Strona 11 z 25 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 246

Wątek: Dukanie pod rownikiem:)

paprycja21 Guest

Domyślnie Odp: Dukanie pod rownikiem:)

Wow Batavia ile Ty schudlas- 20 kg!!!! Wow niesamowite gratuluje sukcesu !!! pozdrawiam

Awatar Batavia
    Batavia jest nieaktywny Znany na forum

Buziaki kochane*

Wczoraj bylam tak zalatana, ze nie mialam czasu doslownie na nic, do domu zajechalam poznym wieczorem i jedyne o czym marzylam, to byla podusia...

Miedzy innymi musialam psiure odkleszczac u weterynarza (mamy tutaj inwazje kleszczy doslownie...Jakis inny gatunek niz nasz, sa bezpieczne dla ludzi, ze zwierzakami juz nie tak rozowo), pozniej siedziec z wlasna paszczeka 2 h u dentysty, zawiezc tesciowa do kosmetyczki (bo jej sie samochod zepsul), oderbrac ja, zjesc z nia obiad w restauracji, spotkac sie z takim gosciem, ktoremu tlumacze ksiazke, zrobic zakupy i ...sama jeszcze nie wiem co, ale juz mi sie w glowie krecilo od tych zajec

Dzis za to troche spokoju i nareszcie moge doczytac co i jak u Was i poodpisywac...

Zosiku kochany, troche za malo jesz moim zdaniem Zwieksz ilosc mieska i koniecznie jedz otreby! To bardzo wazne - rob sobie placek dukanowski najlepiej.
    Czekam na dalsze relacje.
    Uczucie suchosci i innego posmaku w ustach znika po paru dniach.

Gosiku - niestetyn stanika nie dostalam, ale zalapalam sie na wyprzedaze esprita i edc i ani sie obejrzalam a nabylam: 3 sukienki, spodnie, 3 t-shirty i zakiecik. W sumie nie mialam zamiaru tyle nakupic, ale jakos tak wyszlo
    A staniczki sobie dzisiaj zamowie - siostra mamy przylatuje do nas za 2 tygodnie, wiec mi moze przytaszczyc pare rzeczy

Paprycjo - nie 20 a 19
    I slubny mi powiedzial ostatnio, ze jestem za chudaAle powiedzial to, jak sie przypadkowo zwazylismy u znajomych (kupili sobie w USA taka smieszna, mowiaca wage w kolorze zloto-czerwonym) i jak mu waga wykrzyczala, ze wazy 5 kilo wiecej niz myslal, to sie doslownie wsciekl
    Ale ja tam swoje wiem

Ja dzisiaj mam pieczenie muffinek (uwielbiam je) kakaowych i powoli zastanawiam sie co spakowac, bo przeciez w poniedzialek juz wyjezdzamy na urlopik...

Milego dnia kochane*****

Awatar gosiamarysia
    gosiamarysia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chełm

Xeniu, miłego dnia Ci życzę kochana moja!
    Fajnie, że zakupki się udały, ja też muszę się na jakieś wybrać - nie mam butów na jesień i zimę, jakiś żakiecik by się przydał, bo te co mam to wyglądaja jakby były z większej siostry Aczkolwiek to bardzo cieszy No i staniczek nowy mile widziany, i spodnie! Ach, wypłaty zabraknie na rzeczy "pierwszej potrzeby"!
    Buziaczki!!!

Awatar youtka
    youtka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

To teraz małż idzie na dietę

Miłego dnia dziś (choć u Ciebie to już popołudnie)!

Awatar zosienka33
    zosienka33 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

Witam KOCHANAnie bylo mnie dwa dni,moj Krzys zrobil nam niespodziankowy 2 dniowy wyjazd bylo Super
    Nie martw sie placuszki sobie robie-a raczej zrobilam dwa na dwa dni bo bylismy poza
    domem,wczoraj zjadlam pol kurczaka z rozna-piersi i udko
    -do tego mialam jajka na twardo-2
    -serek wiejski
    -jogurt odtluszczony
    -troche wedlinki wieprzowej,
    -no i placuszek wszamalam na kolacje
    Dzis bylo pododnie czuje sie dobrze ,nie ssie mnie z glodu pije duzo wody i herbatek.
    mam pytanie czy moge pic mleko???Nigdzie nic nie moge znalezc na temat???/Nawet takie 0,5 tluszczu mi nie przeszkadza>>.
    A i niewiem czy dzis nie zawalilam bo zjadlam 2 parowki drobiowe z dodatkiem wieprzowego mieska-czytalam ze wieprzowina jest zakazana
    Co teraz ciagnac dalej -ciagne najwyzej przedluze o 1 dzien.
    Aha wagi nie ubylo a i jakby przybylo-ale wiem ze kilka dni bedzie @wiec moze dlatego-A moj jak zobaczyl ile wczoraj jem zapytal czy dalej jestem dalej na diecie??ha ha
    Troszke mnie cmi glowkaale to moze z braku owocow co???
    Buziaczki zostawiam jutro mam lososia w planach choc za bardzo go nie lubie
    Do jutra ah jak ja Ci zazdroszcze urlopiku:Great:
    Do mojego cale 6 tygodni i tylko do domu
    Ostatnio edytowane przez zosienka33 ; 02-09-2010 o 19:07

Awatar Batavia
    Batavia jest nieaktywny Znany na forum

Piatkowo sie witam****

Gosiu - na zakupy zawsze zabraknie kaski, niezaleznie, ile by sie jej mialo Mam jednak nadzieje, ze upolujesz zaplanowane ciuszki i wkroczysz zadowolona z zycia w jesienne chlody

Zosiku - brawo!!!! Dobrze, ze juz nie ssie i ze wiecej jesz To paradoks - ale na tej diecie tak jest - im wiecej jesz (bialka of course) tym wiecej tracisz na wadze...
    Zastoj u Ciebie pewnie przedmiesiaczkowy, jak dostaniesz @, to na pewno kilosy poleca w dol...
    Mleka nie powinno sie pic zbyt duzo. Odtluszczone smialo mozna pic do kawy/herbaty, niektorzy robia na nim owsianke. Gdzies czytalam, ze nie powinno byc go wiecej niz szklanka mleka.
    U mnie w ogole nie ma mleka odtluszczonego, od poczatku do kawy uzywam 5% i jest ok
    Bol glowy to pewnie reakcja organizmu na inny rodzaj pokarmu...
    Mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie***
    Szkoda, ze nie lubisz lososia - ja za nim przepadam
    W 2 fazie mozesz sobie piec buleczki w zamian placuszkiw, smakuja superacko

Dzisiaj mam w planach salon - lapki i odnoza trzeba sobie zrobic pieknie, zeby sie jakos na urlopie prezentowac Wczorajszy wieczor poswiecilam odgruzowywaniu szafy - 3 spore worki sie uzbieraly, nie wiedzialam nawet, ze tyle mam za duzych ciuchow

Milego dnia zycze

---------- Wiadomość dodana o 10:56 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:29 ----------

Acha -Youtka -moj maz nigdy nie da sie zagonic na zadna dieteWg niego to nieziemska glupota...
    Pewnie bedzie wiecej cwiczyl i moze uda mu sie zrzucic to, co sobie zafundowal pozerajac co wieczor torby orzeszkow i nnych chrupaczy

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Xeniu, pewnie, że miałaś w szafie dużo za dużych ciuchów, bo teraz to taka laska z Ciebie, że szok! U mnie też taki remanent w szafie by się przydał - jest w niej pełno za dużych ciuchów, ale tak szkoda mi ich wyrzucać, bo niektóre bardzo lubiłam! O jednych spodniach to nawet myślę by zanieść je do krawcowej do zwężenia!
    Ale fajnie, że wybierasz się z rączkami i nóziami do salonu! Zawsze to fachowo będzie zrobione i rewelacyjnie będzie wyglądać! Ja też muszę się zająć swoimi, ale we własnym zakresie, już do jesieni się zbliża, wszystko trzeba będzie chować pod butami!
    Miłego dnia Kochana!!!

Awatar youtka
    youtka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez Batavia Zobacz posta

Dzisiaj mam w planach salon - lapki i odnoza trzeba sobie zrobic pieknie, zeby sie jakos na urlopie prezentowac Wczorajszy wieczor poswiecilam odgruzowywaniu szafy - 3 spore worki sie uzbieraly, nie wiedzialam nawet, ze tyle mam za duzych ciuchow

Acha -Youtka -moj maz nigdy nie da sie zagonic na zadna dieteWg niego to nieziemska glupota...
    Pewnie bedzie wiecej cwiczyl i moze uda mu sie zrzucic to, co sobie zafundowal pozerajac co wieczor torby orzeszkow i nnych chrupaczy

Ja od czasu do czasu odgruzowuję, bo niektórych rzeczy już po prostu nie lubię, albo są na tyle zniszczone, że się nie nadają... i zawsze mi żal.

A mąż poćwiczy sobie i wróci do normy

Udanego pazurkowania

Ps. mój album jest prywatny
    Ostatnio edytowane przez youtka ; 03-09-2010 o 08:47

Awatar zosienka33
    zosienka33 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

WITAM SLICZNOTKO

No i jak tam udal sie dzien pieknosci ???
    Pewnie cudnie juz wygladasz no i pazurki sa napewno sliczne

U mnie bylo dzis tak:
    sniad-kawusia,serek wymieszany z jogurtem i slodzikiem
    2 sniad-to samo-braki proteinek w lodowce,cola light- woda
    lanczyk-jogurt waniliowy odtluszczony,piers z kurczaka w plasterkach,makrela wedzona mala
    obiad-losos pieczony- bardzo mi smakowal
    kolacja -mial byc placek ale byl jogurt z otrebami
    do tego duzo wody i jedna herbatka
    Chyba wszystko a jak cos pominelam to i tak nie wiele
    Zycze milego weekendu Buziaczki zostawiam

Czy mam pociagnac 6 dzien ataku przez te parowki???Zjadlam makrele czytalam ze inni tez jedli dobrze zrobilam??Czy darowac sobie makrele??

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Jak tam pazurki? Co ciekawego pani kosmetyczka Ci wymalowała?
    Życzę Ci milusiej soboty kochana!

Strona 11 z 25 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów