Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 8 kg do lata Paluszka. Chcę ważyć 51, zaczęłam 22.03.

Awatar Paluszek_89
    Paluszek_89 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie 8 kg do lata Paluszka. Chcę ważyć 51, zaczęłam 22.03.

Witam Was wszystkich.
    Odchudzać zaczęłam się na początku lutego i bardzo dobrze mi szło, jednak zniechęcona niewielkimi efektami łatwo daję się odciągnąć od diety. Prowadzę już bloga i pisanie go bardzo pomaga, ponieważ kontroluję swój jadłospis, myslę jednak że przyda mi się też wsparcie, trochę krytyki i cennych rad.

W lutym ważyłam 61.5kg aktualnie jest to 59kg (ale się waha -na moją korzyść) Mój wzrost to 166cm.
    Mam bardzo szczupłe ramiona i mały biust, mój problem to zdecydowanie niższe partie ciała: dolna część brzucha, pośladki, uda i łydki.

Jeśli chodzi o dietę to już od lutego nie jem białego pieczywa, cukru, słodyczy, ale postanowiłam, że ograniczę węglowodany do minimum. Nawet na warzywa chcę sobie pozwalać tylko 2x dziennie w pierwszych 2tyg diety. Głównie planuję jeść białko i nie przekraczać 1000 kcal.

Mój plan na odchudzanie jest taki:
    do 31 marca - 57kg
    do 15 kwietnia - 55kg
    do 30 kwietnia - 53kg
    W maju i czerwcu planuję stosować dietę stabilizacyjną - jeszcze nie wiem ile takowa powinna zawierać kalorii ale myślę że 1500-1700 i w ciągu tych dwóch miesięcy chciałabym zrzucić jeszcze 2kg.

Myśle, że nie oczekuję cudów i mój plan jest dość realny, jesli nie to sprowadzcie mnie na ziemię

Jeszcze jednym moim problemem są ćwiczenia. raz w tygodniu chodzę na zajęcia stepu 1.5h, poza tym czasami gram w ping-ponga i na tym koniec.. Wiem, że powinnam się w tym poprawić ale niestety brak mi motywacji i pomysłów. Nie wiem co mogłabym robić, ale mam nadzieje ze za cos sie zabiore bo w przeciwnym razie mja dieta bedzie malo sensowna.

---------- Wiadomość dodana o 14:02 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 13:35 ----------

Załączam też kilka swoich zdjęć. Liczę że już niedługo będę mogła porównywac przed i po..

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Paluszek_89
    Paluszek_89 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Odp: 8 kg do lata Paluszka. Chcę ważyć 51, zaczęłam 22.03.

Niedługo minie pierwszy dzień. Chciałam spróbować diety Dukana ale nie jest ona dla mnie. Mimo że mozna jesc ile się chce to ciagle czułam sie głodna a to jedzenie mnie obrzydza.. naprawde. Pewnie jestem mało pomysłowa i nie umiem komponować smacznych posiłków, ale dla mnie to tylko kolejny powod dla ktorego nie powinnam byc na tej diecie.

Dzień 1
    - serek wiejski 3% (120), wędzony łosoś (40), ogórek konserwowy (10) - 170 kcal
    - jogurt naturalny 370g - 225 kcal
    - kefir 250ml ze szczypiorkiem - 140 kcal
    - 3 ugotowane jajka - 240 kcal
    - serek wiejski (120), ogórek kiszony (7) - 127kcal
    - kanapka z żytniego chleba (72) z żółtym serem (70) i papryką (16) - 158 kcal
    - pstrag pieczony w folii (300), warzywa na patelnie (42), 2 ogórki konserwowe (20) - 362 kcal
    - jogurt z owocami - 108 kcal

RAZEM: 1530 kcal

Jestem niezadowolona z tego wyniku. Wiem, że mogłoby być dużo lepiej. Dzisiaj jadłam dosłownie co godzinę, wcześniej na diecie spokojnie robiłam 4 godzinne przerwy. Wolę jednak zbilansowane posiłki i talerz pełen warzyw. W węglowodanach nadal zamierzam się ograniczać, ale nie przesadnie bo szybko zaczyna boleć mnie głowa, a poza tym w diecie potrzebuje błonnika.
    A teraz będę ćwiczyć! Chcę zrobić troszkę brzuszków i jakies ćwiczenia na pośladki. Dzisiaj wazyłam 59.8kg ale wazyłam się w ciągu dnia więc cięzko stwierdzić ile w rzeczywistości, mimo to widok tej liczby dodał mi kopa.

Awatar armida
    armida jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sopot/ Olsztyn
    Wpisy na blogu
    2

Eee... przecież Ty nie masz się z czego odchudzać.
    Chcesz popracować nad sylwetką to ćwicz, ćwicz, ćwicz!

Mięsnie przy tak dużej redukcji kcal z zapotrzebowania Ci się nie ukształtują...
    Mój wątek: Temat rzeka.

Awatar amos
    amos jest nieaktywny Znany na forum

Paluszku ja cie rozumiem. Mam podobna wage i podobna figure. I tez chcialabym troszke zrzucic, dla poprawy wygladu i swojego samopoczucia
    Jednak ja zakladam dluzszy czas dietkowania. Chcialabym do konca marca na 57, a do konca kwietnia 55. Powoli, bez meczenia sie dieta.
    Moze kolejny etap bedzie tez do 50 kg, ale przeznacze na niego kolejne 2 miesiace.
    Tyle, ze ty chyba mlodziutka jestes, wiec szybciej moze ci waga leciec. Ja mam 27 lat i nie oczekuje ze to co sie gromadzilo latami nagle zniknie

Co do twojej dietki - blonnik znajdziesz w otrebach i maja niewiele kalorii. Polecam na sniadanko. Dobrze, ze jesz czesto. Male porcje nie rozciagaja zoladka. Mozesz tez pic przed posilkami wode z cytryna. Mi to pomaga na apetyt.
    https://forum.jestemfit.pl/chce-...e-zyskuje.html
    apetytnafigure blogspot ---> tutaj też walczę

Awatar suslak
    suslak jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Hej Hej!

W ogóle jak zaczęłam czytać Twoje posty to wpadłam na Twoje zdjęcia... Matko i córko! Ogłaszam wszem i wobec, że Ci zazdroszczę figury!
    Ja wczoraj sobie zrobiłam zdjęcia - omg! Wstyd je gdziekolwiek pokazać...

Ale i tak trzymam kciuki, żebyś wyglądała tak jak sobie wymarzysz :* Przecież najważniejsze to jest podobać się sobie

Pozdrowionka
    To ja
    Łork in progress pliz łejt

Uprawnienia umieszczania postów