Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Niemrawe początki

Awatar Missmisty
    Missmisty jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Angry Niemrawe początki - dieta 5:2

Podchodziłam do diety już pare razy - niestety jak zwykle znów wróciły moje kilogramy po roku, półtora..
    Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu jak odnalazłam tę stronę okazało się, że już tutaj byłam, miałam konto, nawet parę postów Ale wole tam nie wchodzić. Zacznę jeszcze raz. Bo życie też zaczęłam od nowa Od pół roku mieszkam w Trójmieście - a jestem z Łodzi. Mam nowe życie, nową pracę, wspaniałego faceta już tego na zawsze. Chce jeszcze odzyskać swoje lepsze ciało - i znów muszę się zebrać i schudnąć.
    Powiem szczerze - nienawidzę tego. Tyle czasu na gotowanie, tyle razy człowiek musi mówić sobie nie, jeść nie tyle ile chce, pilnować się na każdym kroku. Walczyć z sobą żeby iść się*trochę*poruszać. Owszem.. z czasem przyzwyczajam się, jestem z siebie tak dumna jak osiągam efekty. Ale wystarczy, że przestanę się ruszać na 2-3 tygodnie, że zjem pare razy coś*nie odpowiedniego, kawałek pizzy, zwykły obiad z ziemniakami i schabowym i wszystko się wali - kilogramy wracają w tempie ekspresowym. 3 miesięczne męki potrafią wrócić w byle miesiąc.
    Sama nie wiem co ze mną nie tak, pewnie metabolizm mam fatalny i całe życie bez sportu takie efekty daje.
    Kiedy to takie niesprawiedliwe, że niektórzy mogą jeść ile chcą, prykać w kanapę i wyglądają normalnie ;_;

Eh.. no nic, zaczynam jeszcze raz.

Dzień dobry!

Ostatnio edytowane przez Missmisty ; 27-06-2016 o 07:56

FitDroga jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Niemrawe początki

DZień dobry witam się i kciuki trzymam i mam nadizeję, że dzień dzisiejszy i wczorajszy pięknie dietkowo zagospodarowany pisz koniecnzie dużo i często, to mocno motywuje, ja jak tylko znikam z forum an kilka dni to zawsz ejakiś grzeszek się trafi.

Awatar Missmisty
    Mieszka w
    Łódź

Oh, jednak ktoś zajrzał O ile pisanie może motywować o tyle brak reakcji i pusty wątek demotywuje mocno. Chyba dlatego opuściłam to forum ostatnio.. ale może tym razem będzie lepiej ?

Niestety na początek drogi już kłody.. wczoraj wrócił mój piekielny ból nerki - jak na złość gdy dziś umówiłam się ze znajomą na cycling :/
    Jedzenie znośne, nie mogę powiedzieć, że zaczęłam dietą wielkiego kalibru tym bardziej, że w weekend odwiedziłam "teściów" ale wybierałam jedzenia mniej i niesmażone
    Wczoraj i dziś wyjadałam resztki z lodówki i resztki obiadu wyniesionego w weekend. Jutro pora na zakupy kupić już rzeczy pod kątem diety. Hm.. tylko co.

Kasia_Katarzyna jest nieaktywny Nowy na forum

Cześć,

Ja też tu nowa, powodzenia życzę!

Kasia

Awatar Missmisty
    Mieszka w
    Łódź

Cześć Powodzenie się przyda. Ostatni tydzień nie zrobiłam nic w stronę*diety poza leżeniem i dołowaniem się jaką leniwą kluską jestem.. .
    Dzisiaj mnie coś tknęło zerknąć jeszcze raz w internet i poszukać inspiracji. Myślę, że mogę uznać za postęp to, że wybrałam dietę. Tym razem spróbuję tzw. 5:2. Chude dni - środa i czwartek.
    Jutro odpada bo ulepiłam pierogi i by się zmarnowały..

Awatar kolorowaankaa
    kolorowaankaa jest nieaktywny Nowy na forum

Hej, dziś przypadkiem odnalazłam to forum przez słynny portal społecznościowy :P
    Kiedyś byłam typową `fit girl`, teraz jest mi do niej daleko. Mam rozstępy od pośladków po uda, jednak zaczynam z tym walczyć, dziś pierwszy dzień diety, bez ćwiczeń niestety. Życzę powodzenia, musimy zmienić swoje życie na zawsze Mam nadzieje, że po takich zmianach w Twoim życiu, będzie Ci łatwiej niż zwykle.

Powodzenia!

Awatar Missmisty
    Mieszka w
    Łódź

Dziękuje Na pewno będzie łatwiej ! Teraz chodzę ciągle zła na siebie, a pod nogami plącze mi się moja samoocena ^^

Dzisiaj pierwszy dzień postny! Uh zobaczymy czy uda mi się wytrwać, niby 1 raz najgorszy Jak na razie 240 kalorii śniadaniowe zaliczone. Reszta do skonsumowania pod wieczór po pracy.

Kasia_Katarzyna jest nieaktywny Nowy na forum

Pierwszy raz słysze o tej diecie, na czym ona polega? Jak wygląda Twój jadłospis?

Na motywację bardzo lubię portal motywujemy24

Awatar Missmisty
    Mieszka w
    Łódź

Dieta polega na ograniczaniu kalorii mocno przez dwa dni w tygodniu, przez resztę jesz właściwie co chcesz - ale rozsądnie. Dlatego też nazywana jest też dietą postną, tutaj masz jakiś tam opis
    Poczytałam sporo o niej, posłuchałam wywiadów. Podobno bardzo dobra dla zdrowia. Myślę, że uda mi się*dopasować

Awatar Missmisty
    Mieszka w
    Łódź

Udało mi się przetrwać post pierwszy, dzisiaj leci post drugi.
    Chyba będzie łatwiej - w ten nieludzki gorąc nawet nie chce mi się*patrzeć na jedzenie!

Litoościii.. powietrzaaa...

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów