Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Monia gubi zbędne kilogramy

mmoniak5 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Monia gubi zbędne kilogramy

Witam. Mam na imię. MONIKA. Moja przygoda z odchudzaniem rozpoczęła się około 5 tygodni temu. Za sobą mam już kilka nieudanych prób, ale tym razem postanowiłam, że to już będzie ta właściwa i ostatnia. Za namową swojej koleżanki postanowiłam skorzystać z profesjonalnej diety i dodatkowo suplementu, który skutecznie będzie mi pomagal w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Zdecydowałam się na TRIZER. Po wielu pozytywnych opiniach w necie i po przemianie koleżanki to właśnie w ten suplement postanowiłam się zaopatrzyć. Wszystko szybko zamówiłam przez internet a do suplementu otrzymałam 30dniowa spersonalizowana dietę na podstawie szczegółowej ankiety. Posiłki bardzo proste w przygotowaniu, smaczne i syte. Nie chodziłam glodna, a jedzenie jest naprawdę urozmajcone. Startowalam z waga aż 92 kg. Po pierwszych 4 tygodniach waga wskazywała 87.2 kg. 4 tygodnie przyniosły duże zmiany. Nie tylko spadek wagi ale też i mniejsze obwody. Czuję się o wiele, wiele lepiej. I walczę dalej. Rozpoczęłam kolejny miesiąc z trizerem

Domyślnie Odp: Monia gubi zbędne kilogramy

Nowy Trizer już w domu, ale dalej czekam na nową dietę. Kolejny miesiąc i tak rozpocznę dopiero od poniedziałku bo jestem na urlopie. Wyjechałysmy z córką do naszego domu na wsi, a narzeczony dzielnie robi remont cisza, spokój, świeże powietrze i czego więcej potrzeba!? Jedyny mankament to fakt, że nie ma tu neta. Tzn jest w niektórych tylko miejscach i trzeba biegać z telefonem żeby złapać sieć. Ma to też swoje plusy. W przyszłym roku spędzimy urlop już we troje bo żadnych remontów w planach już nie mamy. Z dietą tu trochę gorzej. Tzn góruje wszystko tak jak mam w rozpisce i jem jak powinnam, ale pozwoliłam sobie wiele razy na zimne piwko. A to na pewno odbiło się i na mojej wadze i na obwodach. Ale grunt to się przyznać przed samym sobą do złego i ruszać pełną parą do przodu już bez żadnych grzeszków. Wagi swojej niestety zapomnialam, ale myślę, że nie będzie tak źle. Od poniedziałku już z grubej rury rozpoczynam drugi miesiąc z Trizerem. A tymczasem lecę przygotować sobie powoli cukinie na obiadek.

Dzisiejszy dzień minął mi pod znakiem pieszych wędrówek, spacerów i kąpieli w basenie. Aura sprzyjała a ja spędziłam z córką wyjątkowo udany dzień. Nie chciało mi się dzisiaj zbytnio gotować dlatego Na śniadanie Jak zwykle owsianka a na obiadek na szybko kurczak z grilla bez skóry a do tego lekka sałatka i brzuch pełny wody mnóstwo wypiłam więc jest ok. Tymczasem lecę usypiac corke i poczytać jej bajki do snu miłego wieczorku!!!!!

1470150627335.jpg
    Ostatnio edytowane przez mmoniak5 ; 11-08-2016 o 20:06

Dzisiaj też czeka mnie dzień pełen zabawy z córką, spacerów i innych rozrywek. To juz nasze ostatnie dni urlopu. Aż żal
    Wciąż czekam na nową Trizerową dietę. A póki co zjadłam owsianke z bananem. Przygotuję na obiad piers z kurczaka z warzywami na patelnię (będzie obiad na 2 dni! ) i lecę na spacer. Miłego dnia!!!!

1469559754753.jpg
    Ostatnio edytowane przez mmoniak5 ; 11-08-2016 o 20:08

Dzisiejsza pogoda zdecydowanie nas nie rozpieszczala. A to właściwie jest ostatni już dzień mojego urlopu dlatego dziś też krótko bo szkoda mi czasu a lecimy Jeszce na spacer. Chcemy wykorzystać każda chwilę. Dzis podarowałam sobie kurczaka z warzywami drugi dzień pod rząd. I zrobiłam coś mega pysznego na obiad z. Mojej trizerowej diety a mianowicie gulasz z indyka z jabłkami. Coś mega!! Nie dość że smaczne to Jeszce zdrowe i dietetyczne!!! Polecam!!!! A teraz. Lecę już spacerować.

Właściwie nie miałam ochoty pisać, ale coś jednak skrobnę. Jeśli mi dzis źle i przykro i boję się. Zle i przykro dlatego, że skończył mi się urlop i beztroski czas, czas z dzieckiem i swawole. A boję się ponieważ ja mam zawsze trudności z przystosowaniem się do nowej rzeczywistości. Jutro wracam do pracy i szczerze mówić ciężko będzie. Nie dość, że pobudka bardzo wcześnie to jeszcze trzeba będzie wpasc w ten cały rytm... Ale może nie będzie tragicznie. Z posiłkami dziś kiepsko bo tylko śniadanie i obiadokolacja wczesny bo już o 12.30 ale potem głód zapilam woda. Jutro czeka mnie ciężki dzień. Idę spać.

1470686534763.jpg
    Ostatnio edytowane przez mmoniak5 ; 11-08-2016 o 20:04

Ja to jestem taka "zdolna", że szok. Chcialam edytować wczorajszy post a w efekcie go skasowałam ale coś mnie wczesniej tknęło i zrobiłam zrzut ekranu. Jutro po prostu ten post przepisze. Bo szkoda mi. Tak się naprodukowałam może akurat przeczyta go ktoś kto zastanawia się nad wyborem diety czy coś. No trudno. Ważne, że mogę go przepisać. A ja dzisiaj na śniadanie kanapeczki z szynka i pomidorem. Potem z racji braku czasu trochę kurczaka z warzywami a na akcje to już białko, oczywiście serek wiejski mój ulubiony
    1470725810779.jpg
    1470769935070.jpg
    Ostatnio edytowane przez mmoniak5 ; 11-08-2016 o 20:03

wczoraj tak bardzo chciałam przepisać wykasowany post, ale musiałam jechać na ostry dyżur okulistyczny diagnoza: zapalenie blaszki nadtwardówkowej. Ból jakiego nie życzę nikomu, a do tego wszystko mnie drażniło, nawet dźwięki, nie mówiąc już o świetle. Jeszcze dzisiaj nie jest zbyt dobrze, ale chciałam się czymś pochwalić. Chciałam pokazać moją przemianę po miesiącu. Może nie jest jakaś spektakularna, ale dla mnie jest ogromnym sukcesem
    Na wadze dziś 84.9 (waga startowa to było aż 92 kg)
    1470906661397.jpg
    1470907103123.jpg

To wszystko nie udałoby się bez Trizera!!!
    Ostatnio edytowane przez mmoniak5 ; 11-08-2016 o 20:06

Długi weekend się rozpoczął więc ruszamy nasza trójka z powrotem do naszego domku na wsi ależ się cieszę liczę, że wrócę jeszcze chudsza dziś był obiad w biegu. Zjadlam na szybko duszoną piers z kurczaka z buraczkami. Życzę wszystkim miłego długiego weekendu.

Wczoraj i dzisiaj to bardzo intensywne rodzinne dni. Pogoda w miarę dopisuje i mamy okazję spędzać wspólny czas na zewnątrz. Dzisiejszy i wczorajszy poranek. Spędziliśmy w lesie. Zebraliśmy sporo grzybów i delektowalismy się cisza w lesie. Z moją dieta wszystko. Ok. Korzystając z. Czasu spędzonego. Na zewnątrz jadlam. Wczoraj obiadek z grilla. Dzis chyba też tam. Zrobię a. Śniadania to tradycyjnie owsianka.
    Ostatnio edytowane przez mmoniak5 ; 15-08-2016 o 20:41

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów