Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 187

Wątek: Dukanowo dla mnie zdrowo:)

Awatar Khalida
    Khalida jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dukanowo dla mnie zdrowo:)

minus 600 gram dzisiaj mam po wczorajszych proteinkach
    Przyszłam się poradować tylko i zmienić suwaczek, wpadne jeszcze wieczorkiem

Awatar orzechowa
    orzechowa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Gratuluje

Awatar Khalida

No i jestem, właśnie jem sobie pangę w ziołach.

Moje wczorajsze menu to:
    S: serek wiejski lekki z 2 białkami jajek i plasterek szynki, kawa z mlekiem
    O: 3 kawałki podudzia z kurczaka z musztardą dion, kawa z mlekiem
    K: jajecznica z 2 jajek z 2 plastrami szynki i szczypiorkiem

Nie zrobiłam sobie dzisiaj zakupów i moja lodówka prawie świeci pustką, muszę jutro uzupełnić zapasy. Kupię sobie jakąś dobrą rybkę może łososia albo dorsza Widziałam się dzisiaj z koleżanką i mówi że widzi że dietka działa hehe, a pewnie że działa

Awatar orzechowa
    Mieszka w
    Kraków

Wpadlam zyczyć milego dnia

Awatar Khalida

Witam weekendowo
    Właśnie popijam kawkę i niedługo będę się szykować na zakupy w poszukiwaniu nowych zasłon. Szkoda tylko że pogoda jest taka kiepska i co chwila pada...
    Wczoraj w końcu kupiłam sobie dzwonki łososia na które już od jakiegoś czasu miałam ochotę, zjadłam je na obiad i się najadłam ja nie wiem co.
    Dzisiaj waga bardzo grzeczna, po 3 dniu proteinek pokazała kolejne -700 gram mniej. Już został mi tylko ten nieszczęsny jeden kg żeby zobaczyć 8 z przodu.

Moje wczorajsze menu:
    S: jajecznica z 2 jaj z kawałkami kurczaka, kawa z mlekiem
    O: 2 dzwonki łososia z musztardą dion i również kawa z mleczkiem
    K: 200 gram serka wiejskiego z wędlinką

Mama_na_diecie jest nieaktywny Znany na forum

Gratuluje coraz blizej celu najwaniejsze sie nie poddawac i raczej optymistycznie patrzec w przyszlosc... ja nie moge sie doczekac kiedy zaloze moje stare ciuszki heheh a pozniej.... hop na zakupy i chyba tym małzonka mojego zrujnuje bo mam zamiar zaszalec na calego

boszka59 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Płock

Khalida witam serdecznie. Startowałyśmy prawie z jednakową wagą tylko ja dużo wcześniej. Widzę jednak że obie czekamy na upragnioną i bliziutką 8. Ostatni miesiąc to już masakra .Spadki wagi bardzo małe. Trochę mnie to smuci bo chciałaby dusza do raju ale cztery litery trzymają. W tym tygodniu rozpoczełam ćwiczenia to może ciut mnie ruszy w dól. Zajrzę tu czasami do ciebie żeby poszukać motywacji bo masz super wynik.
    I faza 12-16lipiec 2010 -3 kg
    IIfaza 17.07-08.01.2011
    Dziękuję, nie grzeszę-moje motto na Dukanie - Grupy Wsparcia Dieta.pl

Awatar Khalida

Boszka cieszę się że wpadłaś do mnie i zapraszam częściej No ja dopiero rozpoczęłam 3 miesiąc diety i na spadki nie mogę narzekać, bo są całkiem spore. Wiadomo czasami zdarzają mi się zastoje ale poprostu biorę je na przeczekanie i waga dalej rusza. Boszka a może ty jesz za mało i metabolizm Ci się zwolnił? Ja jem dosyć sporo, a na dniach warzywnych nie ograniczam wcale warzyw i jem je do każdego posiłku. Ostatni posiłek jem przed 20 i później to już tylko wodę i herbatkę piję. Ale w ciągu dnia jak tylko poczuje głód to jem.

Mamo jak ja będę ważyła kiedyś 65kg to jak pójdę rano na zakupy to wórcę dopiero w nocy I kupie sobie same jaładniejsze, najseksowniejsze ciuchy Hehehe a mojemu małżowi powiem że musi dobrą premię dostać żeby mogła wydać ją na siebie

No i nie poszłam na zakupy w poszukiwaniu zasłon bo mama zadzwoniła że zaraz do mnie wpadnie

Awatar orzechowa
    Mieszka w
    Kraków

A ja poszalalam wczoraj na zakupach nie czekajac na wage A co, teraz tez chce fajnie wygladac! Ale fakt, ze jak mam do kupienia cos lekko za male albo lekko za duze to kupuje za male

Awatar Khalida

Orzechowa no pewnie, lepiej teraz kupować lekko za mało bo póżniej to lekko za małe będzie i tak za duże Ja poczekam jeszcze trochę z zakupami bo będę musiała kupić sobie coś na andrzejki a potem na święta i na sylwestra, hehe to i tak mi sporo wyjdzie tego.

Wczoraj wypiłam winko Dobre było. Tak wyszło bo rodzice przyszli do mnie na obiad no i przynieśli buteleczkę, to ją wypiliśmy

Moje menu wczorajsze:
    S: serek wiejski lekki ze szczypiorkiem i pomidorkami koktajlowymi
    O: dorsz z pieczarkami i brokułem
    Deser: kulki serowe w kakale
    K: 2 plastry wędliny z musztardą dion

Nie chciałam już więcej jeść na kolacje ze względu na to winko. Dzisiaj waga bez zmian. Niedługo będę szykowała obiad i zrobię sobie zupę ogórkową

Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów