Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Monia gubi zbędne kilogramy

mmoniak5 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Monia gubi zbędne kilogramy

Dzisiaj był naprawdę fajny dzień. Zgrzeszylam jedząc loda. Ale co tam. Koniec wakacji piękna pogoda i rodzinnie wybraliśmy się na lody. I to takie prawdziwe. Mega smaczne. Uważam, że od czasu do czasu można zgrzeszyć, ale z głową!! trzeba wiedzieć jak to potem "odpracować". Ale czuję się tak pełna po tym lodzie, że szok. To mnie tylko upewnia, że mój organizm nie lubi już Niezdrowego jedzenia.
    Dzisiaj na śniadanie jadlam kanapki z szynka, jajkiem i pomidorkiem (mniam, mniam ). Na obiad leczo z kurczakiem, cukinia, papryką i pieczarkami. A. Kolacji brak. No ale tego loda zjadłam. Takie moje grzeszki upewniają mnie w tym, że nie zejdę już z tej drogi na której jestem. Za dużo osiągnęłam. Ale od czasu do czasu można sobie pozwolić na coś mniej zdrowego.

Pogoda dzisiaj super dopisała. Po pracy szybko zjadłam obiad (leczo z wczoraj), popiłam woda i pojechałysmy z mala na ogromny plac zabaw. Tutaj każde dziecko znajdzie coś dla siebie. A ja mogłam chwilę odpocząć na śniadanie dziś owsianka była. A kolacje już tradycyjnie sobie odpuszczę w poniedziałek ważenie i mam nadzieję, że już będzie na minusie 10 kg albo i więcej

Dzisiaj wiem, że jutro na pewno nie zobaczę upragnionych całych 20.kg na minusie. Wiem to bo pofolgowałam sobie trochę w weekend. Ale też wiem, że to szybko oddpracuję jak ja to mowie można sobie powodować, ale trzeba wrócić do normalnego trybu i waga też poleci w dół. Wiem to! takie folgowanie w trakcie może jest mile ale potem mój organizm już się buntuje i Noe czuje się zbyt dobrze. Dobrze czuje się już tylko na diecie. Dzisiaj na śniadanie owsianka, a raczej jej znikoma. Ilość. Bo córka mi zjadła. A. Na obiad ukochana fasolka szparagowa z duszoną piersią kurczaka. Kolacje ominęłam.

To nie był łatwy dzień nie dość, że się nie wyspałam to jeszcze miałam jakiś taki "zjazd". Jakby dół. Wstałam taka pełna, ociężała. Niedobrze mi było. Zle sie czułam cały dzień. To wszystko przez to weekendowe folgowanie widzę jaki to ma negatywny wpływ na mój organizm. Na samej czystej diecie czuje się rewelacyjnie. A po tych grzeszkach to fatalnie. Wręcz okropnie. To mnie tylko upewnia, że dieta to jedyne dobre rozwiązanie. Przy takim folgowaniu może i na chwilę jest miło, ale potem organizm się buntuje i jest źle.
    Na śniadanie zjadłam owsianke z siemieniem lnianym. Bez żadnych owoców. A na obiad kawałek duszone piersi z kurczaka z ogórkami malosolnymi. Kolacje odpuszczam. Zrobiłam dziś też dłuższy spacer. Żeby pozbyć się weekendowego balastu.

Dzisiaj to był kolejny niezbyt dobry dzień. Męczy mnie od kilku dni jakieś chroniczne zmęczenie. Jestem Nie do życia. Mam kilka problemów i w ogóle źle mi samej ze sobą. Pogoda dobra, a ja jak trup. Ale jutro już musi być lepiej. Tak sobie właśnie założyłam. Trzeba przec do przodu i sie nie dać. Zle dni też są po coś. Ale nie wolno q takim stanie tkwić długo bo jest tylko jedno życie i szkoda marnować cenne chwile na doły i smutki. A ja już drugi dzień zmarnowałam.ech. Od jutra tylko pozytywne emocje! Ja dzis na śniadanie kanapki z szynka i pomidorem. A na obiad coś mega pysznego. Coś co jest jak oragazm dla podniebienia chodzi o spagetti z cukini. Po prostu od dziś moja ulubiona fit potrawa!!! nie dość, że tanie, szybkie to jest najsmaczniejsze na świecie. I odkryłam na nowo spagetti, które do tej pory kojarzyło Mk się z czymś "ciezkim". Przepis, z którego zrobilam te super potrawę wklejam ponizej:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Kolacje oczywiście odpuściłam

To nie był już na pewno zły dzień o wiele lepszy niż wczoraj. Ale taki intensywny. Bo od razu po pracy na szybko jadlam obiad a potem bieglam już na zebranie do przedszkola. Moja prawie 4 latka rozpoczęła drugi rok w przedszkolu. Trochę spraw organizacyjnych było później plac zabaw, zakupy i teraz usypiam. Ta moja mała dziewczynkę, ale jest tak podekscytowana, że wiem, że to może być ciężka noc. Ja dzis n śniadanie zjadłam kanapki z białym chudym serem i papryką. Na drugie śniadanie pomarańcz, a na obiad znów pyszne spagetti kolacji brak

1.wrzesnia... Nowy miesiąc i nowe wyzwania. Dzis dopiero poczułam w końcu, że zrzucilam balast z weekendowych grzeszków. Parę chwil rozpusty przed dwa dni a trzeba się tego pozbywać przez kolejne cztery.... Przez to człowiek naprawdę rozumie i docenia to zdrowe odżywianie. Dlatego tak lubię te dietę z Trizera. Nie dość, że czuję się dobrze i lekko to jeszcze chudne. A po tych wszystkich wybrykach to się czułam dosłownie jak trup. Ale też z drugiej strony kto nie lubi czasem zgrzeszyć

1 września to także dzień rozpoczęcia drugiego roku w przedszkolu mojej pociechy. Dzisiaj mimo, że to już właśnie Drugi rok to jak ja odprowadzałam to łza się w oku pojawiła. Ech...
    A moje menu dziś to jajecznica z pomidorem na śniadanie, indyk z jarzynami na obiad, a kolacji brak
    Ostatnio edytowane przez mmoniak5 ; 01-09-2016 o 19:43

Ale to był i ten suchy dziękuję dzisiaj. Z domu wyszłam przed 7 rano, a wróciłam dopiero o 17.30. Teraz to już padnieta jestem moja pociecha już też. Dzisiaj jestem grzeszki mam na sumieniu. W pracy szefowa chciała nam chyba umilić czas i postawiła nam pizze. Zjadlam kawałek. Przyznaję się. I wiem, że od jutra czeka mnie czas żeby to odpracować. I wiem też, że doskonale sobie z tym poradzę. nie będę się już tu wywodzić na temat grzeszków. Bo trzeba za nie potem po prostu pokutowac i tyle. Na śniadanie miałam owsianke. Na obiad można powiedzieć, że pizze. A. Kolacji brak. No tym bardziej że pizza była wcześniej

A ja dzisiaj tak szybciutko bo miałam taka sobotę spotkań ze znajomymi na śniadanie jadlam owsianke z nektaryną. Na obiad jajko sadzone, ziemniaki z koperkiem i brokul a do tego kefir. Mniam!

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów