Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Kontynuacja odchudzania

Tetka jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Kontynuacja odchudzania

Witajcie - jestem 24 letnia mamą już prawie 3 latka . Od niedawna wzięłam się za zrzucanie balastu po ciążowego i nadprogramowych kilogramów po zachciankach. Jestem po 3 miesiącach diety 1200 kcal - z cateringu z pudełek - 5 posiłków dostarczanych codziennie do domu to było coś ! a teraz czas na samodzielne gotowanie, ciężko było zebrać mi się do planowania posiłków więc postawiłam na wizytę ( internetową) u dietetyka w celu ustalenia menu, dodatkowo z ciekawością zdecydowałam się na wypróbowanie suplementu diety Trizer, dziś złożyłam zamówienie, wypełniłam ankiete i czekam z niecierpliwością. Na poprzedniej diecie schudłam - 12 kg , do celu jakieś 20 kg . Mam takie małe motto :
    "Nigdy nie rezygnuj z celu - tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu, czas i tak upłynie " !

Domyślnie Odp: Kontynuacja odchudzania

Weekend przeleciał poza wifi z małym chorowitkiem. Dzisiaj rano dostałam tabletki trizer - skład zapowiada się interesująco, ładne opakownie, tabletki podłużne bez problemowe w połykaniu. Zalecenie - brać 3 razy dziennie przed śniadaniem, obiadem i kolacją z pół godzinną przerwą i popijać dużą ilością wody. Mój plan na 3-5 dni to totalny detox na oczyszczenie organizmu - rezygnacja z kawy, pieczywa, mięsa, słodyczy etc ... same owoce i warzywa. Dzień zaczęłam koktailem z banana i grejfruta, potem domowa zupka pomidorowa, sałatka owocowa, zupka kalafiorowa i na kolacje będzie jakiś ogóreczek. Nie mogę się doczekać diety Trizerowej ... na pewno chętnie o niej opowiem

Pofalowana jest nieaktywny Znany na forum

Hej
    Witaj na forum. Udzielaj się koniecznie jak najczęściej, to bardzo motywuje do działania. Z resztą, dużo tutaj dziewczyn, które chętnie wspierają i dzielą się doświadczeniami.
    Ile masz posiłków w diecie ? I jaka kaloryczność? Włączasz do diety jakąś aktywność fizyczną? Jak dużo chcesz jeszcze schudnąć?

Dzisiejszy dzień był z dużym parciem na słodycze, ale udało się wytrwać, natomiast bez kawy ciężko więc wypiłam inkę - rozum oszukany - detox nie złamany, Tabletki Trizer już łykam, skutków ubocznych nie odczuwam a na dietę oczekuję z niecierpliwością.

Lato w pełni a w moim menu codziennym arbuz i cukinia - dzisiaj faszerowana warzywami i mięsem. Po kilku dniach brania Trizer nie odczuwam skutków ubocznych, mam wrażenie, że nie potrzebuję, aż tyle jedzenia co wcześniej. Od poniedziałku zacznę z Trizerową dietą

Weekend pełen wrażeń i 3 urodziny syna - tak , tak dalej zrzucam balast " po ciąży " . Mam pierwszy dzień za sobą, zaczęłam owsianką, skończyłam sałatką, od jutra będę Wam dokładniej opowiadac co jem, ale jadłospis jaki dostałam od Trizer bardzo mi się podoba. Jest ok 1500 kcal, 4 posiłki ( zrezygnowałam świadomie z 4 ponieważ nie byłabym w stanie czasowo gotować) Jest kolorowo i zdrowo. Rozmitości na moim talerzu na pewno będzie mi łatwiej przyswoić i opanować. Posiłki są rozpisane wraz z ilością, wagą, podane są wartości odżywacze i ilość kcal. Od września gdy tylko syn pójdzie do przedszkola włączam regularne ćwiczenia, czas na zdrowe nawyki, myślę, że dam rade. Mam cel !

Witaj Pofalowana Tak zamierzam udzielać się, ale nie zawsze warunki na to pozwalają, niemniej jednak dzisiejszy dzień z sukcesem i oparłam sie słodyczom, czuję, że wracam na dobry tor. Mam 4 posiłki w diecie, 1500 kcal, spożywam suplement Trizer . Co do aktywności ani pogoda ani czas nie pozwala ( wiem wymówka) ale włącze od 1 września jak tylko małego poślę do przedszkola na pewno godzinę siłowni podwórkowej dziennie póki pogoda pozwoli i pomyślę o jakimś fitnesie ( chociaż w tym temacie jestem leniuszkiem) ale mam zbyt dużo na brzuchu, musze zacząć ćwiczyć. Jeszcze chcę min 10 - 12 kg, a do wagi książkowej odpowiedniej brakuje mi ok 25 kg ( chociaż nigdy nie miałam książkowej ) Dzisiaj na diecie Trizer jadłam owsiankę z pomarańczami, koktajl warzywny, rybkę pieczoną z ryżem i sałatke warzywną z paluszkami surimii. Było smacznie pożywnie i łatwo w przygotowaniu, mało tego mój 3 latek też chętnie wcinał . a Ty ? jak się odchudzasz, ile brakuje i jaka dieta ?

Kolejny udany dzień, rozpoczęty jajecznicą ze szczypiorkiem a zakończony ciemnym pieczywem z rzodkiewką, na obiad zjadłam faszerowaną pieczoną cukinię z Trizerowej diety byłam sceptycznie nastawiona do zamiany sera w zapiekankach na serek wiejski ale okazał się wspaniały w smaku nawet z piekarnika. Dzisiaj kolejny dzień bez słodyczy, trochę mi ich brakuję ale mam swój cel i muszę go skrupulatnie realizować. Na diecie nie czuje się głodna, posiłki są łatwe w przygotowaniu i smaczne Nie mam okazji się zważyć, ale czuje się lżej

Weekend do najłatwiejszych nie należał, dużo pokus, ale udało się w 70 % pójść zgodnie z dietą. Praktycznie tylko sobotnia noc lekko zakropiona % na zlocie czarownic, niedziela spokojna wręcz delikatna. Wiecie, że odchudzając się z Trizer, należę do grupy wsparcia na fb, możemy ze sobą rozmawiać, opowiadać sobie o swoich zmaganiach i słabościach i wspierać się wzajemnie . To super, że osoby, które wogóle się nie znają a mają tyle wspólnego. Jem zdrowo, wkraczam w dobry rytm, planuję dołożyć ćwiczenia. To na pewno będzie udany tydzień !

Dzisiejszy dzień utwierdził mnie w przekonaniu, że mam więcej energii i wcale nie potrzeba mi do tego kawy, myślę, że trizer tez pobudza. Skutków ubocznych do tej pory nie odczułam, a na wagę wejdę w poniedziałek gdy miną równo dwa tygodnie suplementacji. Dzisiaj ciemny makaron z dodatkiem warzyw i duszonym mięskiem zrobiłam sobie na obiad, rano owocei owsianka a wieczorem ciemne pieczywo i warzywa, powoli przyzwyczajam się do takiego stanu bycia, trzymajcie kciuki

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów