Strona 11 z 697 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 61 111 511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 6963

Wątek: Odchudzanie przez cale zycie :)

aggaton Guest

Domyślnie Odp: Odchudzanie przez cale zycie :)

Cześć Zosieńko! Oj ja też jestem wściekła na siebie... U mnie powtórka z rozrywki - cały dzień ładnie dietkowałam, a wieczorem rzuciłam się na jedzenie... Aż mi wstyd, bo już mówiłam, że tak ładnie się trzymam, że się nie daję, a tu taka wpadka... No, ale co poradzić, trzeba iść dalej, żeby nie zaprzepaścić tego, co już osiągnięte! Czyli mamy to samo postanowienie - zero podjadania, a ja dodaję swoje zero wieczornego obżerania się! Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Awatar Meluzynkaa
    Meluzynkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    65

Wiecie co, Dziewczyny?
    Mnie się ciągle zdarza podjadanie. Tyle tylko, ze w domu nie ma teraz nic niedozwolonego w lodówce. Nie podjadam więc chipsów (a fe) słodyczy etc.

Awatar gosiamarysia
    gosiamarysia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chełm

No i jak tam Zosiu Twoje dzisiejsze niepodjadanie? Trzymasz się dzielnie?

Awatar zosienka33
    zosienka33 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

Wink Odp: Odchudzanie przez cale zycie :)

Cytat Zamieszczone przez gosiamarysia Zobacz posta
    No i jak tam Zosiu Twoje dzisiejsze niepodjadanie? Trzymasz się dzielnie?
    No jestem jestem Z rana ladnie sie trzymalam, w pracy tez,teraz wrocilam do domu wiec zobaczymy napisze pozniej musze leciec gotowac obiadek dla chlopakow-mielone kotlety
    Dziekuje wszystkim z calego serca ze jetescie ze mna Caluje mocno ZOSIA[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Wiadomość dodana o 15:49 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:46 ----------

Cytat Zamieszczone przez Meluzynkaa Zobacz posta
    Wiecie co, Dziewczyny?
    Mnie się ciągle zdarza podjadanie. Tyle tylko, ze w domu nie ma teraz nic niedozwolonego w lodówce. Nie podjadam więc chipsów (a fe) słodyczy etc.
    Meluzynko u mnie z tym ciezko poniewaz kazdy lubi co innego,a dzieciom slodyczy czy ciastek nie odmowie
    A maz lubi wszystko co tluste bo twierdzi ze najsmaczniejsze,gruby nie jest wiec nie mysli sie odchudzac
    Buziaczki xxx

---------- Wiadomość dodana o 21:02 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:49 ----------

Melduje sie poslusznie grzeczna bylam do konca dnia-45 min na rowerku stacjonarnym przejechalam,jedyny maly grzeszkiem byly 2 male ciasteczka firmy weight watchers.
    Z ruchu byl jeszcze marsz szybki i 2 godzinki porzadnego spaceru nogi mnie bola jak nic juz nie pamietam zeby tak bolaly,no i oczywiscie bieganina po domu non stop.
    Jedzeniowo bylo grzecznie,wypilam duzo herbat ziolowych 2 kawy i 1 litr wody.
    Zaraz ide spac bo jutro do pracy a bedzie ciezko
    Zycze milej nocki Buziaczki pa pa xxxx

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Zosiu, fajnie, że dużo się ruszasz, ja niedawno zaczęłam na stepperku chodzić A 2 ciasteczka przy takiej potężnej dawce ruchu to bardzo mały grzeszek - ładnie go spaliłaś zresztą
    Kolorowych snów

Awatar zosienka33
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

A 2 ciasteczka przy takiej potężnej dawce ruchu to bardzo mały grzeszek - ładnie go spaliłaś zresztą
    Kolorowych snów [/QUOTE]

Dzieki bo juz mialam wyrzuty sumienia ,ze moze nie powinnam ,ale to byly ostatnie dwa wiecej ich nie kupie Chyba ze znowu goscie przyjda
    Tobie rowniez kolorowych snow
    Do jutra pa pa xxx

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Ja przymknęłabym na nie oko
    Do jutra Zosiu! papatki

aggaton Guest

Super Zosieńko, pięknie się trzymałaś, a 2 ciasteczka to żaden grzech Miłej niedzieli!

Awatar zosienka33
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

Thumbs up Odp: Odchudzanie przez cale zycie :)

Hejka Dziewczynki,dzis waga byla laskawa dla Zosi i pokazala 88 kg po kawie i przed toaleta wiec chyba jest ok,czekalam na spadek cale 2 tyg,juz zwatpilam ze kiedys nastapi,ale jest
    Z tad tez dobry humorek
    Dzien dzis upalny ale od 9 -15 niestety spedzilam go w pracy zasuwajac i to bardzo ciezko kiedys przeliczylam moja prace na kcal i wyszlo ich ponad 2000 kcal,a swoja droga to moja praca to gimnastyka w pewnym sensie
    Dzis sama sobie wynagrodzilam ten ciezki i upalny dzien lodzikiem-tylko 204 kcal,ale ogolnie nie przekroczylam 1200 kcal wiec dobrze jest .
    Musze konczyc dzieciaki sie kloca nie ma spokoju
    Buziaki pa pa xxx

Awatar Meluzynkaa
    Meluzynkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    65

Gratulacje Zosieńko, tylko tak dalej
    Nie ma jak spadek na poprawę humoru

Chociaż mnie poprawił dzisiaj humor cytat z innego forum i pozwolę sobie go wkleić

"Żadna z Was nie pomyślała , że może Waszym partnerom właśnie takie się podobacie ?
    Dlatego z Wami są ?

Z innego forum mały cytacik :
    Mocne nogi , mięsista pupa , duży biust , brak zmarszczek i takie wewnętrzne ciepło ...
    i te ciasta , te zapiekanki i lazanie , kolacje przy świecach i bara-bara
    a teraz gdy Ona schudła stała się nerwowa , kłótliwa , jakaś taka koścista , chłodniejsza , ciągle zmarznięta ... , biust jej zmalał ...
    nie ma już kolacji bo Ona nie je przecież , nie ma bara-bara bo jest wykończona ćwiczeniami , nie ma ciast i nie ma słodyczy - są kiełki i ryżowe wafelki !
    "Kości to tylko pies lubi" powtarzam jej ... ale Ona tylko ciągle myśli o swojej wadze , kaloriach , indeksie glikemicznym itd. "

Strona 11 z 697 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 61 111 511 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów