Strona 1 z 91 1 2 3 11 51 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 908

Wątek: Pozytywny intymnik odchudzaniowy :)

Awatar bogini_odchudzania
    bogini_odchudzania jest nieaktywny Znany na forum

Talking Pozytywny intymnik odchudzaniowy :)

Hej laseczki kochane.

Dla tych, którzy mnie nie znają, a poznać chcą- jestem Ania i odchudzam się 10 lat. Najwyższa waga w życiu 109 kg (a może i więcej), najniższa 56, albo 57. Obecnie od 22 kwietnia 2009 roku schudłam z 96 kg na 69. Ważę się w czwartki. Jem 1600-2000 kcalorii, regularnie się ruszam. Zostało mi 9 kg do celu. Piszę tutaj o wszystkim, o odchudzaniu i o życiu prywatnym- jeżeli komuś się to nie podoba, proszę nie czytać dalej.

Dla tych, którzy mnie znają. Po staremu wszystko, tylko gdzie indziej. .

Taki jakiś marny ten pierwszy post .

To tak na miły początek. Ja na siłowni:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Prawidłowe BMI
    Od samego początku do samego końca : D
    ***Elektrownia myśli pozytywnych ***

zanim zaczniesz odchudzanie

Awatar kaikaa
    kaikaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: Pozytywny intymnik odchudzaniowy :)

hej podoba mi się Twoje podejście do diety, zwłaszcza ten zdrowy przedział kalorii i gratuluję dotychczasowych sukcesów - podziwiam

misiu na siłowni przesłodki pozdrawiam!

Awatar Strega
    Strega jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Oborniki

nie wazne jak dlugo ale efekty sa:P
    ze 109 kg na 69 szal cial:P
    bede zagladac motywowac:P

ladny przedzial kalorycznosci, pewnie ciwczen duzo jakie cwiczenia wykonujesz?

jagodova Guest

wow, schudnąc tyle jedząc 1600-2000 kalorii - trzeba mieć multum cierpliwości! GRATULUJĘ!!

aggaton Guest

Cześć laseczko Oczywiście będę Cię wspierać, bo jakżeby inaczej Dla mnie jesteś mistrzem, taki spadek wagi - szacunek Ale ja Cię kiedyś dogonię, więc miej się na baczności Buziaki :*

Awatar MoniekK
    MoniekK jest nieaktywny Znany na forum

Bogini :****** Cieszę się, ze jesteś...

Awatar swieta666
    swieta666 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

tyle schudnac to faktycznie jestes bogini odchudzania
    1600-2000kcal to takie wychodzenie z diety? czy od poczatku tyle jesz?;]

aa ten filmik super heheh

bede zagladac i trzymam kciuki!

Awatar bogini_odchudzania
    bogini_odchudzania jest nieaktywny Znany na forum

Dzień 25 z 88 - postanowiłam dalej prowadzić swoje odliczanie, a co. Akcja jest pt do wielkanocy prawidłowe BMI.

Hej babeczki, taka jestem zdołowana tymi ostatnimi wydarzeniami, no ale nie chce o tym pisać i do tego wracać.

Dietetycznie dzisiaj tak se- ja mówię, że się domagneziam- 2 paczki orzechów jedne w chrupkowej otoczce, drugie w czekoladzie. No cóż./ Baty for mła. Z ruchu tylko spacerek. Nie mam na nic siły ani ochoty. Dziękuje Wam za wszystkie miłe słowa :*.

Jutro ważenie i aż się boje. Mam nadzieje, że nie będzie znowu 72. Chociaż biorąc pod uwagę moją ostatnią ilość kalorii pochłanianych (limi na najbliższy miesiąc się wyczerpał przez to wesele ). to nie wiem jak będzie.

Chciałam Wam poopisywać jak było na weselu, co było i w ogóle fotoreportaż zrobić, ale mi przeszło i nawet nie mam ochoty. Tyle, że fajnie było. Fotki pewnie i tak wrzucę tylko w prywatny album. Na razie i tak nic z tego, bo aparat się zepsuł, a właściwie ten otworek na kabelek się zepsuł. I nie da się zdjęć zgrać. Trza będzie się rozejrzeć za czytnikiem do kart.

Jutro mam w planach kulig Więc mam nadzieje, że troche się rozerwę i przestanę przeżywać ostatnie wydarzenia.

Witam wszystkie nowe twarze :*.

kaikaa;Dziękuję I zapraszam jak najczęsciej.

Strega;ja myślę sobie że wcale nie tak znowu długo. To w końcu 40 kg, chudnąc zdrowo, czyli około kilosa tygodniowo, to powinno zająć 40 tygodni, czyli 10 miesięcy. A ja od kwietnia schudłam 30kg. Więc uważam, że nawet za szybko.

jagodova;był czas ze chudłam kilo na tydzień, a nawet i 2,5 kg mi leciało (po okresie, jak się ze mnie woda wylewała)- więc w zależności od wagi wyjściowej liczy się limit kaloryczny. Nie każdy musi jeść tysiaka. Po za tym redukować kalorie można na 2 sposoby tak na prawdę- przez niejedzenie ich, przez spalanie (albo aerobami - wiadomo o co chodzi, potrzebne kalory do wysiłku, albo beztlenowymi - budują się mieśnie i zwiększa nam się zapotrzebowanie).

aggaton Ty kobieto patrz na bmi, a nie na wagę . Jesteś dużo wyższa ode mnie, więc już mnie dogoniłaś, czy przegoniłaś. Dzięki, że jesteś :*

MoniekK; A ja się cieszę, że ty jesteś :*

swieta666;teraz już wychodzenie, więc docelowo jest 1800+ 3 razy w tygodniu aeroby (czyli w sumie jakieś 2400 kcal tygodniowo na minus) i dwa razy trening obwodowy na siłowni+ aeroby lub interwały (myślę, że dalsze przynajmniej 1500kcal na minusie).

EDIT AAAA zapomniałabym się pochwalić z udanych łowów, w tesco była promocja i zakupiłam 2 wielkie balsamy z garniera po 11 zł każdy i jestem taka zadowolona z siebie, że aż mi przeszły wszystkie smutki, jak sobie o tym przypomniałam .
    Ostatnio edytowane przez bogini_odchudzania ; 27-01-2010 o 20:42
    Prawidłowe BMI
    Od samego początku do samego końca : D
    ***Elektrownia myśli pozytywnych ***

zanim zaczniesz odchudzanie

matidemi Guest

Witaj Bogini.
    Miło Cię słyszeć, a raczej czytać.
    Baw się dobrze na kuligu, skarbie.
    Ja na ostatnim wybawiłam się niesamowicie , a dupsko jakiś tydzień od kuligu jeszcze mnie bolało .
    Buziole

Awatar Asia_M
    Asia_M jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Mazowsze
    Wpisy na blogu
    10

Cieszę się, że jesteś i że już humor lepszy!!!
    Ja jakoś nie mogę trafić na te niedrogie balsamy z Garniera, ale u siebie w zielarskim kupiłam też całkiem fajne i w miarę tanie
    Udanego kuligu!
    Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów. A czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Raz a dobrze! Jo-jo wykluczone!

Strona 1 z 91 1 2 3 11 51 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów