Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Walka rozpoczęta......

Awatar kinga83
    kinga83 jest nieaktywny Nowy na forum

Thumbs up Walka rozpoczęta......

Witajcie,
    Moja decyzja co do rozpoczęcia diety razem z Wami była prosta. Nie moge juz na siebie patrzeć. Jestem z tych osób, które na diecie sa całe zycie a systematycznie tyją przez efekt jojo i obżarstwo. Tak musze przyznać jestem uzalezniona od słodyczy i jedzenia na mieście. A powodu braku czasi nie gotuję w domu, a ciepły posiłek lubie zjeść stad prawie codzienne wizyty w restauracjach. Mój dotychczasowy jadłospis:
    Śniadanie-kawa czarna, potem zamiast wyjść do sklepu po coś normalnego do jedzenia przekąska w postaci ciasteczek, orzechów lub suszonych owoców. Wieczorem obiad w knajpie.
    Niby dużo nie jem, ale sposób jedzenia zabija mój organizm.
    Dlatego szukam ratunku na forum. Zmieniam swój sposób jedzenia o 180'. 5 małych regularnych posiłów dziennie, dieta 1000-1200 kcal i basen co rano (kupiłam juz nawet karnet).
    Przy wzroscie 173cm waże 75.4 kg dużo za duzo. Chce ważyć 57 kg. Na schudnięcie daje sobie rok. Do kolejnych wakacji.
    Sukcesywnie będe Was informowała o Swoich sukcesach, błędach wątpliwościach, trzymajcie za mnie kciuki.

Awatar ostojadusz
    ostojadusz jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsk Podlaski

Domyślnie

Witaj.
    Mniejsze i częstsze posiłki połączone ze zwiększoną dawką ruchu przynoszą rezultaty. Najważniejsza jest motywacja oraz przestrzeganie wyznaczonego planu. To świetnie, że już kupiłaś sobie karnet na basen, to duży krok na przód. Teraz tylko musisz wywiązywać się ze swoich postanowień. Wiem, jak ważne jest wsparcie innych, dlatego mam zamiar tutaj zaglądać. Trzymam za ciebie kciuki. Powodzenia.

Awatar kinga83

Domyślnie

Ostojadusz dziekuję Ci bardzo za wsparcie, jest ono dla mnie bardzo ważne. Narazie jestem pełna chęci i motywacji, ale wiadomo ze z czasem zaczyna być pod górę. Dzięki jeszcze raz.

monic jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie

Wytyczne masz odbre, teraz trzeba sie do nich dostosowac ;]
    Basenik super sprawa, bedzie Ci sie chcialo rano poginac na niego, aile razy w tygodniu??
    pozdrawiam

asq25 Guest

Domyślnie

napewno dasz rade ale wszystko powolutku...

no dotychczasowy styl jedzenia był okropny ale czas to zmienic

powodzenia!!

Mag1988 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kielce

Domyślnie

hej Kinga z przyjemnością będę cię dopingować-wiem jak się kiepsko czujesz bo tez mam 173 cm i ważyłam max 74 i nie było mi z tym dobrze...ale to forum dużo daje i tobie na pewno też pomoże!
    pozdrawiam
    Jak mam żyć, gdy Ty masz być,
    Hen, w Niebiosach...
    2 lata...najdługo mamuś:*

Awatar glorybox
    glorybox jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie

Witam Cie, tez uważam że założenia Twojej diety są dobre i najwazniejsze, że nie chcesz schudnąć w pospiechu, tylko racjonalnie rozłożyć gubienie kilogramów, jak pewnie doskonale wiesz szybkie chudnięcie nie popłaca, będę trzymać kciuki za Ciebie. Na pewno dasz rade Pozdrawiam
    What better place than here
    What better time than now

Awatar kinga83

Domyślnie

Witajcie,
    Pierwszy dzień minął i nie było tak żle jak myślałam wogóle nie byłam głodna a wręcz miałam wrażenie że jem duzo wiecej niż wcześniej. Jak weszłam dzisiaj na wagę zobaczyłam 1kg mniej - Jakie to motywujące )

Na basenik niestety dzisiaj nie dotarłam, obawiam sie zę z tym moze być najgorzej. Miałam zamiar chodzić codziennie ale widzę że mój podskurny leń sie nie da tak łatwo. Mam nadzieję ze chociaż 3x w tygodniu dam radę.

Awatar ostojadusz
    ostojadusz jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsk Podlaski

Domyślnie

3 razy w tygodniu, to też coś. Ważne, żeby w ogóle się ruszać, chociaż codzienny ruch jest najlepszy dla diety.
    I już się zważyłaś? Ja staram sie trzymać jak najdalej od wagi, żeby nie zwariować. Inaczej kusiłoby mnie, żeby ważyć się raz po raz i wariowałabym nie widząc rezultatów.
    Gratuluję spadku wagi. Oby tak dalej.

doty22 Guest

Domyślnie

Witam
    Nie jestem tu nowa, na forum jestem od 2 lat...
    Przeczytałam Twój pamiętnik i jestem pełna wątpliwości, czy aby na pewno powinnaś ważyć aż 57 kg... Przy twoim wzroście...
    No, ale tak czyt inaczej zmiana stylu życia i jedzenia jak najbardziej wskazana Będę Ci dopingować I oby na ten basen w końcu Ci się udało dotrzeć choć sama wiem, jak to jest, jak się nie chce... :talking:
    Trzymam kciuki

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni