Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
Like Tree1Lubią to

Wątek: Basta! Czas się pozbyć tego ciasta!

Kasia_Katarzyna jest nieaktywny Nowy na forum

Exclamation Basta! Czas się pozbyć tego ciasta!

Cześć,

Jestem tu nowa, mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do siebie.
    Mam na imię Kasia, w tym roku stuknęło mi 30 lat i dziś na wadze ujrzałam 90 kg! Koniec tego! Czas zmienić się z kluseczki z laseczkę

Dieta jeszcze ściśle nie zdefiniowana, ma być zdrowo Torba na siłownię spakowana, w bagażniku auta, po pracy jadę odnowić karnet
    juemka lubi to.

Awatar Missmisty
    Missmisty jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: Basta! Czas się pozbyć tego ciasta!

Hej,
    Dzięki za odwiedziny u mnie Wpadam z re-wizytą. Karnet odnowiony ? Ja trzymam kartę multisport od pół roku a użyłam ją całe 2 razy.. ;_;

Cytat Zamieszczone przez Missmisty Zobacz posta
    Hej,
    Dzięki za odwiedziny u mnie Wpadam z re-wizytą. Karnet odnowiony ? Ja trzymam kartę multisport od pół roku a użyłam ją całe 2 razy.. ;_;
    Odnowiony, tylko dziady podrożały

Multisporta miałam rok temu, ale jako osoba towarzysząca (wiec taki tani nie był). Tak od lutego do maja chodziłam bardzo regularnie, potem trochę problemów ze zdrowiem i tak się rozeszło.

Wróciłam na siłownię w grudniu, dwa miesiące chodziłam a potem trochę problemów rodzinnych i czas pochłonęła opieka nad babcia a nie siłownia.

Ale wczoraj pierwszy trening po przerwie zaliczony

Jak masz multisporta to korzystaj!

Awatar Missmisty
    Mieszka w
    Łódź

Korzystaj, korzystaj - łatwo się mówi! Ale trzeba się jeszcze zebrać i wyjść*z domu to już nie takie proste ._. bo sam trening jakoś przeżyję
    Jak postępy ?

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Dzień dobry !
    Witamy kolejną odważną kobietkę, która postanowiła powiedzieć tłuszczykowi stop i to definitywnie !
    Po pierwsze, już na wstępie gratulacje, że się zdecydowałaś, bo to już pierwszy krok do sukcesu
    Co do diety, śmiało pisz nam tutaj co i ile przykładowo zjadasz w ciągu dnia. Opierasz się na liczeniu kalorii, albo jakichś konkretnych założeniach, czy raczej tak na początek mniej i zdrowiej ? Wydaje mi się, że takie mniej i zdrowiej, będzie na start najodpowiedniejsze, to dobra droga, by powoli wprowadzać do swojego życia zmiany i lepsze nawyki żywieniowe Super, że zdecydowałaś się na siłownię. będziesz ćwiczyć pod okiem trenera, na zajęciach grupowych, czy raczej indywidualnie ? Powiem ci, że moim zdaniem tutaj nie ma jedynej słusznej drogi, bo znam kobietki, które lubią ćwiczyć tylko i wyłącznie w dużej grupie, niektóre czują się najbezpieczniej, gdy czuwa nad nimi trener personalny, a ja na przykład jestem taka Zosia-samosia, bo sama wymyślam sobie treningi i ćwiczenia, czasami tylko radząc się instruktorki
    Ja mam za sobą spadek ze 110, na 65 kilo. Mam swoją historię i swój sukces, którym teraz chętnie dzielę się z innymi, bo wiem, jakie to ważne dawać wsparcie i jakąś inspirację. Wpadnij czasem na mój wątek, o tutaj
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ja będę wpadać do Ciebie, by zobaczyć, jak Ci idzie, wesprzeć, czasem pocieszyć, czy doradzić.
    Trzymam kciuki za jak najlepszą formę i szybki spadek kilogramów. Do boju zatem !

Missmisty - bo to siedzi w głowie niestety. W praktyce to jedynie podnieść tyłek z kanapy, spakować torbe i wyjść z domu Oby w końcu Ci się udało bo warto

ewelinawarchol - póki co stawiam na zdrowszą dietę i częstsze posiłki. Ja mam wrażenie, że dużo nie jem, ale moim problemem jest to, że jem śniadanie koło 6:30, potem obiad koło 12:30 i czasami do wieczora już nic -a to nie jest dobre. Pewnie nie wprowadzę 5 posiłków od razu, ale powoli będę dodawać po jednym.

ćwiczyć będę indywidualnie. Siłownia to dla mnie nie jest nowość, kiedyś chodziłam regularnie, jednak dużo rzeczy sprawiło, że musiałam przestać. Teraz czas najwyższy wrócić. Zajęcia grupowe są nie dla mnie (kiedyś miałam poważną kontuzję kolana i operację na nie, więc wszelkie skakanie itp. odpada, a przynajmniej teraz przy mojej wadze). Póki co ćwiczę sama

Masz rewelacyjny spadek, toż to prawie połowa mniej! Gratuluję! Poczytam sobie w międzyczasie Twój wątek.

Mój wczorajszy jadłospis:

Ś: żytnia bułka (dość spora) z sałatą, wędliną, pomidorem i cebulką
    0: duszony filet z kurczaka z marchewką, groszkiem (ale nie na gęsto), buraczki, malosolny, młode ziemniaczki
    K: bób

Awatar juemka
    juemka jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    15

Przychodzę z rewizytą.
    Będę wspierać - mamy prawie tyle samo do zrzucenia....

Awatar Missmisty
    Mieszka w
    Łódź

Jak Ci idzie Kasiu?

Bye Graso jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    1

Cytat Zamieszczone przez Kasia_Katarzyna Zobacz posta

ewelinawarchol - póki co stawiam na zdrowszą dietę i częstsze posiłki. Ja mam wrażenie, że dużo nie jem, ale moim problemem jest to, że jem śniadanie koło 6:30, potem obiad koło 12:30 i czasami do wieczora już nic -a to nie jest dobre. Pewnie nie wprowadzę 5 posiłków od razu, ale powoli będę dodawać po jednym.

ćwiczyć będę indywidualnie. Siłownia to dla mnie nie jest nowość, kiedyś chodziłam regularnie, jednak dużo rzeczy sprawiło, że musiałam przestać. Teraz czas najwyższy wrócić. Zajęcia grupowe są nie dla mnie (kiedyś miałam poważną kontuzję kolana i operację na nie, więc wszelkie skakanie itp. odpada, a przynajmniej teraz przy mojej wadze). Póki co ćwiczę sama
    Hej, hej. Życzę wytrwałości i powodzenia!

Wiem jak ciężko zmienić nawyk i zacząć regularnie jeść. U mnie to chyba stanowi największy problem. Teraz kiedy przez wakacje będe miała znacznie mniej zajęć, jestem w stanie jakoś to ogarnąć, ale w trakcie roku szkolnego wyglądało to tak, że prawie cały dzień się głodziłam, gotować zaczynałam dopiero po powrocie z pracy, czyli 20/21 - i jadłam duuuuużo na noc.
    Faktycznie lepiej funkcjonuję kiedy jem coś częściej, ale od września naprawdę ciężko będzie mi zachować tę regularność.

Trochę zazdroszczę Ci tej siłowni - ważę znacznie więcej od Ciebie i stąd miałabym wielki problem żeby się przełamać i zapisać na siłownie. Teraz kiedy pogoda dopisuje wprowadziłam intensywne marsze, które z tego co widzę super działają. Mam nadzieję, że jak zrzucę sporą ilość kg, będzie mi łatwiej, nabiorę odwagi i się zapiszę na siłownię

Powodzenia!
    bye-graso.blogspot.com

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Hej Kasiu

Fajnie, że jesteś z nami Jak wizyta na siłowni? Tym razem się nie poddaj, bo fajnie jest złapać taką zajawkę na siłownię
    Ja od kilku lat juz jestem dosłownie uzależniona od siłowni W końcu przyszedł czas i kupiłam trochę sprzętu do siebie do piwnicy i tam ćwiczę, bo szkoda mi juz kaski na comiesięczne wydawanie na karnet Przydałaby mi się jeszcze jakaś bieżnia albo orbitrek, no ale to już wydatek większego rzędu więc jak na razie to nici z tego

Ja również będę wpadać tu do Ciebie częściej i wspierać w diecie i treningach

Powodzeni, trzymam kciuki i życzę udanego tygodnia !
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów