Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Młoda Mama wraca do formy... i potrzebuje wsparcia!

kiniaE jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Młoda Mama wraca do formy... i potrzebuje wsparcia!

Witajcie,
    jak większość z Was moim marzeniem a zarazem celem jest uzyskanie dobrej formy fizycznej, ale też psychicznej.

Kilka lat temu... z jakieś 5-6 schudłam z tym forum ponad 20 kg...

Teraz jestem szczęśliwą mamą... niestety moje kg pociążowe zostały tzn kilka, ale jednak są.

Mam niezbyt ładną skórę na brzuchu.

Dużo czasu zajęło mi zebranie się w sobie... codziennie mówiłam ze w koncu się za siebie zabiorę ostro. jednak kończyło się tylko i wyłącznie na gorącym zapale...
    Mój brzuch jest wystający... tzn nigdy nie byłam extra szczupła, ale wyglądałam lepiej.

Chciałabym wrócić do figury sprzed ciąży, albo mieć jeszcze lepszą....

Mój wróg główny to słodycz!!!!!!!!!
    a 2 to leń...
    niestety same spacery nie wystarczą, a mi sie nie chce ruszyć tyłka, albo ciągle mam wymówki - najczęstsza jest brak czasu.... (albo faktycznie go nie mam...)

dzisiaj z jedzonkiem już lepiej niż wczoraj... nie wciągnełam niczego ze słodyczy tylko kilka śliwek suszonych.

Mam nadzieje ze wytrwam do wieczora, a może poruszam się na kocu wieczorem...

Potrzebuję wsparcia, dlatego tutaj jestem...
    Proszę o pomoc!

Domyślnie Odp: Młoda Mama wraca do formy... i potrzebuje wsparcia!

Witajcie,
    wczoraj poćwiczyłam 20 min mel b abs i klatka piersiowa.
    od dzisiaj planuje zapisywac co zjadam i skończyć z podjadaniem.

pozdrawiam

Witajcie,
    dzisiaj poćwiczone z Mel B 30 min: rozgrzewka, pośladki, ABS, rozciąganie.
    wkradło się niestety kilka ciastek, ale mam nadzieje ze je spaliłam - umyłam 4 okna

i tak sie zastanawiam ćwiczę zazwyczaj po 19 jak dziecko zaśnie, wiec kolacja wypada około 20 a ok 22 chodzę spać, czy nie za pozno jem kolację? czy lepiej nie jesc juz po ćwczeniach?

pozdrawiam

ewaletmego jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    1

WOW nieźle ćwiczysz Podziwiam Powodzenia i pozdrowienia

Witaj,
    musiałabym zabrać się za jakieś aeroby... ale nie wiem... bieganie - póki co jestem za słaba, moja kondycja kwiczy...
    pomyślałam o zumbie, ale niestety nie mam nikogo kto by mi towarzyszył...
    niedawno się przeprowadziliśmy i znam tu zaledwie kilka osób...

Awatar carolll
    carolll jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

udało się kiedyś - uda się i teraz
    trzymam kciuki i będę zaglądać jak sobie radzisz
    fajnie, że Cię zmotywowałam

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Witaj Kinia !
    Wspaniale, ze postanowiłaś się zabrać za siebie i zmienić swoje życie na lepsze, a sylwetkę na szczuplejszą. Bardzo dobrze zaczynasz, super, że chcesz się ruszać. Masz rację, trening aerobowy byłby teraz dla ciebie najlepszy. Poradziłabym ci dwie opcje. Wspominałaś o bieganiu, ale boisz się, że jesteś na top jeszcze zbyt słaba. Możesz zrobić sobie marszobiegi, na początek z o wiele większym odsetkiem marszu, niż biegów Może to być dosłownie minutka biegu, a później marsz, marsz, marsz, aż wyrównasz oddech i później znów minutka biegu. Na początek króciutko. Zacznij, od kilometra, dwóch takim marszobiegiem. Nie forsuj się, zbadaj sobie sama, jaką masz kondycję i na ile twoje ciało ci pozwoli. Te zajęcia fitness to super pomysł ! Hej, nie musisz przecież mieć nikogo do towarzystwa. Sama bądź dla siebie towarzystwem i po prostu idź i spróbuj. O ile to klub fitness z prawdziwego zdarzenia, to instruktorzy na pewno dodadzą ci otuchy, pokażą co i jak i myślę, że polubisz to miejsce, a może z czasem to właśnie tam zawiążesz nowe przyjaźnie ? Powiem ci, że jak ja zaczęłam chodzić na siłownię, to poznałam tam tyle fajnych kobietek, instruktorek i dziewczyn z recepcji i teraz za każdym razem sobie poplotkujemy, zamienimy słówko, i od razu lepiej się ćwiczy w takim towarzystwie Takie zajęcia grupowe bardzo scalają ludzi, a spróbować nic nie szkodzi. Na pewno nikt nie będzie się z ciebie śmiał, przecież właśnie po to są kluby fitness, siłownie i instruktorzy, żeby z ich pomocą poprawiać sobie kondycje i gubić zbędne kilogramy
    Co do kolacji - jest okej. Po ćwiczeniach należy zjeść. Skoro jesz około 20, a idziesz spać po 22, to dwugodzinna przerwa pomiędzy ostatnim posiłkiem, a pójściem spać jest zachowana i jest w porządku Pamiętaj, żeby w porze kolacyjnej jeść jak najwięcej białka i warzyw, a zrezygnować z węglowodanów i tłuszczy Trzymaj się. będę wpadać na twój wątek częściej

Witajcie,
    w weekend niestety nie udało mi się poćwiczyć, ale dużo spacerowaliśmy, więc zawsze coś
    dieta - wczoraj ok, dzisiaj było ciasto...:P ale za to nie zjadłam juz kolacji.

Ewelina, z marszobiegami to dobry pomysł, mam nadzieje że nie padne po 1wszej minucie :P

Carolll, dziękuję bardzo naprawdę motywująco :P

Miłego wieczoru,
    Tutaj mnie znajdziesz:
    http://www.jestemfit.pl/forum/pamiet...-wsparcia.html
    Moja droga:

Awatar carolll
    carolll jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

dzisiaj do mnie nawet nie wchodź bo smutno tam jakoś
    a to Twój początek i ma być power
    zresztą poniedziałki bywają fajne bo to koniec weekendu
    mam nadziej, że trzymasz się swojej drogi
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów