Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kilogramy uciekają a ciuszki spadają ;) Efelineczka walczy!

Efelineczka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Ostrołęka

Domyślnie Kilogramy uciekają a ciuszki spadają ;) Efelineczka walczy!

Moja pierwsza wiadomość od bardzo dawna i od razu z grubej rury - swój temat.. Może dzięki temu będę bardziej systematyczna??

Mam 24 lata, 168cm wzrostu i 73 kilo.. Waga skacze: w wakacje było ok 80, miesiąc temu 69, teraz znowu 73. Mam 2,5 letneigo Synka i męża chudzielca..
    Miałam zacząć od magicznej daty 01.01.. Nie udało się (no bo jak w Nowy Rok się nie najeść?), później jadłam cały tydzień i kolejny miał być poniedziałek (wytrzymałam do godz.17 ).. Maż przyniósł pizze i nie mogłam się powstrzymać.. Moja słaba "silna" wola szwankuje i nie ułatwia mi życia..
    Tak więc zaczynam dzisiaj: ze wsparciem wspaniałych ludzi z tego forum i z kolejną motywacją: na wiosnę świadkujemy i warto byłoby zmieścić się w jakąkolwiek sukienkę ze sklepu

Miałam zacząć Dukanem, jednak ta dieta nie jest dla mnie.. uwielbiam warzywa, a ogórkiem i cebulą przez 10 dni się nie zaspokoję.. Próbowałam już..
    Tak więc: MŻ z dużą ilością białka (a'la Dukan), warzyw, trochę mniej owoców.. pieczywo białe (tak uwielbiane przeze mnie) zastępuje chrupkim, ewentualnie chlebem Dukana, tylko muszę formę kupić No i ruch: na razie będą to spacery z Synkiem - codziennie po 1,5godz (w tym pół godziny noszenia na rękach, bo się leniuch zrobił.. 12 kilo )

Śniadanie: 2 jajka na twardo : 2 kromki chrupkiego chleba + 2 plasterki szynki drobiowej + pomidor z cebulą + czerwona herbata

II Śniadanie: jabłko i jogurt Light (akurat taki mam)

a dalej nie wiem co.. pomyślę na psacerze

Życzcie mi pwoodzenia, szczęścia i wszystskiego co naj

Awatar Marrys
    Marrys jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    ŁÓDŹ

Domyślnie Odp: Kilogramy uciekają a ciuszki spadają ;) Efelineczka walczy!

Życzę Ci powodzenia i tego aby ta słaba silna wola stawała się coraz silniejsza.

Efelineczka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Ostrołęka

Dziękuję bardzo! Mam nadzieje, że wygram z tymi zachciankami

drugie śniadanie mi nie wyszło, bo byliśmy na spacerze od 10 (no, ze 20po było) do.. teraz wróciliśmy i biorę się za szybki obiad: kasza gryczana z watróbką i kapustą kiszoną..

Jejku, jak mnie wszystko boli, zebrał się wiatr i musiałam Synka nieść cała drogę powrotną do domu :/ Coraz częściej ostatnio wyciąga rączki i "mama opa"..

Awatar suslak
    suslak jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Ja również życzę powodzenia Co do dukana to 10 dni uderzeniówki to jest hardkor i raczej nie dla osoby z Twoją masą!
    Ale stare dobre MŻ też jest skuteczne

Będę trzymać kciuki!
    To ja
    Łork in progress pliz łejt

Uprawnienia umieszczania postów