Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
Like Tree8Lubią to

Wątek: ,,Zbudziłam się i mam nowy plan....chce stworzyć na nowo swój świat...,,

Awatar Stella9
    Stella9 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie ,,Zbudziłam się i mam nowy plan....chce stworzyć na nowo swój świat...,,

,,CHCĘ BYĆ KOBIETĄ Z MOICH SNÓW...,,
    Szczuplejszą o 20 kg taką jaką byłam kiedyś jak tu pisałam i wydawało mi się że jeszcze nie jestem doskonała...
    Teraz wydaje mi się że akceptowałam już wtedy siebie...teraz tak nie jest...nigdy nie przezwyczaiłam się do swojej wagi i figury chociaż trwam w niej już kilka lat...
    Jedyny sukces to to że nie palę już 7 lat ,ale nie pozbyłam się efektów ubocznych czyli kg które wtedy mi przybyły...
    Wracam tu po wielu latach z nadzieją ,że może z Wam będę bardziej konsekwentna w działaniu...
    Od roku prowadzę bardziej intensywny tryb życia...basen ,rower a teraz doszła siłownia...
    Mam małe sukcesy i wiarę ,że teraz jest ten czas i nie chce go zmarnować...
    Mam nadzieję ,że z Wami będzie mi łatwiej...
    Wklejony wpis z dieta pl...nie wiedziałam ,że forum jest przeniesione...
    Dowiedziałąm się, że jest tu parę znajomych dziewczyn sprzed lat :-) miło będzie wrócić i poczuć ta atmosferę wspierania się i kibicowania :-)

Ostatnio edytowane przez Stella9 ; 17-11-2015 o 16:26
    waszka, Jolinkaa and Tysiiaaa like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Domyślnie Odp: ,,Zbudziłam się i mam nowy plan....chce stworzyć na nowo swój świat...,,

No i jesteś Stello

Jakbyśmy dzisiaj nie "spotkały",to nawet byś nie wiedziała,ze nas tu z całym inwentarzem przerzucili
    gratuluję Ci rzucenia palenia,bo kurzyłaś jak smok...a raczej smoczyca
    Dobrze,że chcesz znowu o siebie powalczyć-będę mocno kciuki trzymać.Ruch już jest-teraz jeść zdrowo i ograniczyć porcje ilościowo,a będzie dobrzeBędziesz stosować konkretną dietę,czy mż?

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Domyślnie Odp: ,,Zbudziłam się i mam nowy plan....chce stworzyć na nowo swój świat...,,

Wysłałam Ci zaproszenie do znajomych i chciałam wysłać prywatną wiadomość,ale nie masz ustawionej takiej opcji.

Tysiiaaa jest nieaktywny Znany na forum

hej hej helouuu.. witam kochaana i obiecuję wspierać motywować kibicować...
    fajki - super że nie palisz iiii ja też rzuciłam w lutym będzie dwa lata i wiesz co? też najbardziej z tego zadowolona jestem..;D
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Stella9
    Mieszka w
    Warszawa

Wczoraj miałam plan iść wieczorem na zajęcia na siłowni niestety tak bolała mnie szyja ze wzięłam leki i przespałam 3 godziny....
    Dziś rano znów leń mnie ogarnął ale pomału się podnoszę...
    Plan na dziś?rower orbitrek steper i ćwiczenia na mięśnie nóg...
    Jestem świeżo po anginie więc nie wiem ile dam radę zrobić ,ale muszę pomału się rozruszać...
    Myślę właśnie nad dietą czy ma to być coś konkretnego czy sama będę sobie organizować posiłki..
    Czytając forum przypomniałam sobie o diecie Smacznie Dopasowanej z ****** może warto pomyśleć o niej może łatwiej by mi było jakbym miała zaplanowane jedzenie...
    Kiedyś ją stosowałam i byłam zadowolona...
    Muszę popracować nad motywacją i systematycznie ćwiczyć..
    Już się przekonałam co daje sport i nie zrezygnuje z niego nawet wtedy kiedy lenistwo mnie ogarnia...
    Więc zbieram się na siłownie...

Jolinkaa and Tysiiaaa like this.

Awatar gaja81
    gaja81 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Trzcianka

Stella wspaniale, że wplatasz aktywność fizyczną w swoje plany
    Ja pamiętam jak kiedys byłam mega leniem w tym temacie, nienawidziłam ruchu :P A teraz? Po prostu muszę bo inaczej mnie "nosi" i źle sie czuję.

Awatar awi
    awi
    awi jest nieaktywny Znany na forum

Witam Stello
    fajnie ze jesteś i ze walczysz o siebie
    za pierwsze 10 kg
    za rzucone faje
    za to ze myślisz o sobie i walczysz o swoje zdrowie
    wielkie gratulki.

Ja sie przymierzam.. ale ciezko mi wyjść z tego w czym teraz tkwię.. ale ogarnę to. Muszę.
    Jolinkaa lubi to.
    cel wakacyjny

tu piszę ja

Awatar Linkinka_Becia
    Linkinka_Becia jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Stella9 Zobacz posta
    Jedyny sukces to to że nie palę już 7 lat
    Brawo!!!! To ogromny sukces, jestem z Ciebie dumna A co do odchudzania... Trzymam kciuki i życzę powodzenia
    Cytat Zamieszczone przez gaja81 Zobacz posta
    Ja pamiętam jak kiedys byłam mega leniem w tym temacie, nienawidziłam ruchu :P A teraz? Po prostu muszę bo inaczej mnie "nosi" i źle sie czuję.
    U mnie było tak samo

Tysiiaaa jest nieaktywny Znany na forum

ćwiczenia...jej ja to taka anty aktywna zawsze byłam ale powiedziałam sobie dość...
    wiem że bez tego nic nie osiągnę..więc zaczęlłam,orbi jest i też pomykam.. i uwaga - na wiosne zaczynam biegać postanowione ot tak! tylko najpierw musze troche siebie zrzucić żeby krzywdy sobie nie zrobić.

Awatar Stella9
    Mieszka w
    Warszawa

Witajcie
    Ja odkąd zaczełam jezdzić na rowerze stacjonarnym mam dużo lepszą kondycję i figurę pomimo mojej nadwagi...
    W centymetrach schudłam dużo więcej niż w kg więc zachęcam do rowerka bo ja już wiem jak to działa
    Chodziłam również na basen ,teraz zaniedbałam i widzę już że bez tego jest kiepsko...
    Muszę nad tym popracować...
    Dziś mam dostać dietę smacznie dopasowaną wykupiłam na 2 miesiące zobaczymy czy dam radę się pilnować...spróbować warto..

gaja ja wiem ,że to bardzo wciąga najgorzej jak się zrobi przestój

awi wracaj tu na dietkę będzie Tobie łatwiej

Becia dziękuje z fajkami nie był łatwo ale dałam radę i też jestem dumna z siebie

Tysiiaaa trzeba uważać na kolana ,żeby sobie krzywdy nie zrobić...ja mam zamiar do wiosny nauczyć się jazdy na rolkach...hmhnm...

Miłego dnia Kobietki
    Tysiiaaa lubi to.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów