Strona 1 z 45 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 444

Wątek: Capriciosa & Dukan :) - 22.02.2010

Awatar Capriciosa
    Capriciosa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań

Domyślnie Capriciosa & Dukan :) - 22.02.2010

Moje wszystkie obawy, co do sensowności tej diety i walki o samą siebie zostały rozwiane i mam nadzieje, że nie wrócą.
    Zaczynam zatem walkę o siebie, mam nadzieję, że za kilka miesięcy napiszę Wam, że była to udana walka
    Waga początkowa 115 kg. Dużo za dużo. Na początek mam zamiar zrzucić chociaż 25 i dojść do 90. Potem zobaczymy,co dalej. Ale wyobrażam sobie,że z taką nadwagą z każdym zrzuconym kilogramem będę czuła się lepiej i lżej. I może wreszcie wcisnę się w te wszystkie spodnie, które leżą w szafie...

Jako początkująca na pewno będę miała jeszcze mnóstwo pytań w trakcie trwania diety, dlatego mam ogromną nadzieję, że nie zostawicie mnie z tym wszystkim samej i będziecie wspierać

Dziś pierwszy dzień fazy I, która potrwa 7 dni. Na śniadanie zaplanowana jajecznica z dwóch jajek z odrobiną cebulki (czytałam, że można?) i kawa z mlekiem 0.5 %.

Zatem do dzieła
    Capriciosa i Dukan - 22.02.2010 - Grupy Wsparcia Dieta.pl

faza I - 22.02.2010 - 28.02.2010 - 4 kg
    faza II rozpoczęta 01.03.2010...
    po miesiącu - 6.6 kg mniej

Awatar martek82
    martek82 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

Domyślnie Odp: Capriciosa & Dukan :) - 22.02.2010

Cytat Zamieszczone przez Capriciosa Zobacz posta
    Moje wszystkie obawy, co do sensowności tej diety i walki o samą siebie zostały rozwiane i mam nadzieje, że nie wrócą.
    Zaczynam zatem walkę o siebie, mam nadzieję, że za kilka miesięcy napiszę Wam, że była to udana walka
    Waga początkowa 115 kg. Dużo za dużo. Na początek mam zamiar zrzucić chociaż 25 i dojść do 90. Potem zobaczymy,co dalej. Ale wyobrażam sobie,że z taką nadwagą z każdym zrzuconym kilogramem będę czuła się lepiej i lżej. I może wreszcie wcisnę się w te wszystkie spodnie, które leżą w szafie...

Jako początkująca na pewno będę miała jeszcze mnóstwo pytań w trakcie trwania diety, dlatego mam ogromną nadzieję, że nie zostawicie mnie z tym wszystkim samej i będziecie wspierać

Dziś pierwszy dzień fazy I, która potrwa 7 dni. Na śniadanie zaplanowana jajecznica z dwóch jajek z odrobiną cebulki (czytałam, że można?) i kawa z mlekiem 0.5 %.

Zatem do dzieła
    trzymam mocno kciuki za to ze sie uda
    ani sie nie obejrzysz, a 10 kg zniknie. Tylko nie zapomnij, zeby duuuuuzo pic... pomaga...
    i taka rada: jedz wiecej ryb i miesa niz nabialu... spadki sa szybsze
    bede tu zagladac... pozdrawiam

Awatar Capriciosa
    Mieszka w
    Poznań

na razie jestem po śniadanku i szklance kefiru i wcale nie czuję głodu
    tylko ciągle myślę o jedzeniu
    ale wcale nie o słodyczach, czy innych zakazanych rzeczach, ale raczej o twarożkach

z tym jedzeniem ryb i mięsa będzie kłopot, bo codziennie na pewno nie dam rady zjeść. Wolę jednak serki i jogurty, czy kefiry, ale mam nadzieję, że mimo to waga poleci w dół.

jakiś taki dobry humor mam od rana

magda_black Guest

musisz jesc codziennie mieso w tej diecie a jogurcików i kefirów jak najmniej.
    pozdrawiam i trzymam kciuki

Awatar Capriciosa
    Mieszka w
    Poznań

więc postaram się jeścć mięso na zmianę z rybką, przynajmniej co drugi dzień.
    Gdzie najlepiej dostać serki homo 0 % ? bo obleciałam mnóstwo sklepów i nigdzie nie było. Tak samo z jogurtami, nigdzie nie znalazłam takich całkiem beztłuszczowych...

---------- Wiadomość dodana o 11:39 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:55 ----------

moja kondycja woła o pomstę do nieba, byłam pewna, że dam radę wytrzymać 10 minut ćwiczeń na crosstrainerze, po 5 juz nie mogłam:/

pau_wab91 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lębork

Capriciosa trzymam kciuki kobietko .

Ja wczoraj miałam 1 dzień i też nie miałam na nic sił, byłam na basenie, z wielkim trudem przepłynełam swój cel, wieczorem jeszcze mój Miś wyciągnął mnie na spacer godzinny i ledwo wróciłam do domu, nie wiem czy to przez dietę, czy przez pogodę Damy radę

Unka77 Guest

Witaj...

masz przed soba kilka miesiecy II fazy diety... w tym czasie musisz sie zdrowo odzywiac, zeby chudniecie obeszlo sie bez utraty zdrowia... MUSISZ jesc rozne gatunki mies (drob, wolowine, wartobke) oraz ryby zarowno chude jak i tluste, i tych ostatnich wcale nie malo, a inne owoce morza tez jak najmilej widziane...
    nabial, poza tym zawierajacym kultury bakterii, jest niestety praktycznie bezwatrosciowy... wiec jesli masz problem z miesem, pomysl raczej o innej diecie...

w pierwszych dniach diety nie cwiczymy, m.in. z powodu juz Ci znanego - spadek kondycji...

zycze powodznia
    pozdrawiam

Awatar Capriciosa
    Mieszka w
    Poznań

to nie do końca tak,że mam problem, zwyczajnie nie jestem przyzwyczajona do jedzenia go codziennie. Ale myślę, że co drugi dzień na zmianę z rybka będzie już ok

Unka77 Guest

tylko ze Ty musisz jesc jakies 4 posilki dziennie...

25 kilo, to jakies 5-7 miesiecy diety, a mowisz ze to nie koniec...

opisz swoj przykladowy jadlospis w fazie P

Awatar Capriciosa
    Mieszka w
    Poznań

ale chyba nie wszystkie 4 posiłki muszą składać się z mięsa?

Dzisiaj pierwszy dzien dopiero, więc trudno napisać cały jadłospis, ale do tej pory zjadłam
    - na sniadanie jajecznice z dwóch jajek, szklanke kefiru 0 %, kawe z odrobina mleka
    - drugie śniadanie: 2 placuszki Dukana z chudym twarozkiem
    - obiad: usmazoną bez tłuszczu pierś z kurczka + szklanka kefiru.

może być?

---------- Wiadomość dodana o 13:46 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 13:43 ----------

do tego oczywiście cały czas popijam wodę...

Strona 1 z 45 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów