Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 246

Wątek: Dukanie pod rownikiem:)

Awatar gosiamarysia
    gosiamarysia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Chełm

Domyślnie Odp: Dukanie pod rownikiem:)

Batavia, wpadłam życzyć Ci miłego dnia!!!

Awatar Batavia
    Batavia jest nieaktywny Znany na forum

Cmokam serdecznie***

Sorki, ze nie bylo mnie ostatnio - nawal zajec a jak juz sie zmobilizowalam i usiadlam przed kompem (wczoraj) to prad nam wylaczyli na 9 h i chcac nie chcac musialam opuscic dom czem predzej, bo nie szlo wytrzymac bez ac. Ponoc nawalil znowu glowny generator pradu w Jakarcie i przewidywane sa kilkumiesieczne przerwy w dostawie pradu. Te awarie sa tutaj nagminne, nie zna sie dnia ani godziny, kiedy sie zostanie bez praduNiekiedy nocujemy nawet w hotelu (w miejscach publicznych nie wylaczaja pradu) - na szczescie mamy niedaleko...

W nadchodzacy weekend tez mnie nie deszie, w piatek wieczorkiem jedziemy w gory, nareszcie zmiana klimatu i tapet

Gosiaku - buziaczki ogromne***

Gosiumarysiu - dzieki dobra duszyczko - Tobie rowniez milego dnia*
    Co do monsumow - to sa calkiem fajne, szczegolnie jak sie siedzi w tym czasie pod dachemPare razu zlapala mnie ta przyjemnosc na spacerze z Chesterem, doslownie w strugach deszczu nie widzialam nic, gdyby nie pies, pewnie nie trafilabym do domu

Suslak - buzka***

Agulonik - juz relacjonuje Poniewaz ostatnio mam najazd gosci, ciagle jakies wyjscia, roznie bywa z ta moja wstrzemiezliwoscia dietkowa.Ostatnio zdecydowanie za duzo lodow pochlaniam i nawet 2 razy pozwolilam sobie na pare piwek, ale staram sie w ciagu dnia jesc wg zalecen. Byla juz 1 uczta w tym tygodniu, calkiem spora, z duza iloscia ryzu i do tego grillowane owoce morza i salatki.No i 2 duze piwka, ktorych nie bylo w planie...
    Waga spada powolusiu, ale spada Wiec nie jest zle Od mojego celu dzieli mnie tylko 200g - wiec juz sie czuje szczesliwa
    W sobote bedzie kolejna uczta - juz sie na nia oblizuje..
    Kazdy dzien zaczynam teraz tak samo- albo polowka arbuza (takie male, bardzo slodkie i soczyste tutaj sa) , melona albo papai. Kazdego poranka na osiedlu pojawiaja sie rozwoziciele warzyw i owocow, wiec sa swiezusie - prosto z drzewa

Milego dnia kochane****

Acha i zapomnialam dodac, ze wczoraj, przez to odciecie pradu udalam sie do salonu, zrobilam sobie lapki i stopki, pasemka na glowe machnelam i za jednym zamachem obcielam sobie wlosy. Wiec calkiem nieplanowanie zmienilam swoj image
    Ostatnio edytowane przez Batavia ; 04-08-2010 o 07:15

Awatar zosienka33
    zosienka33 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Newquay
    Wpisy na blogu
    134

Smile Odp: Dukanie pod rownikiem:)

Witaj Batavio wreszcie Cie znalazlam,widze ze masz piekny suwaczek.
    Gratuluje.Zycze milego pobytu w gorach

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Batavia, nareszcie jesteś!!!
    No to kiepsko macie z tym prądem, ja nie mogę wytrzymać bez niego nawet 5 minut, jak wyłączą to nie mam co z sobą zrobić!
    Twój suwaczek wygląda rewelacyjnie - 200g to tyle co nic!!! Ja obawiam się, że swój będę w lewo przesuwać, tak nie trzymam się ściśle diety!
    To mówisz, że zaszalałaś w salonie urody!!! I bardzo dobrze!!! Atan pewnie zachwycony nowym wizerunkiem żony Ja też zmieniłam kolor i długość włosów - już się do siebie przyzwyczaiłam i nawet zaczyna mi się podobać moja nowa fryzura.
    Życzę miłego dnia, a w zasadzie spokojnej nocy!!! Buziaki!

---------- Wiadomość dodana 05-08-2010 o 07:05 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 04-08-2010 o 16:31 ----------

Wpadłam Ci życzyć miłego dnia!!! Ja właśnie kładę się spać!

Awatar Batavia

Buzka Solonka moje***

Nareszcie zaopatrzylam sie w nowa mysz i od razu inny komfort zycia

Gosiaczku - ciesze sie, ze tez sobie zmienilas image i bede teraz wypatrywac Twojej fotki.

Zosiaku moj - jak milo Ciebie widziec kochana!!!! U Ciebie tez sliczna liczba na suwaczku - oby tak dalej !!!!!***

Gosiumarysiu - oj ja tez sobie kiepsko radze bez pradu W glowie mi sie nie miesci, jak ludzie przez cale wieki mogli sie bez niego obejc
    A my tacy uzaleznieni, ze szok...
    A jaka fryzurke sobie zrobilas? Mialas wczesniej dlugie wlosy???
    U mnie w sumie nastapila zmiana z sredniego pazia na krotkiego boba. Wiec nie mam teraz duzo roboty z wlosami, myje, wcieram pianke i susze

Dzisiaj rano zdecydowalismy sie, co robimy z wrzesniem (10-11.09 w tym roku wypadaja najwieksze swieta muzulmanskie, caly kraj zamiera doslownie na 2 tygodnie) - a wiec wpierw na 4 dni jedziemy z tesciami do takiej miejscowosci, gdzie sa termy wulkaniczne, dobre ponoc na wszystkoJeszcze tam nie bylam, wiec jestem ciekawa.
    Pozniej wpadamy na jeden dzien do domu, przepakowac torby i lecimy na 10 dni na Bali. Juz sie ciesze

A tutaj moje drogie ja - w mojej nowej fryzurze, co prawda nie widac jej jakos specjalnie (nie mowiac juz o pasemkach), ale jakos nie umiem sobie odpowiednio fotki strzelic

Milego dnia****

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Autkobu
    Autkobu jest nieaktywny Radny Dieta.pl
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

super wyglądasz!!!!
    Czas wszystko zmienia. Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi, wszystko zostaje takie jak było.

I just can't wait until tomorrow... because I get better-looking every day!
    Mój pamiętnik:Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty!

Awatar Batavia

Dzieki Autkobu za mile slowa *****

Mam od paru dni straszna, okropna, nie do wytrzymania wprost ochote na slodkosci, wlasnie wyszperalam przepis na placuszki cynamonowo-waniliowe i zaraz bede je sobie smazyc na teflonie. Mialam co prawda zelazny zamiar jesc slodkie rzeczy tylko 2 razy w tygodniu (ze niby cwicze wole i takie tam), ale wytrzymalam w nim niecale 2 dni i juz mi ochota na tego rodzaju glupie postanowienia przeszla
    Lece zatem do kuchni...I juz sie slinie...

aggaton Guest

Witaj Batavia Przeczytałam Twój wątek i muszę powiedzieć, że bardzo miło się Ciebie czyta, z Twoich postów bije jakaś pozytywna energia, wydajesz się bardzo sympatyczną osóbką No i chylę czoła przed Twoim sukcesem - tak pięknie schudłaś, brawo!!! Ślicznie wyglądasz, szczuplak z Ciebie! Placuszki cynamonowo-waniliowe brzmią bardzo apetycznie, jak już je zrobisz i okażą się smaczne, to może podzielisz się przepisem? Ja też miałam małą przygodę z Dukanem. Kilka razy robiłam sobie uderzeniówkę, żeby pozbyć się zaległości w jelitkach i trochę się oczyścić. I jestem zachwycona tą dietą. Jednak oprócz tego chodzę do dietetyka i stosuję się do jego diety, więc pozwoliłam sobie tylko na uderzeniówkę, którą zresztą mój dietetyk sam poleca co jakiś czas. Tyle, że on po prostu nazywa to dniami białkowymi Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję, że będę mogła do Ciebie zaglądać?

Awatar gosiamarysia
    Mieszka w
    Chełm

Xeniu, moje nowe 'ja' jest w albumie. Miałam wcześniej już dość długie włosy, sięgające do ramion, a teraz tak mi fryzjerka przystrzygła, że trudno je w kucyk złapać - bez wsuwek się nie obędzie.
    Jejku, szykuje się przed Tobą świetny wypoczynek - termy, Bali... normalnie rewelacja!!! Aż mi zazdrosno
    Świetnie wyglądasz!!! Taka chudzinka z Ciebie, brawo za silną wolę, dukanie przyniosło Ci niesamowite efekty!!!

Awatar suslak
    suslak jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Cytat Zamieszczone przez Batavia Zobacz posta
    Mam od paru dni straszna, okropna, nie do wytrzymania wprost ochote na slodkosci,
    no to pieczemy tort cappuccino uwielbiam go normalnie wszystkim sprzedaję przepis
    To ja
    Łork in progress pliz łejt

Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów