K. zabije jak mnie zwali z łóżka o 8.
    GloriaDei89 lubi to.
    Moje żale i frustracje.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GloriaDei89 jest nieaktywny Znany na forum

No to mnie teraz zdołowałaś... 2 godziny ćwiczeń. O matko.. To ja łącznie codziennie mniej niż godzina.. albo max godzina. Bo tego chodzenia pieszo nie liczę. Przecież muszę się jakoś przemieszczać. Masakra. Gorzej ze mną niż myślałam.
    Ależ Ci zazdroszczę tych gór. Oczywiście pozytywnie. Fantastyczna pogoda, trening się zapowiada w fantastycznym miejscu . Wspaniale. W takim otoczeniu nawet ja bym się poruszała .
    A ten budyń masz z cukrem czy bez? Ostatnio zastanawiałam się czy nie dodać sobie budyniu do serka naturalnego. Ja cukier zastępuję ksylitolem ale to bardzo rzadko bo generalnie też nie słodzę. Omlet czy koktajle jednak lepiej mi wchodzą z odrobinką ksylitolu.
    Udanego jutrzejszego dnia- chociaż myślę że nie ma opcji aby był inny .
    Cel I- osiągnięty

Cel II

Zapraszam do mnie Nasze podróże-->mdpodroze.blogspot.com/

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Pozdrowienia zostawiam Groszku

Awatar Groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Wpisy na blogu
    1

Ja wracam do domu, w sensie do Wrocławia.
    Fajny był dzisiejszy dzień, znowu wracam z milionem darów od Teściowej, ale strasznie nie lubię tego jak za każdym razem muszę walczyć z pokusami typu: Agnieszka, może pizze zamówimy? Agnieszka, może ciasto zjesz? Może cukierki?
    Mam wrażenie, że moja teściowa mogłaby non stop ruszać buzia. I też tak jak ma niedoczynność tarczycy i krew mnie zalewa słysząc: oj tam, tabletkę się weźmie i będzie dobrze.

Byliśmy dziś na trzygodzinnym spacerze w górach. Pogoda cudowna. Mnóstwo słońca. A po obiedzie jeszcze zaliczylismy trening crossowy.

menu:
    Ś: omlet z winogronem i orzechami
    II: jabłko i słonecznik prazony (po drodze sobie dlubalismy)
    O: 6 pierogów ruskich (teściowa karmila)
    P: Gruszka
    K: 2 jajka na miękko + 3 pomidory + 4 plastry szynki

Sport:
    1. Spacer po górach
    ------------------------------------
    1. 10 kółek truchtem dookoła hali + rozgrzewka
    2. główny trening crossowy + ABS
    3. 6 minut bieżnia

Także to byłoby na tyle, a jutro siłownia na 06:00 A.M.

Gloria, używam budyniu bez cukru. Jak już powiedziałam, nie slodze niczego.
    Dla mnie ksylitol, słodzik, stawia to cukier, więc nie używam. Sporadycznie (bardzo rzadko) jak już muszę to używam syropu z agawy, syropu klonowego, bo one mają niski indeks glikemiczny i nie podnoszą w szybkim tempie poziomu cukru.
    mufinka0 lubi to.
    Moje żale i frustracje.

babbity jest nieaktywny Znany na forum

sport z rana jest lepszy od kawy
    Groooooszek lubi to.

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

Cytat Zamieszczone przez Groooooszek Zobacz posta
    Mam wrażenie, że moja teściowa mogłaby non stop ruszać buzia. I też tak jak ma niedoczynność tarczycy i krew mnie zalewa słysząc: oj tam, tabletkę się weźmie i będzie dobrze.
    Teściowe już tak mają, że lubią gotować i zapraszać na obiadki. Jest to miłe, ale wiadomo, że nie wszystko się zje i wtedy można być źle zrozumianym.
    Ja staram się nie namawiać nikogo do jedzenia jak mi ktoś mówi, że już się najadł (często to oznacza, że czegoś tam nie chce). Oczywiście jak się siedzi cały dzień w kuchni a potem przychodzą i wybrzydzają to też za miłe nie jest, ale trzeba dać sobie na luz
    Cytat Zamieszczone przez Groooooszek Zobacz posta
    ak już powiedziałam, nie slodze niczego.
    Dla mnie ksylitol, słodzik, stawia to cukier, więc nie używam. Sporadycznie (bardzo rzadko) jak już muszę to używam syropu z agawy, syropu klonowego, bo one mają niski indeks glikemiczny i nie podnoszą w szybkim tempie poziomu cukru.
    Już wiem jakie jest twoje podejście do słodzenia
    Groooooszek lubi to.

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar Groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Wpisy na blogu
    1

Muffin, po prostu do mnie nie przemawia to, że ktoś mi mówi, że jest na diecie i zamiast cukru używa slodzikow... Cukier to cukier i tyle. Zresztą, aspartam, który jest rakotowrczy to nie, dziękuję. Ksylitol, który w nadmiarze powoduje biegunkę... No słabo
    Takie moje zdanie.

Po za tym mamy owoce, które mają glukoze, sacharoze, maltoze... Więc po co dosladzac?
    Moje żale i frustracje.

Awatar waszka
    waszka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Ursynów / Kołbiel
    Wpisy na blogu
    1

Ja słodzę nie używam aspartamu (rakotwórczy) stewii ( nie dobre) syropu z agawy (drogie)
    za to mam miód, zwykły cukier w małych ilościach i ksylitol, też nie dużo. mam zamiar wypróbować też Erytrytol
    Bo uważam, ze wszystko (większość) jest dla ludzi, byle z umiarem
    mufinka0 and GloriaDei89 like this.
    Jestem tutaj: Surrender
    72.1-->-- 65,9-->57
    obecnie spadło 5,1kg. do końca zostało 8kg
    BMI: 25,53 - Nadwaga. 1,65 kg do wagi prawidłowiej

Strona 75 z 149 PierwszyPierwszy ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów