Strona 1 z 194 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1937
Like Tree5Lubią to

Wątek: Ivcia - dziewczyna na piątkę!

Awatar Ivett
    Ivett jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Ivcia - dziewczyna na piątkę!

Witam w nowym wątku.. Mam nadzieję, że wszystko prędzej czy później przyzwyczaję się do tego miejsca.

Dla tych którzy mnie nie znają http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=73751 to jest mój stary wątek, jeśli komuś się chce to gorąco polecam

I jak tam po losowaniu lotto, wielu z Was kupiło kupon? Ja też sie skusiłam i nawet trójeczki nie trafiłam, ale mówi się trudno, poczekam na kolejną kumulację

Z dietą dziś powinno być idealnie, skończyły się słodycze przywiezione z Tunezji, więc nic nie powinno mnie kusić Z ćwiczeniami też wszystko ok, ważenie w niedzielę albo w poniedziałek, więc zobaczymy czy udało zgubić ten nadprogramowy kilogram.

Na weekend jadę do domu, ale zobaczę się tylko z Mamą, bo Tata jedzie na Węgry na F1

No to na zakończenie pozdrawiam wszystkich z nowego forum i żeby nam się dobrze razem motywowało
    Ostatnio edytowane przez Ivett ; 12-08-2008 o 15:23

ChceBycSzczuplutka Guest

Domyślnie

no witka Ivett, dobrze jednak zrobiłam ze załozylam tu nowy watek jak maja stare zamykac i nic nie przenosic ;-)

uzbiera sie stara ekipe i nie zauwazymy tych zmian ...trudno sie przyzwyczaja ale coz bedziemy lamentowac sa gorsze rzeczy na swiecie ;-)

gloor jest Liebe do nas wróci też w niedługim czasie ( mam nadzieje) Martini widzialam tez, tamarek, ivonpik tez mi sie obił o oczy wiec nie łam sie tymi zmianami ...może one okaża sie tymi lepszymi

pochwal pochwal sie wagą warto wiedziec jakie efekty sa

Pozdrowionka:-)

kijanka Guest

Domyślnie

Hej widzę że uciekacie wszystkie na nowe forum. Ja się jeszcze od tego bardzo wzbraniam i powiem szczerze że nie chce mi się zaczynać wszystkiego od nowa. No ale czas pokaże co z tego wyniknie. Pozdrawiam ciepło.

kijanka Guest

Domyślnie

No dobra jestem i ja na nowym forum

CzarnaWampirzyca Guest

Domyślnie

miłego dnia

Awatar Ivett
    Ivett jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie

ChceBycSzczuplutka wiesz coś na temat, że Liebe ma wrócić? Byłoby super.. Eh mam nadzieję, że nowa ekipa też okażę się super i razem damy radę

kijanka fajnie, że jesteś

CzarnaWampirzyca dziękuje i wzajemnie..

Eh ciężko mi się przyzwyczaić, przede wszystkim strasznie kiczowate wydaje mi się to forum, może to kwestia koloru albo czcionki.. Ale nie nastawiam się źle, wszystko się unormuje i zobaczymy jak to będzie ;D

budyniek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Opoczno

Domyślnie

Mam nadzije ze ja tez moge sie dopisac to tej NOWEJ ale fajnej ekipy

Jesi Guest

Domyślnie

CZEŚĆ SŁONECZKO !!!
    WITAM W NOWYM MIEJSCU !!!
    CZAS SIĘ PRZESTAWIĆ NA DOBRE
    MYŚLAŁAM, ŻE NIE BĘDĘ SIĘ TU PAKOWAĆ Z MOIM NOWYM WĄTKIEM, ALE JA PRZECIEŻ ZYĆ BEZ WAS WSZYSTKICH NIE UMIEM

POZDRAWIAM !!!

asq25 Guest

Domyślnie

oj Ivettku i ja sie tu przeniosłam ...cóz..ale wazne ze Wy ejstescie hihih:P

ooo a co tata taki fan F1?????

Henriette Guest

Domyślnie

Witam, Ivett Więc i Ty się przeniosłaś
    Dzisiaj oglądałam fotki mojego kolegi z Tunezji - wyjazd bardzo podobny do Twojego, też Kartagina, też Sahara z dżipami i wielbłądami - aż się zaczęłam zastanawiać, czy razem na wczasy nie wyjechaliście

Strona 1 z 194 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów